|
Бекітемін: |
ДОІЖО: Дюсенбаева .Е |
||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Панфилов атындағы жалпы орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Лукпанова К |
||||||
|
Күні: |
28.01.2026 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№57 сабақ. Адамның табиғатқа бейімделуі.Баспана |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.2 сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолдану, презентация, видеоролик жасау. 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолданады, презентация, видеоролик жасайды, оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөледі, әр бөлікке ат қойып, жоспар құрады |
||||||
|
Құндылық Апта дәйексөзі |
Заң және тәртіп. Әділдік және жауапкершілік құндылығы Жауапкершілікті ұғына білу критерииі –тұлғаның өз міндеттері мен әрекеттерінің салдарын түсінуі, қабылдаған шешімдері үшін жауап беруге дайын болуы және оларды саналы түрде орындау деңгейін айқындайтын өлшем. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысық тау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақ ты қорыту |
І.Ұйымдастыру кезеңі «Жылы лебіз» әдісі «Сенің үйің ,сенің қорғаның...»деген ойды жалғастырып айтып лебіздерін білдіреді. Топқа бөлінеді Өткенге шолу: “Сұрақ менен, жауап сізден” әдісі Мәтін не туралы? Планетарий дегеніміз не? Планетарий арқылы біз нені көре аламыз? Планетарий аталуының себебі неде? Жазып келген ертегілерін оқыту ІІ. Қызығушылықты ояту. «Бір айналым сөйлесу» әдісі арқылы сұрау. Адамның өміріне не керек екенін айтыңдар.
Жаңа сабақтың тақырыбын оқушылар өздері шығарады. Белсенді оқу ортасын құру Ұжымдық жұмыс INSERT әдісі бойынша «Баспана» атты мәтінді әр оқушы жеке теріп оқу, мәтіндегі мәліметтерді кесте бойынша белгілеп отыру Мәтін не туралы? Адамға баспана не үшін керек? Қиыр солтүстікте эскимостар қандай баспана тұрғызған? Иглу баспанасын сипаттап бер Солтүстік Америкадағы гонкин үндістер қандай баспана тұрғызған? Ол баспананы сипаттап бер. Жапондар үйлерін неден тұрғызады? Неліктен? Мәтінде джонка қайығы туралы не айтылған? Киіз үй туралы не білдің?
І топ 1.Мәтіннің жүйесін анықтайды. Басталуы Дамуы Шиеленісуі Шешімі 2.Әр бөлімге сәйкес суреттерді таңдап,сурет арқылы мәтінді әңгімелеу ІІ топ «Жоспар құрастыр» 1.Мәтінді бөліктерге бөледі. 2.Әр бөлікке тақырып қояды. 3.Постер жасайды. Жұптық жұмыс. «Ойлан,жұптас, талқыла» әдісімен 1 жұп
2-жұп Баспаналар әр маусымда қандай
болатынын айтыңдар. Мәтіндегі баспаналардың жайлылығы туралы не айтуға болады? 3-жұп Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстыр? -Өздеріңе қызық болған баспана туралы әңгімелеңдер? 4-жұп Баспаналардың түрлері туралы видео жасаңыздар? ЕБҚ Сәйкестендір
Сергіту сәті Бірлескен оқу тәсілі Топтық жұмыс «STEAM» әдісі 1-топ. «Игулу» макетін жасайды 2- топ «Вигвам» макетін жасайды Сабақты бекіту «KahootQuiz» «Оқу тапсырмасы. Мәтінді түсініп оқы, мазмұнда. Кері байланыс алу «Кезбе тілші» әдісімен Бағалау Рефлексия «Бағдаршам әдісімен |
Көңіл-күйлері көтеріліп, бір-біріне жақсы тілектер айтады Алдыңғы білімді еске түсіреді Филвордта жасырынған сөзді табады 1-тапсырманы орындау арқылы бүгінгі сабақтың тақырыбы болжанады мәтінді әр оқушы жеке теріп оқиды және мәтіндегі мәліметтерді кестеге толтырады Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді ЭКСПО туралы мәлімет алады Мәтіннің жүйесін анықтайды,иллюстрациямен сәйкестендіреді Мәтіннің бөліктерге бөледі,тақырып қояды. Постер құрайды. Кестені толтырады Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады Баспаналар әр маусымда қандай болатынын баспаналардың жайлылығы турады айтады Әр топ мүшелері алдарына берілген тапсырмалар бойынша жұмыстарын дайындайды, ортаға салады. Бір-бірімен ақылдасады, ортақ түйін шығарады.
Рефлексия жасайды |
ҚБ: Жарайсың!
ҚБ: Жарайсың!
Өзін-өзі бағалау
Дескриптор: түсініп, оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: -Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б КБ «Екі жұлдыз,бір тілек»
Дескриптор: -Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б Постер жасайды-1б
Дескриптор Атауын жаза алады-1б түсіндірме бере алады.-1б ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: -Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады-1б Жайлылығы туралы айта алады-1б Дескриптор: Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б Қызық баспана туралы айтады-1б ҚБ: Жарайсың!
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б Видео жасайды1-б
ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б Безендіруге атсалысады-1б Жасалу технологиясына араласады-1б
КБ «Екі жұлдыз,бір тілек»
ҚБ: Жарайсың Өзін-өзі бағалау бетшесіндегі ұпайларын санаймыз, бағалаймыз
|
Слайд
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқулық
Слайд
Қима қағаз
Слайд
Слайд
«TopIQ» тақтасы
Суреттер,кесте
А3 қағазы, оқулық
Қима қағаздар
Оқулық
Жұптық жұмыс тапсырма лары
А3 қағазы, оқулық
Қағаз, маркер, таяқшалар, лего құрастырғыштар, ермексаздар
https://kahoot.it/challenge/09809001?challenge-id=be294dac-ca57-4051-a6dd-2292bf2132b0_1769540504932
|
|||
Басталуы
Дамуы
Шиеленісуі
Шешімі
1-жұп

