|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Роботтехника |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ботабаева Айгерим |
|||
|
Күні |
09.02.2024 |
|||
|
Сынып: 5Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрылыстар, практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.2 роботты көрсетілген градусқа бұру үшін бағдарламалар жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
роботты көрсетілген градусқа бұру және бағдарлама жасау |
|||
|
Сабақтың кезені |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 3мин |
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Психологиялық ахуал 3. Топқа біріктіру. Class dojo -І топ -ІІ топ 4. Бағалаумен таныстыру Class dojo |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бірігеді 4. Бағалаумен танысады |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Алгоритм құру Критерий: -алгоритмді дұрыс құрады (1) ҚБ: 1 балл |
Дескриптор: -алгоритмді дұрыс құрады |
1 балл |
Дәптер |
|
Жаңа сабақ |
5.3.3.2 роботты көрсетілген градусқа бұру үшін бағдарламалар жасау |
Тақырыпты дәптерге жазады |
|
Интерактивті тақта |
|
І тапсырма |
Жеке жұмыс. «Сақшы» роботы программасын Lego EV3-ға енгізеді Критерий: - Lego EV3 бағдарламасында жұмыс жасай алады -программаны Lego EV3-ға енгізеді -берілген уақыт ішінде программаны дұрыс енгізеді
|
Дескриптор: - Lego EV3 бағдарламасында жұмыс жасай алады -программаны Lego EV3-ға енгізеді -берілген уақыт ішінде программаны дұрыс енгізеді |
1 балл 1 балл 1 балл |
Дербес компьютер Кітап |
|
ІІ тапсырма |
Топтық жұмыс. «Балара» роботы программасын Lego EV3-ға енгізеді, программаны роботқа енгізіп, қозғалысын бақылайды Критерий: -программаны Lego EV3-ға енгізеді -роботқа программаны енгізеді -топпен берілген уақыт ішінде роботты қозғалысқа келтіреді
|
Дескриптор: -программаны Lego EV3-ға енгізеді -роботқа программаны енгізеді -топпен берілген уақыт ішінде роботты қозғалысқа келтіреді |
1 балл 1 балл 1 балл |
Ноутбук Робот «Балара» программа парағы |
|
Сергіту сәті |
Жаттығулар |
Оқушылар компьютер пайдаланушыларға арналған жаттығу жасайды |
|
Жаттығу түрлері |
|
ІІІ тапсырма |
Жұптық жұмыс. «Балара» роботы программасына талдау жасайды Критерий: -берілген уақыт ішінде қызыметін сәйкестендіреді -жұппен программаның блоктарына талдау жасайды -тапсырманы дұрыс орындайды |
Дескриптор: -берілген уақыт ішінде қызыметін сәйкестендіреді -жұппен программаның блоктарына талдау жасайды -тапсырманы дұрыс орындайды |
1 балл 1 балл 1 балл |
Дәптер Кітап |
|
Бекіту 3 мин |
Сабақ мақсатына жетуді тексеру мақсатында оқушыларға сұрақтар қойылады |
Classroomscreen платформасында кездейсоқ түскен оқушы сұраққа жауап береді |
Бір-бірін бағалайды |
|
|
Рефлексия 2 мин |
Classroomscreen платформасы арқылы қай деңгейде меңгергенімізді белгілейміз ❤ ☻❣ ♡ ☹ |
Classroomscreen платформасы арқылы қай деңгейде меңгергенімізді белгілейді |
|
|
|
Кері байланыс |
Сабақты қортындылайды, бағалармен таныстырады |
Бағаларымен танысады |
|
|
|
Үй тапсырмасы 1мин |
79 бет «Үй тапсырмасы» |
Критерий: -Берілген программа блогына талдау жасайды(1 балл) |
|
Кітап Дәптер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 5 сынып
Ашық сабақ 5 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Роботтехника |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ботабаева Айгерим |
|||
|
Күні |
09.02.2024 |
|||
|
Сынып: 5Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрылыстар, практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.2 роботты көрсетілген градусқа бұру үшін бағдарламалар жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
роботты көрсетілген градусқа бұру және бағдарлама жасау |
|||
|
Сабақтың кезені |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 3мин |
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу 2. Психологиялық ахуал 3. Топқа біріктіру. Class dojo -І топ -ІІ топ 4. Бағалаумен таныстыру Class dojo |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бірігеді 4. Бағалаумен танысады |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Алгоритм құру Критерий: -алгоритмді дұрыс құрады (1) ҚБ: 1 балл |
Дескриптор: -алгоритмді дұрыс құрады |
1 балл |
Дәптер |
|
Жаңа сабақ |
5.3.3.2 роботты көрсетілген градусқа бұру үшін бағдарламалар жасау |
Тақырыпты дәптерге жазады |
|
Интерактивті тақта |
|
І тапсырма |
Жеке жұмыс. «Сақшы» роботы программасын Lego EV3-ға енгізеді Критерий: - Lego EV3 бағдарламасында жұмыс жасай алады -программаны Lego EV3-ға енгізеді -берілген уақыт ішінде программаны дұрыс енгізеді
|
Дескриптор: - Lego EV3 бағдарламасында жұмыс жасай алады -программаны Lego EV3-ға енгізеді -берілген уақыт ішінде программаны дұрыс енгізеді |
1 балл 1 балл 1 балл |
Дербес компьютер Кітап |
|
ІІ тапсырма |
Топтық жұмыс. «Балара» роботы программасын Lego EV3-ға енгізеді, программаны роботқа енгізіп, қозғалысын бақылайды Критерий: -программаны Lego EV3-ға енгізеді -роботқа программаны енгізеді -топпен берілген уақыт ішінде роботты қозғалысқа келтіреді
|
Дескриптор: -программаны Lego EV3-ға енгізеді -роботқа программаны енгізеді -топпен берілген уақыт ішінде роботты қозғалысқа келтіреді |
1 балл 1 балл 1 балл |
Ноутбук Робот «Балара» программа парағы |
|
Сергіту сәті |
Жаттығулар |
Оқушылар компьютер пайдаланушыларға арналған жаттығу жасайды |
|
Жаттығу түрлері |
|
ІІІ тапсырма |
Жұптық жұмыс. «Балара» роботы программасына талдау жасайды Критерий: -берілген уақыт ішінде қызыметін сәйкестендіреді -жұппен программаның блоктарына талдау жасайды -тапсырманы дұрыс орындайды |
Дескриптор: -берілген уақыт ішінде қызыметін сәйкестендіреді -жұппен программаның блоктарына талдау жасайды -тапсырманы дұрыс орындайды |
1 балл 1 балл 1 балл |
Дәптер Кітап |
|
Бекіту 3 мин |
Сабақ мақсатына жетуді тексеру мақсатында оқушыларға сұрақтар қойылады |
Classroomscreen платформасында кездейсоқ түскен оқушы сұраққа жауап береді |
Бір-бірін бағалайды |
|
|
Рефлексия 2 мин |
Classroomscreen платформасы арқылы қай деңгейде меңгергенімізді белгілейміз ❤ ☻❣ ♡ ☹ |
Classroomscreen платформасы арқылы қай деңгейде меңгергенімізді белгілейді |
|
|
|
Кері байланыс |
Сабақты қортындылайды, бағалармен таныстырады |
Бағаларымен танысады |
|
|
|
Үй тапсырмасы 1мин |
79 бет «Үй тапсырмасы» |
Критерий: -Берілген программа блогына талдау жасайды(1 балл) |
|
Кітап Дәптер |
шағым қалдыра аласыз

















