Материалдар / Ашық сабақ 5 сынып "Қасқыр мен тиін"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ 5 сынып "Қасқыр мен тиін"

Материал туралы қысқаша түсінік
5.Т6 Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру. 5.А5 Берілген сұрақты дұрыс түсініп,лайықты жауап беру,шағын диалогке қатысу.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Маусым 2018
3897
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


.

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Өсімдіктер мен жануарлар әлемі

Мектеп: Раевка орта мектебі Шортанды ауданы

Күні:20.04.2018 ж

Мұғалімнің аты-жөні: Сыдихова Зайда Айдархановна

Сынып: 5

Қатысқандар: 11

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Қасқыр мен тиін




Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

5.Т6 Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру.

5.А5 Берілген сұрақты дұрыс түсініп,лайықты жауап беру,шағын диалогке қатысу.

Сабақтың мақсаты

Барлығы: мәтінді түсіну, мәтін негізінде сұрақтарға жауап беру.

Көпшілігі: берілген сұрақтарды дұрыс түсініп, лайықты жауап беру.

Кейбіреулері: сұрақтарды дұрыс түсініп, шағын диалогқа қатысу.

Бағалау критерийі

Мәтіннің мазмұнын түсінеді

Сұрақтарға дұрыс жауап береді

Шағын диалогқа қатысады

Тілдік мақсаттар


Тиін, өмір сүреді, бұтақтан-бұтаққа құлайды, ашуланады, жалынады, жіберші, қорқамын, қорқытасың, залым, жамандық жасамаймыз, сөз беремін, тырысып жүр, ақыл сұрайды.

Құндылықтарға баулу



Табиғатты, жан-жануарларды қорғай білуге тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Дүниетану, әдебиет.


Тақырып бойынша алдыңғы білім


Оқушылар табиғат туралы, гүл атауларын, қызғалдақты және оның түрлерін біледі.




Сабақ барысы


Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Жоспарланған жаттығу түрлері.


Ресурстар


Сабақтың басы


8-минут





5 минут




5 минут









7 минут














2 минут







Сабақтың ортасы




4 минут









Сергіту сәті

2 минут


Психологиялық ахуал.

Оқушылар бір-біріне жақсыт тілектер, сәттіліктер тілейді.

«Өрмекші торын» құру әдісі арқылы оқушылыр бір-біріне сұрақтар қойып, өткен сабақты қайталайды, жаңа сабақпен байланыстыру арқылы жаңа сабақты табу.

Қасқыр мен тиін туралы мультфильмды көрсету.

Жаңа сөздермен жұмыс жасау.

«Лотерея барабаны» – оқушы сөзді суырып алып шығады да, ол туралы не білетінін айтады

Мәтіналды жұмыс. Айтылым.

1-тапсырма. Суретті пайдаланып сұрақтарға жауап беру.

Қоян қайтеді? Тиін қайтеді? Қасқыр қайтеді?

2-тапсырма.Айтылым

Берілген тапсырмаларды пайдаланып, сұрақтарға жауап беру. Оқушыларға плакаттар тартылады, олар толтырады. « Не қандай?»

Тиін қадай? Қасқыр қандай?


Қалыптастырушы бағалау.

Дескриптор.

1.Сурет бойынша сұраққа жауап беру.

2.Тірек-сызба арқылы сұраққа жауап беру.

Кері байланыс.

«Бағдаршам» әдісі арқылы өткізу


3-тапсырма Айтылым

«Кім жылдам?» ойыны.Суреттерге қарап, дұрыс жауабын айтыңдар.Ормандағы жануарларды атаңдар.




Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар  және  әртүрлі  заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер..












































2-минут



4 минут









5 минут

Қыдырып қайтайық!» би билеу

4 –тапсырма.Тыңдалым.Айтылым.

Тыңдалым, оқылым.Сабақ басында көрген мультфильмды еске түсіре отырып, мәтінді оқу.Шағын диалогқа қатысу..

5-тасырма

Тірек сөздер арқылы диалог құрастыру Жұппен жұмыс.

Тиін, өмір сүреді, бұтақтан-бұтаққа құлайды, ашуланады, жалынады, жіберші, қорқамын, қорқытасың, залым, жамандық жасамаймыз, сөз беремін, тырысып жүр, ақыл сұрайды.

Дескриптор

Мәтін бойынша сұрақ дайындайды.
Кейіпкерлер турал сұрақ дайындайды

Ерекше әрекеттер бойынша айтады

Сұрақтарға жауап береді

Кері байланыс

«Бас бармақ» әдісі арқылы өткізу

Оқушылар билеп, сергіп қалады.

Сабақтың соңы







Рефлексия 3 минут









Үйге тапсырма





Мәтінді мазмұндау.



Shape1

1


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!