Дескриптор
Атауын жаза алады-1б
Түсіндірме бере алады.-1б
ҚБ: Жарайсың!
2-жұп
Баспаналар әр маусымда қандай болатынын айтыңдар.
Мәтіндегі баспаналардың жайлылығы туралы не айтуға болады?

.
Дескриптор:
-Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады-1б
Жайлылығы туралы айта алады-1б
3-жұп
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстыр?-Өздеріңе қызық болған баспана туралы әңгімелеңдер?
Дескриптор:
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б
Қызық баспана туралы айтады-1б
4-жұп
Баспаналардың түрлері туралы видео жасаңыздар?
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б
Видео жасайды1-б
ЕБҚ Сәйкестендір

Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
1-топ 2-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады 1б |
Жайлылығы туралы айта алады-1б 1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
|
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
1-топ 2-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады 1б |
Жайлылығы туралы айта алады-1б 1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
|
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 4-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б |
Постер жасайды-1б
|
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б |
Видео жасайды-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 4-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б |
Постер жасайды-1б
|
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б |
Видео жасайды-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Жұмыс ережесін келісу 5 Т ережесі Тәртіп Талап Тыныштық Тазалық Татулық Оқушыларды
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 3-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б |
Қызық баспана туралы айтады-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ .Әдебиеттік оқу 4-сынып
Ашық сабақ .Әдебиеттік оқу 4-сынып
|
Бекітемін: |
ДОІЖО: Дюсенбаева .Е |
||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
Панфилов атындағы жалпы орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Лукпанова К |
||||||
|
Күні: |
28.01.2026 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№57 сабақ. Адамның табиғатқа бейімделуі.Баспана |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.4.2 сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолдану, презентация, видеоролик жасау. 4.3.1.1 оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөлу, әр бөлікке ат қойып, жоспар құру |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолданады, презентация, видеоролик жасайды, оқылған шығармадағы оқиға жүйесін анықтап, оны бөліктерге бөледі, әр бөлікке ат қойып, жоспар құрады |
||||||
|
Құндылық Апта дәйексөзі |
Заң және тәртіп. Әділдік және жауапкершілік құндылығы Жауапкершілікті ұғына білу критерииі –тұлғаның өз міндеттері мен әрекеттерінің салдарын түсінуі, қабылдаған шешімдері үшін жауап беруге дайын болуы және оларды саналы түрде орындау деңгейін айқындайтын өлшем. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысық тау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақ ты қорыту |
І.Ұйымдастыру кезеңі «Жылы лебіз» әдісі «Сенің үйің ,сенің қорғаның...»деген ойды жалғастырып айтып лебіздерін білдіреді. Топқа бөлінеді Өткенге шолу: “Сұрақ менен, жауап сізден” әдісі Мәтін не туралы? Планетарий дегеніміз не? Планетарий арқылы біз нені көре аламыз? Планетарий аталуының себебі неде? Жазып келген ертегілерін оқыту ІІ. Қызығушылықты ояту. «Бір айналым сөйлесу» әдісі арқылы сұрау. Адамның өміріне не керек екенін айтыңдар.
