Мектеп:Қазақ орта мектебі.№ 19 сабақ Бекітемін:___________Тақырыбы:Кешіре білуді үйренеміз. Мұғалім: Юсупбаева Балжан Мухаметкалиевна Құндылық : Ішкі тыныштық Қасиеттері: ашуланбау,шыдамдылық,сабырлы болу. Күні
Сыныбы: 2 «К».
|
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға адамдардың бір-бірін кешіре білу керектігін , кешірімнің өмірде маңыздылығын түсіндіре отырып, ішкі тыныштық құндылығының мәнін ашу. Сабақтың міндеттері: Оқушыларға кешірімді болуда ашуланбаудың мәнін түсіндіру. Адамдармен қарым-қатынаста сабырлы болуға ықпал ету. Оқушыларға адамдармен қарым –қатынас кезінде шыдамды болуға тәрбиелеу. |
Ресурстар: Үнтаспа, оқулық , түрлі түсті бояулар,үлестірме қағаздар, бейнеролик. |
|
Сабақтың барысы: 1 .Ұйымдастыру кезеңі. (5 Т ережесі: тәртіп,талап,тазалық,татулық,тыныштықты бақылау)
Бірнеше рет терең тыныстаңыз; денеңізді босатыңыз. Біз қазір нұрға саяхат жасаймыз..Біз нұрға қол созамыз,нұр сендерге қолын созады.Бір –бірлеріңнің қолдарыңды сезініңдер.Бір-біріңе күлімдеп қарап, сүйспеншіліктеріңді білдіріңдер.Осылай жанымыздағы адамдарға нұр сыйлаңдар,оларға « біз нұрмыз» деп айтыңдар..Оларды жақсы көретіндеріңді айтыңдар.Енді нұрды жүректеріңе орналастырыңдар. Өздеріңнің бақытты,мейірімді,бір-біріңмен дос екендеріңді ешқашан ұмытпаңдар. Жаттығу аяқталды енді бір- біріңе күлімдеп қарап, бір –біріңе нұр сыйлағандарың үшін алғыс айтыңдар. 1.Қандай сезімде болдыңдар? |
Сабақты жағымды күйге келтіру (баяу әуенмен) |
|
|
Өзін –өзі тану кітабы.2-сынып Өсиет әңгіме.62-63 бет |
|
3. Дәйексөз : «Кешіре білген адам – күшті адам».
|
Нақыл сөз Топпен жұмыс.А4 қағаз,желімдер |
|
|
Интернеттен алынған.«Асыл арна» «Кинометафора» әдісі Бір мәселе бойынша бейне сюжеттен үзінді көрсету арқылы баланың өз ойын, ой-пікірлерін білуге болады. |
|
1-тапсырма.3 топқа «Сабыр» сөзі беріледі.Берілген сөзді талдау. 2-тапсырма. Кешіре білудің жолдарын жазыңдар. Дәптерге жазыңдар. |
Топпен жұмыс.А4 қағаз,желімдер. Дәптермен жұмыс.45-бет |
|
Теріп едік жемісін сезім бақтың, Сыйластықтың алауын өзің жақтың. Сенің думан тойыңның әнін естіп, Есігіңді шыдамай өзім қақтым.
[Қайырмасы] Бүгін қандай тамаша Көңілді күн 3-рет Сені қуанышыңмен құттықтаймын Бақытты бол, жан досым!
Бір тамаша отырдың өмірге еніп, Жүзің бал бұл жадырап көңілденіп. Есігіңнен мен кіріп келгенімде Қуандың ау балаша мені көріп.
