қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
|
Педагогтің аты жөні |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сыныбы:7 |
қатысқандардың саны |
қатыспағандардың саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көркем жазбаны сәндеу, безендіру |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары
|
7.2.1.1-Күрделі шығармашылық идеялары мен сезімдерін білдіру үшін, өнер құралдары мен әртүрлі техникада таңдалған қасиеттері мен тәсілдерін визуалды элементтерді таңдау және негізделген түрде анықтау 7.1.6.4-Шығармашылық жұмыстар жасау үшін әр түрлі (заманауи) технологиялар мен өнер материалдарын анықтау, таңдау және біріктіру 7.2.6.1-Қауіпсіздік техникасын қадағалап, оның маңыздылығын сезіне және демонстрациялай отырып, материалдар мен құралдарды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты:
|
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басталуы 2 минут
5 минут
|
Ұйымдастыру уақыты, сыныптағы атмосфераның құру. Топқа бөлу: Көбелектер арқылы «БАТИК»,«ГЖЕЛЬ», «ХОХЛОМА» Өткен сабақты қорытындылау«Иә» және «жоқ» стратегиясы:
|
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар бейнетаспамен танысады.
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау.
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау |
Интерактивті тақтаны пайдалану. Гүл, көбелектер https://www.sima-land.ru/o-kompanii/novosti-kompanii/6634/?ysclid=lzpyk1rhly717496317
https://www.sima-land.ru/o-kompanii/novosti-kompanii/3135/?ysclid=lzpyld0gmw760546729
|
||
|
Ой қозғау \3 мин\ Бейнетаспа Ортасы 30 минут
|
Суретшінің сурет салып, бітірген бейнежазбасын көрсетемін. -Бұл бейнежазбаның сабақпен байланысы бар ма? Қандай байланысы бар?-сұрақтарын қоя отырып, сабақтың тақырыбын анықтатамын.
№ 1 «БАТИК» тобы батик өнерімен
№ 2. «ГЖЕЛЬ» өнерімен
№ 3. «ХОХЛОМА» өнерімен
шығармашылық жұмыс атқарады. Қауіпсіздік ережесімен танысу. Критерий: Халықаралық көрмеге ұлттық нақыштар бейнеленген, эстетикалық талапқа сай бұйымды сәндеу. Дескриптор :
|
Оқушылар топқа бөлініп, бейнежазба жұмыстарын қарастырып, салыстырады.
Оқушылар топтарға бөлініп шығармашылық жұмыс жасайды.
Оқушылар қауіпсіздік ережесімен танысады. |
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау
Жеңімпаз топты мадақтау, марапаттау |
http://decormaster.kz/
Ватман Маркер Бояулар Темір табақша Кергіш, Резервтік құрам
|
||
|
Аяқталуы 2 минут
Рефлексия 3 минут |
Топтардың жұмыстарын қорғауы регламент – 2 мин. Топтардың өзара бағалауы жүргізіледі. Әр топ дескриптор критерийлерінің орындалуына 0-1 аралығында бағалау жүргізеді.
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі. Оқушылар «3-2-1 стратегиясы» арқылы рефлекция жүргіземін, кері байланыс береді. |
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 7 сынып Көркем жазбаны сәндеу, безендіру.docx
Ашық сабақ 7 сынып Көркем жазбаны сәндеу, безендіру.docx
қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|||||
|
Педагогтің аты жөні |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сыныбы:7 |
қатысқандардың саны |
қатыспағандардың саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көркем жазбаны сәндеу, безендіру |
|||||
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары
|
7.2.1.1-Күрделі шығармашылық идеялары мен сезімдерін білдіру үшін, өнер құралдары мен әртүрлі техникада таңдалған қасиеттері мен тәсілдерін визуалды элементтерді таңдау және негізделген түрде анықтау 7.1.6.4-Шығармашылық жұмыстар жасау үшін әр түрлі (заманауи) технологиялар мен өнер материалдарын анықтау, таңдау және біріктіру 7.2.6.1-Қауіпсіздік техникасын қадағалап, оның маңыздылығын сезіне және демонстрациялай отырып, материалдар мен құралдарды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты:
|
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басталуы 2 минут
5 минут
|
Ұйымдастыру уақыты, сыныптағы атмосфераның құру. Топқа бөлу: Көбелектер арқылы «БАТИК»,«ГЖЕЛЬ», «ХОХЛОМА» Өткен сабақты қорытындылау«Иә» және «жоқ» стратегиясы:
|
Оқушылар амандасып, бір-біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар бейнетаспамен танысады.
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау.
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау |
Интерактивті тақтаны пайдалану. Гүл, көбелектер https://www.sima-land.ru/o-kompanii/novosti-kompanii/6634/?ysclid=lzpyk1rhly717496317
https://www.sima-land.ru/o-kompanii/novosti-kompanii/3135/?ysclid=lzpyld0gmw760546729
|
||
|
Ой қозғау \3 мин\ Бейнетаспа Ортасы 30 минут
|
Суретшінің сурет салып, бітірген бейнежазбасын көрсетемін. -Бұл бейнежазбаның сабақпен байланысы бар ма? Қандай байланысы бар?-сұрақтарын қоя отырып, сабақтың тақырыбын анықтатамын.
№ 1 «БАТИК» тобы батик өнерімен
№ 2. «ГЖЕЛЬ» өнерімен
№ 3. «ХОХЛОМА» өнерімен
шығармашылық жұмыс атқарады. Қауіпсіздік ережесімен танысу. Критерий: Халықаралық көрмеге ұлттық нақыштар бейнеленген, эстетикалық талапқа сай бұйымды сәндеу. Дескриптор :
|
Оқушылар топқа бөлініп, бейнежазба жұмыстарын қарастырып, салыстырады.
Оқушылар топтарға бөлініп шығармашылық жұмыс жасайды.
Оқушылар қауіпсіздік ережесімен танысады. |
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау
Жеңімпаз топты мадақтау, марапаттау |
http://decormaster.kz/
Ватман Маркер Бояулар Темір табақша Кергіш, Резервтік құрам
|
||
|
Аяқталуы 2 минут
Рефлексия 3 минут |
Топтардың жұмыстарын қорғауы регламент – 2 мин. Топтардың өзара бағалауы жүргізіледі. Әр топ дескриптор критерийлерінің орындалуына 0-1 аралығында бағалау жүргізеді.
|
Оқушылар топтасып ақылдасып пікір шығарып пікірлерімен бөліседі. Оқушылар «3-2-1 стратегиясы» арқылы рефлекция жүргіземін, кері байланыс береді. |
Оқушылардың дұрыс жауабына қарай «жарайсың» сөзімен мадақтау, бағалау |
|
||
шағым қалдыра аласыз



