Жаңа сабақтың тақырыбын оқушылар өздері шығарады. Белсенді оқу ортасын құру Ұжымдық жұмыс INSERT әдісі бойынша «Баспана» атты мәтінді әр оқушы жеке теріп оқу, мәтіндегі мәліметтерді кесте бойынша белгілеп отыру Мәтін не туралы? Адамға баспана не үшін керек? Қиыр солтүстікте эскимостар қандай баспана тұрғызған? Иглу баспанасын сипаттап бер Солтүстік Америкадағы гонкин үндістер қандай баспана тұрғызған? Ол баспананы сипаттап бер. Жапондар үйлерін неден тұрғызады? Неліктен? Мәтінде джонка қайығы туралы не айтылған? Киіз үй туралы не білдің?
І топ 1.Мәтіннің жүйесін анықтайды. Басталуы Дамуы Шиеленісуі Шешімі 2.Әр бөлімге сәйкес суреттерді таңдап,сурет арқылы мәтінді әңгімелеу ІІ топ «Жоспар құрастыр» 1.Мәтінді бөліктерге бөледі. 2.Әр бөлікке тақырып қояды. 3.Постер жасайды. Жұптық жұмыс. «Ойлан,жұптас, талқыла» әдісімен 1 жұп
2-жұп Баспаналар әр маусымда қандай
болатынын айтыңдар. Мәтіндегі баспаналардың жайлылығы туралы не айтуға болады? 3-жұп Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстыр? -Өздеріңе қызық болған баспана туралы әңгімелеңдер? 4-жұп Баспаналардың түрлері туралы видео жасаңыздар? ЕБҚ Сәйкестендір
Сергіту сәті Бірлескен оқу тәсілі Топтық жұмыс «STEAM» әдісі 1-топ. «Игулу» макетін жасайды 2- топ «Вигвам» макетін жасайды Сабақты бекіту «KahootQuiz» «Оқу тапсырмасы. Мәтінді түсініп оқы, мазмұнда. Кері байланыс алу «Кезбе тілші» әдісімен Бағалау Рефлексия «Бағдаршам әдісімен |
Көңіл-күйлері көтеріліп, бір-біріне жақсы тілектер айтады Алдыңғы білімді еске түсіреді Филвордта жасырынған сөзді табады 1-тапсырманы орындау арқылы бүгінгі сабақтың тақырыбы болжанады мәтінді әр оқушы жеке теріп оқиды және мәтіндегі мәліметтерді кестеге толтырады Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді ЭКСПО туралы мәлімет алады Мәтіннің жүйесін анықтайды,иллюстрациямен сәйкестендіреді Мәтіннің бөліктерге бөледі,тақырып қояды. Постер құрайды. Кестені толтырады Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады Баспаналар әр маусымда қандай болатынын баспаналардың жайлылығы турады айтады Әр топ мүшелері алдарына берілген тапсырмалар бойынша жұмыстарын дайындайды, ортаға салады. Бір-бірімен ақылдасады, ортақ түйін шығарады.
Рефлексия жасайды |
ҚБ: Жарайсың!
ҚБ: Жарайсың!
Өзін-өзі бағалау
Дескриптор: түсініп, оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: -Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б КБ «Екі жұлдыз,бір тілек»
Дескриптор: -Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б Постер жасайды-1б
Дескриптор Атауын жаза алады-1б түсіндірме бере алады.-1б ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: -Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады-1б Жайлылығы туралы айта алады-1б Дескриптор: Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б Қызық баспана туралы айтады-1б ҚБ: Жарайсың!
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б Видео жасайды1-б
ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б Безендіруге атсалысады-1б Жасалу технологиясына араласады-1б
КБ «Екі жұлдыз,бір тілек»
ҚБ: Жарайсың Өзін-өзі бағалау бетшесіндегі ұпайларын санаймыз, бағалаймыз
|
Слайд
Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары
Оқулық
Слайд
Қима қағаз
Слайд
Слайд
«TopIQ» тақтасы
Суреттер,кесте
А3 қағазы, оқулық
Қима қағаздар
Оқулық
Жұптық жұмыс тапсырма лары
А3 қағазы, оқулық
Қағаз, маркер, таяқшалар, лего құрастырғыштар, ермексаздар
https://kahoot.it/challenge/09809001?challenge-id=be294dac-ca57-4051-a6dd-2292bf2132b0_1769540504932
|
|||
Басталуы
Дамуы
Шиеленісуі
Шешімі
1-жұп

