|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№33. Мәдени мұра дегеніміз не?Сөйлем мүшелерін еске түсіремін. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.5.1* - дереккөздерден (мәтін, сөздік, сызба, кесте, диаграмма) қажетті ақпараттарды табу, кездескен жаңа сөздердің мағынасын мәнмәтін бойынша анықтап, ақпаратты қорытындылау, бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлемнің дара және күрделі мүшелерін ажыратуды, оларды сөйлем мүшелеріне талдауды үйренеді Сөйлемнен бірыңғай мүшелерді табуды біледі және олардың тыныс белгілерін қояды Түрлі жанрда бір тақырыппен берілген мәтіндерді салыстыруды, хабарлама мен мақаланы салыстыруды,олардың ұқсастықтары мен айырмашылықтарын табуды үйренеді Мақала жазуды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сыныпта жақсы психологиялық ахуал ұйымдастыру. Өткен материалдар бойынша сұрақтар қою арқылы баланың білімін тексеру Жаңа тақырып 1-тапсырма Сөйлем мүшелерін еске түсіреміз.
Тұрлаулы Тұрлаусыз Мүшелер Мүшелер
Бастауыш Анықтауыш Баяндауыш Толықтауыш Пысықтауыш Экспо туралы әңгіме құрату 2-тапсырма Кестені ауызша толтыр
3-тапсырма Ойлаумен ой толады, Ойнаумен бой толады 4-тапсырма Ребустың шешуі: Оқушы. Оқушы мектепке келді Сәуле-үздік оқушы 1.Оқушы-бастауыш. 2.Оқушы-баяндауыш(зат есімнен жасалып тұр) Бастауыш та,баяндауышта зат есімнен болғанда сызықша қойылады. 5-тапсырма. Біз мұражайға бардық. Мұражай кең, жарық екен. Мұражай бізге қатты ұнады Мұражайға тағы келеміз. 6-тапсырма
|
Бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді Сөйлем мүшелерін атайды Суретпен жұмыс жасайды Мақалды жатқа жазып, сөйлем мүшелеріне талдайды |
ҚБ: Керемет жауап! Дескриптор: Суретке қарап әңгіме құрай алады Сөйлем мүшелері туралы біледі
Дескриптор: КЕстені толтырады Сөйлем мүшелеріне түсініктеме бере алады Дескриптор: Мақалды көшіріп жазып, сөздер байланысын табады Сөйлем мүшелерін біледі Дескриптор: Ребусты шешіп жауабын айтады Бастауышқа түсінік бере алады ҚБ: Сен мықтысың! Дескриптор: Тірек сөздер арқылы әңгіме құрай алады Қазақстан туралы мәліметтер бере алады Кері байланыс жасайды |
Психологиялық ахуалды жақсартуға арналған заттар Сызбалар Экспо көрмесі туралы суреттер Сызбалар Сызба Ребус жазылған плакат Мұражайлар туралы суреттер Қазақстан туралы суреттер Стикерлер Тамаша! Жақсы! Онша емес! |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ :" Мәдени мұра" 4 сынып
Ашық сабақ :" Мәдени мұра" 4 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№33. Мәдени мұра дегеніміз не?Сөйлем мүшелерін еске түсіремін. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.5.1* - дереккөздерден (мәтін, сөздік, сызба, кесте, диаграмма) қажетті ақпараттарды табу, кездескен жаңа сөздердің мағынасын мәнмәтін бойынша анықтап, ақпаратты қорытындылау, бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлемнің дара және күрделі мүшелерін ажыратуды, оларды сөйлем мүшелеріне талдауды үйренеді Сөйлемнен бірыңғай мүшелерді табуды біледі және олардың тыныс белгілерін қояды Түрлі жанрда бір тақырыппен берілген мәтіндерді салыстыруды, хабарлама мен мақаланы салыстыруды,олардың ұқсастықтары мен айырмашылықтарын табуды үйренеді Мақала жазуды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сыныпта жақсы психологиялық ахуал ұйымдастыру. Өткен материалдар бойынша сұрақтар қою арқылы баланың білімін тексеру Жаңа тақырып 1-тапсырма Сөйлем мүшелерін еске түсіреміз.
Тұрлаулы Тұрлаусыз Мүшелер Мүшелер
Бастауыш Анықтауыш Баяндауыш Толықтауыш Пысықтауыш Экспо туралы әңгіме құрату 2-тапсырма Кестені ауызша толтыр
3-тапсырма Ойлаумен ой толады, Ойнаумен бой толады 4-тапсырма Ребустың шешуі: Оқушы. Оқушы мектепке келді Сәуле-үздік оқушы 1.Оқушы-бастауыш. 2.Оқушы-баяндауыш(зат есімнен жасалып тұр) Бастауыш та,баяндауышта зат есімнен болғанда сызықша қойылады. 5-тапсырма. Біз мұражайға бардық. Мұражай кең, жарық екен. Мұражай бізге қатты ұнады Мұражайға тағы келеміз. 6-тапсырма
|
Бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді Сөйлем мүшелерін атайды Суретпен жұмыс жасайды Мақалды жатқа жазып, сөйлем мүшелеріне талдайды |
ҚБ: Керемет жауап! Дескриптор: Суретке қарап әңгіме құрай алады Сөйлем мүшелері туралы біледі
Дескриптор: КЕстені толтырады Сөйлем мүшелеріне түсініктеме бере алады Дескриптор: Мақалды көшіріп жазып, сөздер байланысын табады Сөйлем мүшелерін біледі Дескриптор: Ребусты шешіп жауабын айтады Бастауышқа түсінік бере алады ҚБ: Сен мықтысың! Дескриптор: Тірек сөздер арқылы әңгіме құрай алады Қазақстан туралы мәліметтер бере алады Кері байланыс жасайды |
Психологиялық ахуалды жақсартуға арналған заттар Сызбалар Экспо көрмесі туралы суреттер Сызбалар Сызба Ребус жазылған плакат Мұражайлар туралы суреттер Қазақстан туралы суреттер Стикерлер Тамаша! Жақсы! Онша емес! |
||
шағым қалдыра аласыз

















