|
Білім беру ұйымының атауы |
Өлеңті ауылының ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматы кітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Исабекова Салтанат Ерганатовна |
|||||
|
Күні: |
19.11.2024ж |
|||||
|
Сынып: |
2 «А» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 32 сабақ. Білімнің күші. Кім күшті? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды Өз ойын дәлелдеуді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Өзінің және басқалардың іс-әрекеттерін олардың моральдық нормаларға сәйкестігі тұрғысынан талдай білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 7 минут
Сабақ 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Қайырлы күн, досым! Қайырлы күн болсын. -Қайырлы күн балалар! (ұстаз сөзі) Бағдаршам көздері арқылы
топқа бөлінеміз: Бір-бірімізді тыңдаймыз
десек, 1 рет қол
шапалақтаймыз! Белсенділік танытамыз десек, 3 рет шапалақтаймыз Өткенді пысықтау «Көгершіннен хат» әдісімен жүреді Жол белгілері нені
білдіреді? Тақырыпты ашу Жаңа тақырып.Білу және түсіну
Оқулықпен жұмыс. Сөздік жұмыс 4-тапсырма Дәлелде Адам қалай күшті болып шықты?
Адамның күштілігін тағы немен дәлелдеуге болады? Сергіту сәті «Оюды қайтала» әдісі 5-тапсырма Ертегідегі сөздерді қимылмен бейнелеп көрсет.Төс қақты,бір адым алға шықты, тісін ақситты, қол қусырып тәжім етті 6-тапсырма Сөзжұмбақтың жауаптарын жаз Арыстан,түлкі,трактор,
адам. Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал
Сабақты қорытындылау. Ненің, кімнің күштілігі туралы бастапқы ойың өзгерді ме? (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): - Кері байланыс: «Егер сабақ ұнаса…» ойыны. Егер сабақ ұнаса саусағыңды тырсылдат, Егер сабақ ұнаса аяғыңды тарсылдат. Егер сабақ ұнаса шапалақта жараса, Егер сабақ ұнаса айтайықшы «ТАМАША!» |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Топ ережелерімен танысады
Үй тапсырмасын айтады, берілген сұрақтарға жауап беру
Тақырыпты
ашады
Мәтінді оқиды
Суреттер арасында Кім күшті екенін анықтайды, қз ойын білдіреді Өз ойын дәлелмен келтіреді
Адамның күштілігін
дәлелдейді
Жаттығу жасайды
Кейіпкерлерді сомдайды
Сөзжұмбақты шешеді
Өз ойын айтады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Ауызша мадақтау
«Көшедегі сабақ» мәтінін оқып келеді және мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру – 1б.
Берілген мақал – мәтелдерді оқиды, мазмұнын түсіндіреді – 1б.
Мақтау, мадақтау
Өз ойын дәлелмен жеткізе алады
Ертегіні түсініп оқиды Жаңа сөздің мағынасын
айтады
Дескриптор: Ертегідегі сөздерді қимылмен бейнелеп көрсетеді-1б
Дескриптор: Сөзжұмбақтың жауаптарын жазады-3б Дескриптор: Ойының өзгергенін дәлелдейді-1б
Дескриптор: Мақалды жаттап келеді Ертегінің мазмұнын айтады
Жарайсыңдар!
Кері байланыс: «Егер сабақ ұнаса…» ойыны. Өзін-өзі бағалау «От шашу» әдісімен Барлығы бағаланады
«Интервью» әдісі |
Презентация, қима қағаздар, фонарь
Презентация
оқулық
Суреттер
оқулық
Оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Микрофон |
||



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу 2 сынып
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Өлеңті ауылының ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматы кітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Исабекова Салтанат Ерганатовна |
|||||
|
Күні: |
19.11.2024ж |
|||||
|
Сынып: |
2 «А» сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 32 сабақ. Білімнің күші. Кім күшті? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды Өз ойын дәлелдеуді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Өзінің және басқалардың іс-әрекеттерін олардың моральдық нормаларға сәйкестігі тұрғысынан талдай білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 7 минут
Сабақ 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Қайырлы күн, досым! Қайырлы күн болсын. -Қайырлы күн балалар! (ұстаз сөзі) Бағдаршам көздері арқылы
топқа бөлінеміз: Бір-бірімізді тыңдаймыз
десек, 1 рет қол
шапалақтаймыз! Белсенділік танытамыз десек, 3 рет шапалақтаймыз Өткенді пысықтау «Көгершіннен хат» әдісімен жүреді Жол белгілері нені
білдіреді? Тақырыпты ашу Жаңа тақырып.Білу және түсіну
Оқулықпен жұмыс. Сөздік жұмыс 4-тапсырма Дәлелде Адам қалай күшті болып шықты?
Адамның күштілігін тағы немен дәлелдеуге болады? Сергіту сәті «Оюды қайтала» әдісі 5-тапсырма Ертегідегі сөздерді қимылмен бейнелеп көрсет.Төс қақты,бір адым алға шықты, тісін ақситты, қол қусырып тәжім етті 6-тапсырма Сөзжұмбақтың жауаптарын жаз Арыстан,түлкі,трактор,
адам. Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал
Сабақты қорытындылау. Ненің, кімнің күштілігі туралы бастапқы ойың өзгерді ме? (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): - Кері байланыс: «Егер сабақ ұнаса…» ойыны. Егер сабақ ұнаса саусағыңды тырсылдат, Егер сабақ ұнаса аяғыңды тарсылдат. Егер сабақ ұнаса шапалақта жараса, Егер сабақ ұнаса айтайықшы «ТАМАША!» |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Топ ережелерімен танысады
Үй тапсырмасын айтады, берілген сұрақтарға жауап беру
Тақырыпты
ашады
Мәтінді оқиды
Суреттер арасында Кім күшті екенін анықтайды, қз ойын білдіреді Өз ойын дәлелмен келтіреді
Адамның күштілігін
дәлелдейді
Жаттығу жасайды
Кейіпкерлерді сомдайды
Сөзжұмбақты шешеді
Өз ойын айтады
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Ауызша мадақтау
«Көшедегі сабақ» мәтінін оқып келеді және мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру – 1б.
Берілген мақал – мәтелдерді оқиды, мазмұнын түсіндіреді – 1б.
Мақтау, мадақтау
Өз ойын дәлелмен жеткізе алады
Ертегіні түсініп оқиды Жаңа сөздің мағынасын
айтады
Дескриптор: Ертегідегі сөздерді қимылмен бейнелеп көрсетеді-1б
Дескриптор: Сөзжұмбақтың жауаптарын жазады-3б Дескриптор: Ойының өзгергенін дәлелдейді-1б
Дескриптор: Мақалды жаттап келеді Ертегінің мазмұнын айтады
Жарайсыңдар!
Кері байланыс: «Егер сабақ ұнаса…» ойыны. Өзін-өзі бағалау «От шашу» әдісімен Барлығы бағаланады
«Интервью» әдісі |
Презентация, қима қағаздар, фонарь
Презентация
оқулық
Суреттер
оқулық
Оқулық
Қимылдар
Оқулық
Суреттер
Микрофон |
||



шағым қалдыра аласыз
