Дескриптор
Атауын жаза алады-1б
Түсіндірме бере алады.-1б
ҚБ: Жарайсың!
2-жұп
Баспаналар әр маусымда қандай болатынын айтыңдар.
Мәтіндегі баспаналардың жайлылығы туралы не айтуға болады?

.
Дескриптор:
-Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады-1б
Жайлылығы туралы айта алады-1б
3-жұп
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстыр?-Өздеріңе қызық болған баспана туралы әңгімелеңдер?
Дескриптор:
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б
Қызық баспана туралы айтады-1б
4-жұп
Баспаналардың түрлері туралы видео жасаңыздар?
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б
Видео жасайды1-б
ЕБҚ Сәйкестендір

Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
1-топ 2-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады 1б |
Жайлылығы туралы айта алады-1б 1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
|
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
1-топ 2-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Баспаналардың маусымға байланысты өзгешеліктерін айтады 1б |
Жайлылығы туралы айта алады-1б 1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
|
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 4-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б |
Постер жасайды-1б
|
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б |
Видео жасайды-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 4-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
Мәтіннің бөліктерін анықтай алады, тақырып қояды-1б |
Постер жасайды-1б
|
Баспана түрлері туралы ақпарт іздеп табады-1б |
Видео жасайды-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Жұмыс ережесін келісу 5 Т ережесі Тәртіп Талап Тыныштық Тазалық Татулық Оқушыларды
Өзін-өзі бағалау бетшесі
Оқушының аты-жөні:
|
2-топ 3-жұп |
түсініп, мәнерлеп оқиды, мәтіндегі мәліметтерді белгілеп отырады -1б
|
Сұрақтарға жауап береді, жауаптарын тұжырымдайды және өздерінің көзқарастарын дәлелдейді -1б
|
-Мәтіннің жүйесін анықтай алады-1б |
Иллюстрациямен жұмыс істейді-1б
|
Киіз үйді қазіргі заманауи үйлермен салыстырады -1б |
Қызық баспана туралы айтады-1б |
Өз ғылыми пікірін айтады,жобаны қорғайды-1б |
Өлшеуге, сызба жасауға қосылады-1б
|
Безендіруге атсалысады-1б
|
Жасалу технологиясына араласады-1б
|
Барлыңы |
|
Ұпай |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

шағым қалдыра аласыз

















