|
Бөлім |
“Дені саудың – жаны сау” |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Судың пайдасы мен зияны Б. Майлин «Жаңбыр» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.1.1 – мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу; 2.3.3.1 – шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқу Өз ойыңды суретті пайдаланып, түсіндіру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. Мақсаты: Балалардың ынтасын сабаққа аудару, зейіндерін шоғырландыру.
Жазда суда жүземіз, Құмда күнге күйеміз. Жалаңаяқ жүреміз, Қыста қызып денеміз, Коньки, шаңғы тебеміз. Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастаймыз! Топқа бөлу «Көңілді шар» әдісі 1,2, топ |
Оқушылар сабаққа назар аударады. Орындарынан тұрады, өлеңді бірге айтады. Орындарына отырады Топқа бөлінеді |
ҚБ:Мұғалімнің ауызша мадақтауы үздіксіз жүріп отырады. «Білім сусыны» әдісі
Жарайсыңдар! |
Суреттер
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин |
Өткенді пысықтау «Оқушы тв» әдісі Үй жұмысы 6-тапсырма. Саулық сақтықта дегенді қалай түсінетініңді айт. Дескриптор: -саулық сақтықта дегенді қалай түсінетінін айтады. (2б) Тақырыпты ашу «Ой қозғау» әдісі Әртүрлі судың дыбыстары Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады.
1-тапсырма Біліп ал.Мәтінді тыңда. Автордың өмірі мен шығармасы туралы ақпарат ұсыну. Өлеңді оқы. Өлең не туралы? Дескриптор: - өлең мазмұнын әңгімелейді(1б) 2-тапсырма Жұптық жұмыс «Достық ағашы» әдісі Өлеңге сүйеніп, жаңбырдың пайдасы туралы айт. -жаңбырдың пайдасын айтады(2б) |
Саулық сақтықта дегенді қалай түсінетінін айтады Дыбыстарды тыңдап, тақырыпты болжайды Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсінеді. Мәтінді тыңдайды. Автор жайлы ақпаратты тыңдайды. Өлең мазмұнын әңгімелейді Жаңбырдың пайдасын айтады |
Мадақтау «Білім сусыны» әдісі
Мен сенімен мақтанамын! Керемет! Керемет! «Білім сусыны» әдісі
«Комментарий» арқылы «Білім сусыны» әдісі
|
Оқулық 1-тапсырма 32 -бет Суреттер Оқулық 32-бет
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 мин Сергіту сәті 2 минут |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Зиятдинова Айгерим БактияровнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ Әдебиеттік оқу 2 сынып Судың пайдасы мен зияны
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу 2 сынып Судың пайдасы мен зияныМатериал туралы қысқаша түсінік
Қысқа мерзімді жоспар
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















