|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Дені саудың - жаны сау» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы 58– сабақ «Аурудың себебі» ( Әдебиеттік оқу. 2 -бөлім. Оқулық 26-27 бет «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.9.1 сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру 1-топ Біз қандаймыз? 2-топ Әдемісің,әдептісің Біз қандаймыз ? 3-топ Сенімдісің, талаптысың. Біз қандаймыз? 4-топ Ақылдысың,тәртіптісің Біз қандаймыз? 1 -топ Көңілдісің,көріктісің |
Оқушылар топта бір-біріне сұрақ қоя отырып, топпен жауап береді |
Керемет! |
слайд |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Өткенді қайталау 3 минут Ой қозғау 5 мин Сабақтың ортасы Жаңа білім 10 минут 5 минут 5 мин |
1) Жұмысқа дейінгі баланың сөзі 2) Жұмыс кезіндегі баланың әрекеті 3) Жұмыстан кейінгі апасының сөзі 4) Бала неге басында тоңды? «Пазл» әдісі Жемістердің суреттерін құрастырады. -Жемістерді жеудің қандай пайдасы бар? -Балалар, жалпы адам баласының денсаулығы бұзылып, ауруының себебі неде деп ойлайсыңдар? -Бүгінгі сабағымызда не туралы айтылады деп ойлайсыңдар?
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру 1-тапсырма «Түсініп оқы» Мәтіннің мазмұнымен танысады. Мәтінді оқиды. 2-тапсырма. «Көгершін хаты» әдісі.
ЕББҚЕО: өлеңді мәнерлеп оқып, алма туралы не білетінін айтып көреді.
Функционалдық сауаттылық тапсырмасы
1-топ – Алма туралы мәлімет жинайды; 2-топ. Анар туралы мәлімет жинайды. 3-топ. Алмұрт туралы мәлімет жинайды. 4-топ Жүзім туралы мәлімет жинайды.
1. Жеміс атауы 2. Кездесетін дәрумен 3. Жемістің пайдасы
|
Ватсап желісіндегі сұрақ-жауапқа қатысады.
Пазл қрастырып, жеміс атауын табады
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Оқушылар хаттағы сұрақтарды қарап, кестені толтырады
Оқушылар өлеңді мәнерлеп оқып, алма пайдасы туралы білетіндерін ортаға салады.
Мәтінді оқып, кестені толтырады |
ҚБ «Лайк»
ҚБ: Мадақтау
ҚБ «Лайк» .
ҚБ «Лайк» .
ҚБ «Лайк»
|
Интерактивті тақта Презентация
Суреттер
Кесте, слайд
Слайд, оқулық
Интерактивті тақта, қыз бейнесі
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тест 5мин |
Жеке жұмыс Тест жұмысы беріледі. Тексеріледі. |
Тест орындайды, тексереді |
Өз өздерін тексеру |
Таратпа қағаздар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
|
Күнделіккке жазады |
|
Оқулық Дереккөздер |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия 5 минут |
Кері байланыс. «Менің көңіл күйім» әдісі
Бағалау «Лайк» арқылы |
Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша!
|
Рефлексия |
|||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Әдебиеттік оқу "Аурудың себебі"
Ашық сабақ. Әдебиеттік оқу "Аурудың себебі"
|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Дені саудың - жаны сау» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дәрумендердің пайдасы 58– сабақ «Аурудың себебі» ( Әдебиеттік оқу. 2 -бөлім. Оқулық 26-27 бет «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.9.1 сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан, жинақтардан, сөздіктерден табу және ақпаратты берілген үлгі кестеге салу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру 1-топ Біз қандаймыз? 2-топ Әдемісің,әдептісің Біз қандаймыз ? 3-топ Сенімдісің, талаптысың. Біз қандаймыз? 4-топ Ақылдысың,тәртіптісің Біз қандаймыз? 1 -топ Көңілдісің,көріктісің |
Оқушылар топта бір-біріне сұрақ қоя отырып, топпен жауап береді |
Керемет! |
слайд |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Өткенді қайталау 3 минут Ой қозғау 5 мин Сабақтың ортасы Жаңа білім 10 минут 5 минут 5 мин |
1) Жұмысқа дейінгі баланың сөзі 2) Жұмыс кезіндегі баланың әрекеті 3) Жұмыстан кейінгі апасының сөзі 4) Бала неге басында тоңды? «Пазл» әдісі Жемістердің суреттерін құрастырады. -Жемістерді жеудің қандай пайдасы бар? -Балалар, жалпы адам баласының денсаулығы бұзылып, ауруының себебі неде деп ойлайсыңдар? -Бүгінгі сабағымызда не туралы айтылады деп ойлайсыңдар?
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру 1-тапсырма «Түсініп оқы» Мәтіннің мазмұнымен танысады. Мәтінді оқиды. 2-тапсырма. «Көгершін хаты» әдісі.
ЕББҚЕО: өлеңді мәнерлеп оқып, алма туралы не білетінін айтып көреді.
Функционалдық сауаттылық тапсырмасы
1-топ – Алма туралы мәлімет жинайды; 2-топ. Анар туралы мәлімет жинайды. 3-топ. Алмұрт туралы мәлімет жинайды. 4-топ Жүзім туралы мәлімет жинайды.
1. Жеміс атауы 2. Кездесетін дәрумен 3. Жемістің пайдасы
|
Ватсап желісіндегі сұрақ-жауапқа қатысады.
Пазл қрастырып, жеміс атауын табады
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Оқушылар хаттағы сұрақтарды қарап, кестені толтырады
Оқушылар өлеңді мәнерлеп оқып, алма пайдасы туралы білетіндерін ортаға салады.
Мәтінді оқып, кестені толтырады |
ҚБ «Лайк»
ҚБ: Мадақтау
ҚБ «Лайк» .
ҚБ «Лайк» .
ҚБ «Лайк»
|
Интерактивті тақта Презентация
Суреттер
Кесте, слайд
Слайд, оқулық
Интерактивті тақта, қыз бейнесі
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тест 5мин |
Жеке жұмыс Тест жұмысы беріледі. Тексеріледі. |
Тест орындайды, тексереді |
Өз өздерін тексеру |
Таратпа қағаздар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
|
Күнделіккке жазады |
|
Оқулық Дереккөздер |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия 5 минут |
Кері байланыс. «Менің көңіл күйім» әдісі
Бағалау «Лайк» арқылы |
Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша!
|
Рефлексия |
|||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













