|
Сабақ тақырыбы: |
Апта күндері Математика негіздері |
Мектеп: № 25 ЖОББМ |
||
|
Күні: 04.04.2024ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Айтқалиева Назгүл Талғатқызы |
Оқушының аты-жөні: Айдынғалиев Шерхан |
||
|
СЫНЫП: 1 «ә» |
Қатысқандар: 1 |
Қатыспағандар: |
||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Апта — уақыттың өлшем бірлігі деген түсінік қалыптастыру; |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Аптада неше күн бар екенін күн, апта, ажырата алады., олардың қалай аталатының және ретін түсіндіру |
|
||
|
Жоспар |
|
|
||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақты ұйымдастыру кезеңі: Оқушымен амандасып бүгінгі ауа райымен, жыл мезгілін сұрау. |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Он саусақтың саласындай, Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Бiр адамның баласындай. |
|
||
|
«Ой қозғау» стратегиясы. «Миға шабуыл» стратегиясы. |
Тек бірінші әріптерінен апта сөзін шығару жазу керек. Аю,Піл, Түлкі,
Арыстан Қандай сөз
шықты? Апта — 7 тәулікке тең уақыт аралығы. Апта күндері бірінен кейін бірі ретімен келеді: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі, жексенбі.. Оны күнделікті өмірде қолданады. Жеті санына байланысты қандай ұғымдарды білесіңдер? — Кемпірқосақтың жеті түсі бар. 1-тапсырма: Тақтадағы апта күндері суреттерімен іс қимылды, мұғалімнің сөзі арқылы тыңдап тауып магнитпен жабыстырады. 2-тапсырма: Көршісін тап ойыны Себетке 7 алма жабыстырылып сандар реті беріледі Сурет бойынша есептеп жазу 3-тапсырма: Сәйкестендіру Өрнектердің мәнін тауып,апта күндерінің аттарымен сәйкестендіру керек. 1-күн: 10-9 Дүйсенбі 2-күн: 6-4 Сейсенбі 3-күн: 0+3 Сәрсенбі 4-күн: 8-4 Бейсенбі 5-күн: 12-7 Жұма 6-күн: 3+3 Сенбі 7-күн: 9-2 Жексенбі Сергіту сәті |
Аю,піл,түлкі,арыстан, суреттері
Слайд суреттер
А3 форматы, маркер
|
||
|
Сабақ соңы |
4-тапсырма Қызықты тапсырма Танграм әдісі фигураны жинақтап сурет құрастыру (балық, мысық, апта күндері) |
\ |
||
|
Қорытынды |
Апта күндері музыкамен айту Смайликтер арқылы бағалау |
https://youtu.be/d2eoqZkjhoc |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ “Апта күндері” 1 сынып
Ашық сабақ “Апта күндері” 1 сынып
|
Сабақ тақырыбы: |
Апта күндері Математика негіздері |
Мектеп: № 25 ЖОББМ |
||
|
Күні: 04.04.2024ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Айтқалиева Назгүл Талғатқызы |
Оқушының аты-жөні: Айдынғалиев Шерхан |
||
|
СЫНЫП: 1 «ә» |
Қатысқандар: 1 |
Қатыспағандар: |
||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Апта — уақыттың өлшем бірлігі деген түсінік қалыптастыру; |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Аптада неше күн бар екенін күн, апта, ажырата алады., олардың қалай аталатының және ретін түсіндіру |
|
||
|
Жоспар |
|
|
||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақты ұйымдастыру кезеңі: Оқушымен амандасып бүгінгі ауа райымен, жыл мезгілін сұрау. |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Он саусақтың саласындай, Өсемiз бiз күлiп-ойнап, Бiр адамның баласындай. |
|
||
|
«Ой қозғау» стратегиясы. «Миға шабуыл» стратегиясы. |
Тек бірінші әріптерінен апта сөзін шығару жазу керек. Аю,Піл, Түлкі,
Арыстан Қандай сөз
шықты? Апта — 7 тәулікке тең уақыт аралығы. Апта күндері бірінен кейін бірі ретімен келеді: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі, жексенбі.. Оны күнделікті өмірде қолданады. Жеті санына байланысты қандай ұғымдарды білесіңдер? — Кемпірқосақтың жеті түсі бар. 1-тапсырма: Тақтадағы апта күндері суреттерімен іс қимылды, мұғалімнің сөзі арқылы тыңдап тауып магнитпен жабыстырады. 2-тапсырма: Көршісін тап ойыны Себетке 7 алма жабыстырылып сандар реті беріледі Сурет бойынша есептеп жазу 3-тапсырма: Сәйкестендіру Өрнектердің мәнін тауып,апта күндерінің аттарымен сәйкестендіру керек. 1-күн: 10-9 Дүйсенбі 2-күн: 6-4 Сейсенбі 3-күн: 0+3 Сәрсенбі 4-күн: 8-4 Бейсенбі 5-күн: 12-7 Жұма 6-күн: 3+3 Сенбі 7-күн: 9-2 Жексенбі Сергіту сәті |
Аю,піл,түлкі,арыстан, суреттері
Слайд суреттер
А3 форматы, маркер
|
||
|
Сабақ соңы |
4-тапсырма Қызықты тапсырма Танграм әдісі фигураны жинақтап сурет құрастыру (балық, мысық, апта күндері) |
\ |
||
|
Қорытынды |
Апта күндері музыкамен айту Смайликтер арқылы бағалау |
https://youtu.be/d2eoqZkjhoc |
||
шағым қалдыра аласыз



















