|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Құндылықтар |
|||||
|
Күні : 14.10.25 |
Педагогтің аты-жөні: Әуес А.Н. |
|||||
|
Сынып: 4 «Г» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қайталау |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.5.1.2 Көптік/тәуелдік/ /жіктік жалғаулы сөздерді жазбаша тілде қолдану 4.1.3.1 тыңдаған материалдың мазмұны бойынша кесте толтыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық
оқушылар: Тыңдаған материалдың мазмұны
бойынша кесте толтырады. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Таныстыру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды сабаққа
дайындау. |
Оқушылар сабаққа дайындалады. |
|
Интербелсенді тақта, тақырыпқа қатысты видео |
||
|
Сабақтың ортасы (30минут) |
Үй жұмысын
тексеру Бағалау парағы түсіндіріледі. Жаңа
сабақ 1.Тыңдалым. Жазылым Мәтінді тыңдап, дұрыс/бұрыс тапсырмасын орында.
2-тапсырма. Жіктік жалғауын жалға. Сергіту
сәті 3-тапсырма. Топтық жұмыс. Сөздерді
орналастыр Көптік жалғау 1-топ 2-топ 3-топ
|
Үй тапсырмасы бойынша тақтада берілген сөздерді сәйкестендіреді.
Мәтінді
түсініп тыңдайды. Мәтінде айтылған ойды түсінеді. Тапсырмаларды қатесіз орындайды. Дұрыс немесе бұрыс сөйлемдерді табады. Жіктік жалғауын дұрыс
жалғайды Жуан және жіңішке жалғауды дұрыс жалғайды. Тақтада берілген
«Шам» әдісі арқылы тапсырма
таңдайды. Wordwall платформасында берілген тапсырмаларды орындайды. Топпен бірлесіп жұмыс жасайды. |
Үй тапсырмасына- 2 балл Дескриптор: -Аудиомәтінді мұқият тыңдайды- 1б. -Тыңдалған ақпаратты түсінеді- 1б. -Мәтін мазмұны бойынша «дұрыс» немесе «бұрыс» тапсырмаларын орындайды- 1б. Дескриптор: Дескриптор: -Жуан және жіңішке жалғауларды
ажырата алады- 1б. -Тапсырмаларды дұрыс орындайды- 1б. |
Слайд, фотосуреттер, видеоролик Gemini платформасы арқылы жасалған мұғалімнің өз түрімен стикер бағалауы «D-ID» жасанды интеллектісі арқылы жасалған видеомәтін Слайд Интербелсенді тақта Платформа Слайд |
||
|
Сабақтың соңы 5минут |
Үй тапсырмасын беру: «Оқушы»
деген сөзге тәуелдік, көптік,жіктік жалғауларын жалғау. |
|
Бүгінгі сабаққа кері байланыс жасайды |
Интербелсенді тақта Слайд |
||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қайталау
Қайталау
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Құндылықтар |
|||||
|
Күні : 14.10.25 |
Педагогтің аты-жөні: Әуес А.Н. |
|||||
|
Сынып: 4 «Г» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қайталау |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.5.1.2 Көптік/тәуелдік/ /жіктік жалғаулы сөздерді жазбаша тілде қолдану 4.1.3.1 тыңдаған материалдың мазмұны бойынша кесте толтыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық
оқушылар: Тыңдаған материалдың мазмұны
бойынша кесте толтырады. |
|||||
|
Тілдік мақсаттар |
Таныстыру |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды сабаққа
дайындау. |
Оқушылар сабаққа дайындалады. |
|
Интербелсенді тақта, тақырыпқа қатысты видео |
||
|
Сабақтың ортасы (30минут) |
Үй жұмысын
тексеру Бағалау парағы түсіндіріледі. Жаңа
сабақ 1.Тыңдалым. Жазылым Мәтінді тыңдап, дұрыс/бұрыс тапсырмасын орында.
2-тапсырма. Жіктік жалғауын жалға. Сергіту
сәті 3-тапсырма. Топтық жұмыс. Сөздерді
орналастыр Көптік жалғау 1-топ 2-топ 3-топ
|
Үй тапсырмасы бойынша тақтада берілген сөздерді сәйкестендіреді.
Мәтінді
түсініп тыңдайды. Мәтінде айтылған ойды түсінеді. Тапсырмаларды қатесіз орындайды. Дұрыс немесе бұрыс сөйлемдерді табады. Жіктік жалғауын дұрыс
жалғайды Жуан және жіңішке жалғауды дұрыс жалғайды. Тақтада берілген
«Шам» әдісі арқылы тапсырма
таңдайды. Wordwall платформасында берілген тапсырмаларды орындайды. Топпен бірлесіп жұмыс жасайды. |
Үй тапсырмасына- 2 балл Дескриптор: -Аудиомәтінді мұқият тыңдайды- 1б. -Тыңдалған ақпаратты түсінеді- 1б. -Мәтін мазмұны бойынша «дұрыс» немесе «бұрыс» тапсырмаларын орындайды- 1б. Дескриптор: Дескриптор: -Жуан және жіңішке жалғауларды
ажырата алады- 1б. -Тапсырмаларды дұрыс орындайды- 1б. |
Слайд, фотосуреттер, видеоролик Gemini платформасы арқылы жасалған мұғалімнің өз түрімен стикер бағалауы «D-ID» жасанды интеллектісі арқылы жасалған видеомәтін Слайд Интербелсенді тақта Платформа Слайд |
||
|
Сабақтың соңы 5минут |
Үй тапсырмасын беру: «Оқушы»
деген сөзге тәуелдік, көптік,жіктік жалғауларын жалғау. |
|
Бүгінгі сабаққа кері байланыс жасайды |
Интербелсенді тақта Слайд |
||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
шағым қалдыра аласыз
















