
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Панфилов атындағы жалпы орта мектебі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дюсенова М |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
26.02 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 ә сынып |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№69 сабақ. Қошақаны қойдың.Қой |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1. Шығарманың мазмұнын
түсініп, негізгі ойды анықтау. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын түсініп,
негізгі ойды анықтай алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Сабақ құндылығы: Өмір бойы білім алу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5мин 2 мин Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті 2 мин Сабақты бекіту 3 мин Бағалау. Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылармен амандасу. Психологиялық дайындық:
Үй тапсырмасын
тексеру «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқу және 3 сөйлем құрастыру Есте сақтау қабілетін арттыру және жаңа тақырыпты ашу мақсатында оқушыларға төрт түліктердің ретімен орналасқан суретін көрсету.Содан соң сол көрген суреттерін ретімен орналастыру керек. Жұмбақ
жасыру. Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау 1-тапсырма Төрт түлікке нелер жатады? Олардың төлдері қалай аталады? Сиыр-бұзау Төрт түлік қазақ халқының жесе-азығы, кисе-киімі, мінсе көлігі болған. Сондықтан халық оларды ерекеше құрметтеп жыр арнаған. ЕБҚ Төрт түлікті төлдерімен сәйкестендіреді 2-тапсырма Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратыңдар
3-тапсырма. Халық шығармасын түсініп оқы «Қой» өлеңің оқы Сөздік жұмыс Аңыраған –қой мен қозының бөлінген кезі. Жамыраған-қой мен қозының табысқан кезі.
Қазқша оюды қимылмен көрсету.
Топтық жұмыс 4-тапсырма Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы айт. «Қой» сөзіне постер жасау
Жұптық жұмыс
5-тапсырма Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жаз Кестені толтыр «Қойдың пайдасы»
ЕБҚ:
Тапсырма
«Теңге
ілу» ойыны арқылы сабақтан кері
байланыс алу
Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңді жаттап ал
«Кемпірқосақ» әдісі бойынша бағалау
|
«Бәйге» әдісі арқылы оқушылар таңдаған сыныптастарының есімдерінің бас әріптерінен басталатын бойындағы жақсы қасиетін айтады.
Өлеңді жатқа оқиды. 3 сөйлем құрастырып айтады.
Суреттерді ретімен орналастырады
Жұмбақтың жауабын табыды
Сұрақтарға жауап береді.
Ақпаратпен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратады.
Өлеңді оқиды.
Жаңа сөздермен танысады.
Билейді
Топпен жұмыс жасайды.
Кестені толтырады.
,
Кестені толтырады
Қосымша жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді |
Мадақтау
Мадақтау
Дескриптор: жаңа сабақтың тақырыбын ашуға қатысады-1 балл
Дескриптор: Төрт түлік туралы сұрақтарға жауап береді-1б
Төрт түлік төлдерін
атайды-
Кереметсің!
Тамаша жауап!
Дескриптор: Мақал-мәтелдер мен жұмбақтарды ажыратады-2б
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой
туралы айтады-1б
Дескриптор: Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жазады-1б
Жарайсың,керемет
Дескриптор:
Теңге лудегі ұлттық ойндарды
айтады-1балл
Дескриптор: Өлеңді жатқа оқиды
«Бағдаршам» әдісі |
Слайд
Оқулық
https://wordwall.net/play/87423/626/915
Оқулық
Видео
А4 қағазы,қой суреті,түрлі түсті бояулар
Таратпа парақтар
Таратпа парақтар
«Теңге ілу» ойыны
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 2 сынып Қошақаны қойдың.Қой
Ашық сабақ 2 сынып Қошақаны қойдың.Қой

|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Панфилов атындағы жалпы орта мектебі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дюсенова М |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
26.02 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
2 ә сынып |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№69 сабақ. Қошақаны қойдың.Қой |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1. Шығарманың мазмұнын
түсініп, негізгі ойды анықтау. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын түсініп,
негізгі ойды анықтай алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Сабақ құндылығы: Өмір бойы білім алу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5мин 2 мин Сабақ тың ортасы 25 мин Сергіту сәті 2 мин Сабақты бекіту 3 мин Бағалау. Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылармен амандасу. Психологиялық дайындық:
Үй тапсырмасын
тексеру «Наурыздағы тілек» өлеңін жатқа оқу және 3 сөйлем құрастыру Есте сақтау қабілетін арттыру және жаңа тақырыпты ашу мақсатында оқушыларға төрт түліктердің ретімен орналасқан суретін көрсету.Содан соң сол көрген суреттерін ретімен орналастыру керек. Жұмбақ
жасыру. Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау 1-тапсырма Төрт түлікке нелер жатады? Олардың төлдері қалай аталады? Сиыр-бұзау Төрт түлік қазақ халқының жесе-азығы, кисе-киімі, мінсе көлігі болған. Сондықтан халық оларды ерекеше құрметтеп жыр арнаған. ЕБҚ Төрт түлікті төлдерімен сәйкестендіреді 2-тапсырма Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратыңдар
3-тапсырма. Халық шығармасын түсініп оқы «Қой» өлеңің оқы Сөздік жұмыс Аңыраған –қой мен қозының бөлінген кезі. Жамыраған-қой мен қозының табысқан кезі.
Қазқша оюды қимылмен көрсету.
Топтық жұмыс 4-тапсырма Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой туралы айт. «Қой» сөзіне постер жасау
Жұптық жұмыс
5-тапсырма Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жаз Кестені толтыр «Қойдың пайдасы»
ЕБҚ:
Тапсырма
«Теңге
ілу» ойыны арқылы сабақтан кері
байланыс алу
Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңді жаттап ал
«Кемпірқосақ» әдісі бойынша бағалау
|
«Бәйге» әдісі арқылы оқушылар таңдаған сыныптастарының есімдерінің бас әріптерінен басталатын бойындағы жақсы қасиетін айтады.
Өлеңді жатқа оқиды. 3 сөйлем құрастырып айтады.
Суреттерді ретімен орналастырады
Жұмбақтың жауабын табыды
Сұрақтарға жауап береді.
Ақпаратпен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Мақал-мәтел мен жұмбақтарды ажыратады.
Өлеңді оқиды.
Жаңа сөздермен танысады.
Билейді
Топпен жұмыс жасайды.
Кестені толтырады.
,
Кестені толтырады
Қосымша жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді |
Мадақтау
Мадақтау
Дескриптор: жаңа сабақтың тақырыбын ашуға қатысады-1 балл
Дескриптор: Төрт түлік туралы сұрақтарға жауап береді-1б
Төрт түлік төлдерін
атайды-
Кереметсің!
Тамаша жауап!
Дескриптор: Мақал-мәтелдер мен жұмбақтарды ажыратады-2б
Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б
Дескриптор: Жырды және мақал-мәтел мен жұмбақты пайдаланып, қой
туралы айтады-1б
Дескриптор: Қойдың пайдасы туралы кестеге сүйеніп жазады-1б
Жарайсың,керемет
Дескриптор:
Теңге лудегі ұлттық ойндарды
айтады-1балл
Дескриптор: Өлеңді жатқа оқиды
«Бағдаршам» әдісі |
Слайд
Оқулық
https://wordwall.net/play/87423/626/915
Оқулық
Видео
А4 қағазы,қой суреті,түрлі түсті бояулар
Таратпа парақтар
Таратпа парақтар
«Теңге ілу» ойыны
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз



















