|
Бөлім |
3-бөлім. Физикалық география |
|||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Байменова Айнұр |
|||||||||||||||
|
Күні |
17.11.2022 |
|||||||||||||||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мұхит суларының қозғалыстары |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.6- мұхит суының қозғалыстарын жіктеп, түсіндіреді |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұхиттар суының ерекшелігін анықтап, кескін картаға түсіреді. |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Басы 15 мин |
1.Оқушылармен сәлемдесу,сабаққа даярлықтарына назар аудару. 2.Психологиялық ахуал «Менің есімімнің тарихы» 3.Топқа бөлу. (түрлі түсті карточкалар) Ағыстарға байланысты 3 топқа бөлемін «Гольфстрим»(Тынық мұхит ағыстары),«Перу»(Атлант мұхитының ағыстары),«Лабрадор» (Үнді, солтүстік Мұзды мұхит ағыстары)топтары 4.Миға шабуыл «Мұхит суларының қозғалыстарын» бейнеролик арқылы сабақтың мақсаты мен тақырыбын ашу . Өткен сабақты қайталау. "Еске түсіру ойыны" жеке жұмыс. дәптерге орындалады. Берілген сөздерді кестеде жіктеңіз: өзен, теңіз, көл, бұғаз, мұздық, жер асты суы, гейзерлер, айсберг, батпақ, шығанақ.
Дескриптер 1.Берілген сөздерді кесетеде жіктейді. |
Оқушылар бір-бірімен таныстыру,олардың бойында құндылықтарды қалыптастыру,адамның туылған кезде есімін қоюға үлкен мән беруге бағыттау,тәрбиелік аспектісін дамыту. |
Қол шапалақ |
Ұялы телефон Және интернет желілері Кітап QR-код https://www.youtube.com/watch?v=rz7zsZQ6ybY |
||||||||||||
|
Ортасы 15 мин 10 мин |
Мұхит суының қозғалысы тақырыбында сабақ түсіндіру 1-тапсырма ЖЖ «Картамен жұмыс»
2-тапсырма “ЖЖ” Саралау тапсырмалары Берілген сөздерді картаны пайдалана отырып кестеде жіктеңіз: Гольфстрим,Перу,Куросио,Канар,Бразилия, Бенгаль.
1)жылы,суық ағыстарды картадан тауып ,кестеге жазып,толтырады |
Оқушылар видео тамашалайды орындау барысында ой өрісін жетілдіру арқылы бәсекелеседі |
0-5 балл 0-5 балл |
Бейнеролик Оқулықтағы мәтіннен,интернет ресурстары |
||||||||||||
|
Сабақтыңсоңы 5 мин |
Кері байланыс: «ҚҚҚ» тәсілі арқылы
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Мұхит суларының қозғалысына байланысты глоссарий жазу. |
|
|
|
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: 7.3.3.6- мұхит суының қозғалыстарын жіктеп, түсіндіреді. 7 сынып
Ашық сабақ: 7.3.3.6- мұхит суының қозғалыстарын жіктеп, түсіндіреді. 7 сынып
|
Бөлім |
3-бөлім. Физикалық география |
|||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Байменова Айнұр |
|||||||||||||||
|
Күні |
17.11.2022 |
|||||||||||||||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мұхит суларының қозғалыстары |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.6- мұхит суының қозғалыстарын жіктеп, түсіндіреді |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұхиттар суының ерекшелігін анықтап, кескін картаға түсіреді. |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Басы 15 мин |
1.Оқушылармен сәлемдесу,сабаққа даярлықтарына назар аудару. 2.Психологиялық ахуал «Менің есімімнің тарихы» 3.Топқа бөлу. (түрлі түсті карточкалар) Ағыстарға байланысты 3 топқа бөлемін «Гольфстрим»(Тынық мұхит ағыстары),«Перу»(Атлант мұхитының ағыстары),«Лабрадор» (Үнді, солтүстік Мұзды мұхит ағыстары)топтары 4.Миға шабуыл «Мұхит суларының қозғалыстарын» бейнеролик арқылы сабақтың мақсаты мен тақырыбын ашу . Өткен сабақты қайталау. "Еске түсіру ойыны" жеке жұмыс. дәптерге орындалады. Берілген сөздерді кестеде жіктеңіз: өзен, теңіз, көл, бұғаз, мұздық, жер асты суы, гейзерлер, айсберг, батпақ, шығанақ.
Дескриптер 1.Берілген сөздерді кесетеде жіктейді. |
Оқушылар бір-бірімен таныстыру,олардың бойында құндылықтарды қалыптастыру,адамның туылған кезде есімін қоюға үлкен мән беруге бағыттау,тәрбиелік аспектісін дамыту. |
Қол шапалақ |
Ұялы телефон Және интернет желілері Кітап QR-код https://www.youtube.com/watch?v=rz7zsZQ6ybY |
||||||||||||
|
Ортасы 15 мин 10 мин |
Мұхит суының қозғалысы тақырыбында сабақ түсіндіру 1-тапсырма ЖЖ «Картамен жұмыс»
2-тапсырма “ЖЖ” Саралау тапсырмалары Берілген сөздерді картаны пайдалана отырып кестеде жіктеңіз: Гольфстрим,Перу,Куросио,Канар,Бразилия, Бенгаль.
1)жылы,суық ағыстарды картадан тауып ,кестеге жазып,толтырады |
Оқушылар видео тамашалайды орындау барысында ой өрісін жетілдіру арқылы бәсекелеседі |
0-5 балл 0-5 балл |
Бейнеролик Оқулықтағы мәтіннен,интернет ресурстары |
||||||||||||
|
Сабақтыңсоңы 5 мин |
Кері байланыс: «ҚҚҚ» тәсілі арқылы
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Мұхит суларының қозғалысына байланысты глоссарий жазу. |
|
|
|
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