[Қайырмасы] Бүгін қандай тамаша Көңілді күн 3-рет Сені қуанышыңмен құттықтаймын Бақытты бол, жан досым! - |
Ән. «Көңілді күн». Әйгерім Қалаубаева Әнін жазған: Ұ.Жолдасов Сөзін жазған: А.Дүйсенбі |
|
|
Иван Василенко. Оқып келу.67 бет |
|
|
Сабақтан не үйрендік? Сабақтан не түсіндік? |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ . Есептік және реттік сан есімдер
Ашық сабақ . Есептік және реттік сан есімдер
Мектеп:Қазақ орта мектебі.№ 19 сабақ Бекітемін:___________Тақырыбы:Кешіре білуді үйренеміз. Мұғалім: Юсупбаева Балжан Мухаметкалиевна Құндылық : Ішкі тыныштық Қасиеттері: ашуланбау,шыдамдылық,сабырлы болу. Күні
Сыныбы: 2 «К».
|
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға адамдардың бір-бірін кешіре білу керектігін , кешірімнің өмірде маңыздылығын түсіндіре отырып, ішкі тыныштық құндылығының мәнін ашу. Сабақтың міндеттері: Оқушыларға кешірімді болуда ашуланбаудың мәнін түсіндіру. Адамдармен қарым-қатынаста сабырлы болуға ықпал ету. Оқушыларға адамдармен қарым –қатынас кезінде шыдамды болуға тәрбиелеу. |
Ресурстар: Үнтаспа, оқулық , түрлі түсті бояулар,үлестірме қағаздар, бейнеролик. |
|
Сабақтың барысы: 1 .Ұйымдастыру кезеңі. (5 Т ережесі: тәртіп,талап,тазалық,татулық,тыныштықты бақылау)
Бірнеше рет терең тыныстаңыз; денеңізді босатыңыз. Біз қазір нұрға саяхат жасаймыз..Біз нұрға қол созамыз,нұр сендерге қолын созады.Бір –бірлеріңнің қолдарыңды сезініңдер.Бір-біріңе күлімдеп қарап, сүйспеншіліктеріңді білдіріңдер.Осылай жанымыздағы адамдарға нұр сыйлаңдар,оларға « біз нұрмыз» деп айтыңдар..Оларды жақсы көретіндеріңді айтыңдар.Енді нұрды жүректеріңе орналастырыңдар. Өздеріңнің бақытты,мейірімді,бір-біріңмен дос екендеріңді ешқашан ұмытпаңдар. Жаттығу аяқталды енді бір- біріңе күлімдеп қарап, бір –біріңе нұр сыйлағандарың үшін алғыс айтыңдар. 1.Қандай сезімде болдыңдар? |
Сабақты жағымды күйге келтіру (баяу әуенмен) |
|
|
Өзін –өзі тану кітабы.2-сынып Өсиет әңгіме.62-63 бет |
|
3. Дәйексөз : «Кешіре білген адам – күшті адам».
|
Нақыл сөз Топпен жұмыс.А4 қағаз,желімдер |
|
|
Интернеттен алынған.«Асыл арна» «Кинометафора» әдісі Бір мәселе бойынша бейне сюжеттен үзінді көрсету арқылы баланың өз ойын, ой-пікірлерін білуге болады. |
|
1-тапсырма.3 топқа «Сабыр» сөзі беріледі.Берілген сөзді талдау. 2-тапсырма. Кешіре білудің жолдарын жазыңдар. Дәптерге жазыңдар. |
Топпен жұмыс.А4 қағаз,желімдер. Дәптермен жұмыс.45-бет |
|
Теріп едік жемісін сезім бақтың, Сыйластықтың алауын өзің жақтың. Сенің думан тойыңның әнін естіп, Есігіңді шыдамай өзім қақтым.
[Қайырмасы] Бүгін қандай тамаша Көңілді күн 3-рет Сені қуанышыңмен құттықтаймын Бақытты бол, жан досым!
Бір тамаша отырдың өмірге еніп, Жүзің бал бұл жадырап көңілденіп. Есігіңнен мен кіріп келгенімде Қуандың ау балаша мені көріп.
[Қайырмасы] Бүгін қандай тамаша Көңілді күн 3-рет Сені қуанышыңмен құттықтаймын Бақытты бол, жан досым! - |
Ән. «Көңілді күн». Әйгерім Қалаубаева Әнін жазған: Ұ.Жолдасов Сөзін жазған: А.Дүйсенбі |
|
|
Иван Василенко. Оқып келу.67 бет |
|
|
Сабақтан не үйрендік? Сабақтан не түсіндік? |
шағым қалдыра аласыз













