|
Пән: Қазақ тілі мен әдебиетіТ2 |
Бөлім: Әлемдегі ерлер мен әйелдердің құқықтары мен теңдігі |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 11 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ән құдіреті |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.3.6.1 мәтіндегі негізгі ойды анықтап, көтерілген мәселеге баға беру, өзіндік көзқарасын жүйелі, дәлелді жеткізу; 11.5.1.6 мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолдану; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- мәтіндегі негізгі ойды анықтайды; - көтерілген мәселеге баға береді; -өзіндік көзқарасын жүйелі дәлелді жеткізеді; - мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолданады; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Психологиялық ахуал «Болжау» әдісі
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды.
|
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы |
Суреттер |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Тірек сөздермен жұмыс «Минуттық шешім» әдісі. Сұрақтарға жауап беру Абай Құнанбаев кім? Абай Құнанбаев туралы не білесіңдер? Ол қандай адам болды?
Тірек сөздер 1-тапсырма Мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді. Мәтін не туралы? 1.Абай неліктен селт етіп оянды? 2.Абай әнді тыңдағанда қандай күйге түсті? 3.Мұндай күйге түсуінің себебі неде? Жұптық жұмыс.2-тапсырма. Берілген кестені толтырады.
Топтық жұмыс 3-тапсырма. Мәтінде көтерілген мәселені анықтап, кейіпкердің көзқарасы мен өз көзқарастарыңызды білдіріңіздер. Кестені толтыру
Жеке жұмыс 5тапсырма. Көп нүктенің орнына мағынасына қарай қажет үстеулерді қойып жазыңыздар. Мағыналық түрінен ажыратыңыздар. ... кітап оқыды; ... өзгерген; ... түрегелу; ... дегенде; ... қыста; ән ... басылды; ... мәз-мейрам болды; Керек үстеулер: қатты, балаша, күні-түні, баяулап, шапшаң, зорға, биылғы. |
Тыңдалым,айтылым. Дескриптор: - сұрақтарға жауап береді; -өз ойын толық жеткізеді. Дескриптор: - негізгі ойды анықтайды; -мағынасын ашады. Дескриптор: -мәселе анықтайды; - баға береді. Дескриптор: -үстеудің мағынасына қарай ажыратады. |
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау |
Оқулық, 127-бет.
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру: 4-тапсырма, 128 - бет |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс «Аяқталмаған сөйлемдер» |
Өз ойларын білдіреді |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Ән құдіреті"
Ашық сабақ "Ән құдіреті"
|
Пән: Қазақ тілі мен әдебиетіТ2 |
Бөлім: Әлемдегі ерлер мен әйелдердің құқықтары мен теңдігі |
|||||||||||||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 11 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ән құдіреті |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.3.6.1 мәтіндегі негізгі ойды анықтап, көтерілген мәселеге баға беру, өзіндік көзқарасын жүйелі, дәлелді жеткізу; 11.5.1.6 мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолдану; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- мәтіндегі негізгі ойды анықтайды; - көтерілген мәселеге баға береді; -өзіндік көзқарасын жүйелі дәлелді жеткізеді; - мәтін құрауда үстеудің мағыналық түрлерін стильдік ерекшеліктеріне сай орынды қолданады; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Психологиялық ахуал «Болжау» әдісі
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды.
|
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы |
Суреттер |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Тірек сөздермен жұмыс «Минуттық шешім» әдісі. Сұрақтарға жауап беру Абай Құнанбаев кім? Абай Құнанбаев туралы не білесіңдер? Ол қандай адам болды?
Тірек сөздер 1-тапсырма Мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді. Мәтін не туралы? 1.Абай неліктен селт етіп оянды? 2.Абай әнді тыңдағанда қандай күйге түсті? 3.Мұндай күйге түсуінің себебі неде? Жұптық жұмыс.2-тапсырма. Берілген кестені толтырады.
Топтық жұмыс 3-тапсырма. Мәтінде көтерілген мәселені анықтап, кейіпкердің көзқарасы мен өз көзқарастарыңызды білдіріңіздер. Кестені толтыру
Жеке жұмыс 5тапсырма. Көп нүктенің орнына мағынасына қарай қажет үстеулерді қойып жазыңыздар. Мағыналық түрінен ажыратыңыздар. ... кітап оқыды; ... өзгерген; ... түрегелу; ... дегенде; ... қыста; ән ... басылды; ... мәз-мейрам болды; Керек үстеулер: қатты, балаша, күні-түні, баяулап, шапшаң, зорға, биылғы. |
Тыңдалым,айтылым. Дескриптор: - сұрақтарға жауап береді; -өз ойын толық жеткізеді. Дескриптор: - негізгі ойды анықтайды; -мағынасын ашады. Дескриптор: -мәселе анықтайды; - баға береді. Дескриптор: -үстеудің мағынасына қарай ажыратады. |
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау
ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау ҚБ: Мұғалімнің кері байланысы, өзара бағалау |
Оқулық, 127-бет.
|
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру: 4-тапсырма, 128 - бет |
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс «Аяқталмаған сөйлемдер» |
Өз ойларын білдіреді |
|
||||||||||||||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















