|
Бөлім: |
ІІІ БӨЛІМ PYTHON тілінде программалау |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Нұрлыбекова А.Н. |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жазады. Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал орнату мақсатында оқушылар орындарынан тұрып, презентацияда қосылған видеодағы қазақ баламен бірге билейді
Топқа бөлу:
Өткенді қайталау: Асықты лақтыру арқылы сұраққа жауап беру
|
Оқушылар амандасады Қазақ баламен қосылып билейді. Топқа бөлінеді Оқушылар асықта берілген сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе
ҚБ Топтағы оқушылар өздерінің сабаққа қатысу белсенділігіне және тапсырманы орындау деңгейіне қарай өздерін «Python әдісі» әдісі арқылы бағалайды.
|
Оқулық Презентация Python суреті салынған таратпа қағаз Презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Жаңа сабақ. Жаңа сабақты презентация және бейнежазбаны сілтеме арқылы оқушыларға түсіндіру. https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared
|
Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды Жаңа сабақпен танысады |
|
https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared Ақпараттық мәтіндер |
|
Тапсырмаларды орындау 15 минут 5 минут |
Практикалық тапсырмалар Топтық тапсырма
.Жұптық тапсырма
Жеке тапсырма. Компьютерде орында
Бекіту тапсырмасы https://learningapps.org/view17530434
|
Топ болып тапсырманы орындайды Кестені толтырады Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Программада есептер шығарады Платформаға кіріп, өрнектерді сәйкестендіреді |
ҚБ Дескриптор: - Python тілінде есептің нәтижесі мен берілуін жазады 2балл Дескриптор: Python программасын қосады 1 балл - Python тілінде программа кодын жазады 1 балл Есептер нәтижесін шығарады 2 балл Дескриптор: -өрнектерді дұрыс сәйкестендіреді 4баллдан |
https://platform.web-ar.studio/project?id=215084 Компьютер Оқулық Тарапа қағаз Оқулық Тарапа қағаз Компьютер Оқулық https://learningapps.org/view17530434 |
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия
|
Оқушылар рефлексияны тақтаға шығып береді. |
|
https://teacher.gynzy.com/en/board/525181cb-645b-4219-8398-8f7fd4852775 |
|
Үй тапсырмасы |
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Күнделік |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ .6 сынып. ҚМЖ.Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері
Ашық сабақ .6 сынып. ҚМЖ.Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері
|
Бөлім: |
ІІІ БӨЛІМ PYTHON тілінде программалау |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Нұрлыбекова А.Н. |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жазады. Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал орнату мақсатында оқушылар орындарынан тұрып, презентацияда қосылған видеодағы қазақ баламен бірге билейді
Топқа бөлу:
Өткенді қайталау: Асықты лақтыру арқылы сұраққа жауап беру
|
Оқушылар амандасады Қазақ баламен қосылып билейді. Топқа бөлінеді Оқушылар асықта берілген сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе
ҚБ Топтағы оқушылар өздерінің сабаққа қатысу белсенділігіне және тапсырманы орындау деңгейіне қарай өздерін «Python әдісі» әдісі арқылы бағалайды.
|
Оқулық Презентация Python суреті салынған таратпа қағаз Презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Жаңа сабақ. Жаңа сабақты презентация және бейнежазбаны сілтеме арқылы оқушыларға түсіндіру. https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared
|
Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды Жаңа сабақпен танысады |
|
https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared Ақпараттық мәтіндер |
|
Тапсырмаларды орындау 15 минут 5 минут |
Практикалық тапсырмалар Топтық тапсырма
.Жұптық тапсырма
Жеке тапсырма. Компьютерде орында
Бекіту тапсырмасы https://learningapps.org/view17530434
|
Топ болып тапсырманы орындайды Кестені толтырады Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Программада есептер шығарады Платформаға кіріп, өрнектерді сәйкестендіреді |
ҚБ Дескриптор: - Python тілінде есептің нәтижесі мен берілуін жазады 2балл Дескриптор: Python программасын қосады 1 балл - Python тілінде программа кодын жазады 1 балл Есептер нәтижесін шығарады 2 балл Дескриптор: -өрнектерді дұрыс сәйкестендіреді 4баллдан |
https://platform.web-ar.studio/project?id=215084 Компьютер Оқулық Тарапа қағаз Оқулық Тарапа қағаз Компьютер Оқулық https://learningapps.org/view17530434 |
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия
|
Оқушылар рефлексияны тақтаға шығып береді. |
|
https://teacher.gynzy.com/en/board/525181cb-645b-4219-8398-8f7fd4852775 |
|
Үй тапсырмасы |
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Күнделік |
шағым қалдыра аласыз



























