(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
№80 сабақ. Есептер шығару
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Саяхат |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№80 сабақ. Есептер шығару |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
1.5.1.1есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин
Сабақ тың ортасы 28 мин Сергіту сәті 2 минут Сабақ тың соңы 7 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал қалыптастыру «Шаттық шеңберіне» тұру. Қуанамын мен де, Қуанасың сен де. Қуанайық, достарым, Арайлап атқан күнге. –Балалар, көңіл күйлерің қалай? Егер жақсы болса, қол шапалақтаймыз. –Сабаққа дайындығымыз қалай? Егер сабаққа дайын болсақ, қол көтереміз. Жұмыс ережесін келісу
Өткенді пысықтау «Сәйкестендіру» әдісі Шамаларды табады
Дескриптор:
Топқа бөлу. https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ 1-тапсырма. Топтық жұмыс. Жаңа тақырып
а) Бірінші қоршауда 20 қой, екіншісінде 50 қой бар. Екіншіқоршауда біріншіге қарағанда неше қой артық? Есепте не белгілі? (Бірінші қоршауда 20 қой, екіншісінде 50 қой) Есепте не белгісіз? (Екінші қоршауда біріншіге қарағанда неше қой артық?) Бұл қай есептің түріне жатады? (Айырмалық салыстыруға берілген есеп) Шешуі: 50 – 20=30 (қ.) Жауабы: 30 қой Екінші есепке де тура осындай талдау жасайды Дескриптор:
Жұптық жұмыс 2-тапсырма Суретке қара. Күркеде неше тауық бар?
Аулада неше тауық жүр? Сурет және сұлба бойынша есеп құрастырып, оны шығар. Күркеде-6 тауық Аулада-4 тауық Барлығы-?6+4=10 Ж: Барлығы 10 тауық Дескриптор:
Сергіту сәті
Жеке жұмыс. 3-тапсырма Жылқы - 6 Құлын - 8 ? артық Шешуі: 8 – 6 = 2 Жауабы: 2 артық. Дескриптор:
Бекіту тапсырмалары: https://wordwall.net/ru/resource/67412254 6-3=3 6-2=4 2+6=8 5+3=8 5-2=3 Дескриптор:
Кері байланыс Кері байланыс«АЙФОН ӘДІСІ»
|
Оқушылар алдыңғы білімді еске түсіруге арналған сұрақтарға жауап береді, жұмысты берілген түріне қарай орындайды. Тапсырманы орындайды Есепке талдау жасайды Бөлінген топтары бойынша орындарына отырады Массаны табады Есеп шығарады Топтық жұмыс жасайды Карточкамен жұптық жұмыс жасайды Есептеу жүргізеді Партадан тұрып, мұғаліммен бірге қимыл қозғалыстарды жасайды. Әр суретке сәйкес сандардың қосындысын немесе айырмасын таңдайды Кері байланыс парағындағы сұрақтарға жауап береді
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Махамбетова Майра БериковнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ. №80 сабақ. Есептер шығару
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Ашық сабақ. №80 сабақ. Есептер шығаруМатериал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ. №80 сабақ. Есептер шығару
Материалдың қысқаша нұсқасы (білім беру ұйымының атауы) Қысқа мерзімді жоспары №80 сабақ. Есептер шығару (сабақтың тақырыбы)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















