Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Байқауға қатысамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.1.1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқу 4.5.1.3* өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ, рай формаларын ауызша/жазбаша тілде қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты белгі қойып оқи алады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ формаларын ауызша тілде қолдана алады Кейбір оқушылар орындай алады: өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ формаларын жазбаша тілде қолдана алады |
|
|
Бағалау критерийі |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Берілген суреттер арқылы оқушылар бір -бірімен амандасады. Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. Үй тапсырмасын сұрау. Дескриптор: • сұрақтарға жауап береді Топқа бөлу. «Мамандықтар» әдісі арқылы топқа бөлінеді. Сөздікпен жұмыс. Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алады.
Мамандық - профессия Таңдау -выбрать Әнші - певец Биші - танцор Жүлде -приз Жеңімпаз -победитель Сахна -сцена Актер -актер Мәтіналды жұмыс. Сұрақтарды оқы, жауабын мәтіннен тап. Байқау қашан өтеді? Байқауға кімдерді шақырды? Қандай өнер көрсету керек? Дескриптор:
Екі текеметті салыстыр Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. Айтылым. Мәтін алдыңғы үстелде тұрады, оқушылар топпен бір бір сөйлемнен мәтінді оқиды. Есте сақтаған сөздерді бір қағазға жазады. Осылай оқушылар мәтін құрау қажет.
Дескриптор:
Сергіту сәті. Тілдік бағдар. Келер шақ.
Жазылым. Тақтамен жұмыс Сөйлемдердегі етістіктерді келер шаққа айналдыр. Дескриптор:
Қорытынды: Оқушыларды сабақ барысында алған білімін қорытындылау. Жұптық жұмыс. «Футбол» әдісі. Сұрақтарға жауап беру арқылы бір-біріне гол соғады. Дескриптор:
Бағалау Рефлексия. «Теңге» әдісі арқылы кері байланыс жасау.
|
Мұғаліммен бірге қайталайды. Алдыңғы сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. Балалар жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алып, мұғаліммен бірге қайталап айтады.
Сұрақтарды оқы, жауабын мәтіннен тап. Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап береді.
Ережені дәптерлеріне көшіріп жазады. Етістіктерді келер шаққа жазады. Сұрақтарға жауап береді. |
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою |
Кітап, қима қағаздар, интербелсенді тақта
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ, 4 - сынып, Байқауға қатысамын
Ашық сабақ, 4 - сынып, Байқауға қатысамын
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Асилдин Ә.Е |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Байқауға қатысамын |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.1.1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқу 4.5.1.3* өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ, рай формаларын ауызша/жазбаша тілде қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты белгі қойып оқи алады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ формаларын ауызша тілде қолдана алады Кейбір оқушылар орындай алады: өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ формаларын жазбаша тілде қолдана алады |
|
|
Бағалау критерийі |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы
Соңы |
Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Берілген суреттер арқылы оқушылар бір -бірімен амандасады. Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. Үй тапсырмасын сұрау. Дескриптор: • сұрақтарға жауап береді Топқа бөлу. «Мамандықтар» әдісі арқылы топқа бөлінеді. Сөздікпен жұмыс. Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алады.
Мамандық - профессия Таңдау -выбрать Әнші - певец Биші - танцор Жүлде -приз Жеңімпаз -победитель Сахна -сцена Актер -актер Мәтіналды жұмыс. Сұрақтарды оқы, жауабын мәтіннен тап. Байқау қашан өтеді? Байқауға кімдерді шақырды? Қандай өнер көрсету керек? Дескриптор:
Екі текеметті салыстыр Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. Айтылым. Мәтін алдыңғы үстелде тұрады, оқушылар топпен бір бір сөйлемнен мәтінді оқиды. Есте сақтаған сөздерді бір қағазға жазады. Осылай оқушылар мәтін құрау қажет.
Дескриптор:
Сергіту сәті. Тілдік бағдар. Келер шақ.
Жазылым. Тақтамен жұмыс Сөйлемдердегі етістіктерді келер шаққа айналдыр. Дескриптор:
Қорытынды: Оқушыларды сабақ барысында алған білімін қорытындылау. Жұптық жұмыс. «Футбол» әдісі. Сұрақтарға жауап беру арқылы бір-біріне гол соғады. Дескриптор:
Бағалау Рефлексия. «Теңге» әдісі арқылы кері байланыс жасау.
|
Мұғаліммен бірге қайталайды. Алдыңғы сабақта өткен тақырыптарды қайталайды. Кемшіліктерді анықтайды, түзетеді, бағалайды. Балалар жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазып алып, мұғаліммен бірге қайталап айтады.
Сұрақтарды оқы, жауабын мәтіннен тап. Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап береді.
Ережені дәптерлеріне көшіріп жазады. Етістіктерді келер шаққа жазады. Сұрақтарға жауап береді. |
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою
Бағалау парағына балл қою |
Кітап, қима қағаздар, интербелсенді тақта
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



















