|
Пәні: дүниетану
Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі: Тағам және сусындар Қатысқандар саны: 30 Қатыспағандар саны: - |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тазалық денсаулық кепілі |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.4.1 жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық
оқушылар: Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын
түсінеді; |
|
Бағалау критерийлері |
Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру. |
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және
терминдер: |
|
Құндылықтарды қалыптастыру |
Сыпайылық және жауапкершілік |
|
Пәнаралық байланыстар |
Математика |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Слайд,жеке бас гигиенасына арналған құралдардың суреттері, қоржын, жеке бас гигиенасы ережелері жазылған плакаттар, сұрақтар жазылған үлестірме парақшалар, жұмбақтар туралы материалдар. |
|
Бастапқы білім |
Денің сау болсын десең. |
Сабақтың
барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру
кезеңі. Сыныпты гигиеналық заттарға байланысты топтарға бөлемін. |
Жеке бас гигиенасына арналған құралдардың суреттері, қоржын. |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
(Т) Оқулықпен
жұмыс
адамдарөтеертеденойланғанболатын.
Ежелгімысырлықтартістазартатынұнтақретіндекүлдіпайдаланған. Жеке жұмыс. Дәптермен жұмыс
1-тапсырма. -Жеке бас гигиенасының құралдарын атайды; -Жеке бас гигиенасына қатысты тәртіп ережелерін анықтайды.
-Гигиена сақтаудың
қажеттілігі туралы әңгімелейді. Дескриптор - Суреттерге сүйеніп, тазалық сақтаудың маңыздылығы туралы әңгімелейді; - Сөйлемдерді толықтырып жазады. Сергіту сәті
Ұзын мұртты
құмырсқа,
-Геометриялық
фигуралар арқылы бағалау.
3-тапсырма. -Смайликтер арқылы бағалау |
жеке бас гигиенасы ережелері жазылған плакаттар, сұрақтар жазылған үлестірме парақшалар, Сары,жасыл,қызыл үш бұрыштар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин Сауалнама |
4-тапсырма. Жеке жұмыс
(Жұптық
жұмыс)Оқушылар өзара бағалайды. Дұрыс жауапқа қызыл түсті
дөңгелектер, бұрыс жауапқа жасыл түсті дөңгелектер жапсырылады. |
Түрлі-түсті дөңгелектер
|
||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 2 мин
|
«Екі жұлдыз, бір тілек»
әдісі |
|
||||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
«Уақыт шеңбері» әдісі арқылы кері байланыс Оқушылар шеңбер құрып сағаттың тілі бойынша айналып жүреді.Мұғалім тоқтатып бүгінгі сабаққа кері байланыс жасайды.
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. 1 сынып. Дүниетану. Тазалық құралдары
Ашық сабақ. 1 сынып. Дүниетану. Тазалық құралдары
|
Пәні: дүниетану
Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі: Тағам және сусындар Қатысқандар саны: 30 Қатыспағандар саны: - |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тазалық денсаулық кепілі |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.4.1 жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық
оқушылар: Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын
түсінеді; |
|
Бағалау критерийлері |
Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру. |
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және
терминдер: |
|
Құндылықтарды қалыптастыру |
Сыпайылық және жауапкершілік |
|
Пәнаралық байланыстар |
Математика |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Слайд,жеке бас гигиенасына арналған құралдардың суреттері, қоржын, жеке бас гигиенасы ережелері жазылған плакаттар, сұрақтар жазылған үлестірме парақшалар, жұмбақтар туралы материалдар. |
|
Бастапқы білім |
Денің сау болсын десең. |
Сабақтың
барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру
кезеңі. Сыныпты гигиеналық заттарға байланысты топтарға бөлемін. |
Жеке бас гигиенасына арналған құралдардың суреттері, қоржын. |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
(Т) Оқулықпен
жұмыс
адамдарөтеертеденойланғанболатын.
Ежелгімысырлықтартістазартатынұнтақретіндекүлдіпайдаланған. Жеке жұмыс. Дәптермен жұмыс
1-тапсырма. -Жеке бас гигиенасының құралдарын атайды; -Жеке бас гигиенасына қатысты тәртіп ережелерін анықтайды.
-Гигиена сақтаудың
қажеттілігі туралы әңгімелейді. Дескриптор - Суреттерге сүйеніп, тазалық сақтаудың маңыздылығы туралы әңгімелейді; - Сөйлемдерді толықтырып жазады. Сергіту сәті
Ұзын мұртты
құмырсқа,
-Геометриялық
фигуралар арқылы бағалау.
3-тапсырма. -Смайликтер арқылы бағалау |
жеке бас гигиенасы ережелері жазылған плакаттар, сұрақтар жазылған үлестірме парақшалар, Сары,жасыл,қызыл үш бұрыштар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин Сауалнама |
4-тапсырма. Жеке жұмыс
(Жұптық
жұмыс)Оқушылар өзара бағалайды. Дұрыс жауапқа қызыл түсті
дөңгелектер, бұрыс жауапқа жасыл түсті дөңгелектер жапсырылады. |
Түрлі-түсті дөңгелектер
|
||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 2 мин
|
«Екі жұлдыз, бір тілек»
әдісі |
|
||||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
«Уақыт шеңбері» әдісі арқылы кері байланыс Оқушылар шеңбер құрып сағаттың тілі бойынша айналып жүреді.Мұғалім тоқтатып бүгінгі сабаққа кері байланыс жасайды.
|
|
шағым қалдыра аласыз













