|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Л.Тусупова |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сабақ |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: - |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әңгімелерді оқыту. «Ақ кептер» әңгімесі |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көркем шығармалар, көркем әдебиетке түсінік беру, шығармалардың түрлері туралы білімдерін арттыру |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің оқу іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
1. Ұйымдастыру Оқушыларды түгелдеу Жағымды атмосфера түзу 2. « Стикердегі сұрақ » әдісі арқылы оқушылар келесі сұрақтарға жауап береді. Өткен сабақ сұрақтар
Түсінбедім Сұрақтарым бар Түсіндім Топқа бөлу Сынып суреттер арқылы топқа бөлінеді №1 №2 №3 №4 «Бүркіттер», «Қарлығаштар», «Аққулар», «Бұлбұлдар»
|
Сыныпта қалыпты атмосфера орнайды, сабақ мақсатына қызығушылық танытады, топқа бөлінеді. |
Ауызша мадақтау
|
Сүйемелдеу ән, топқа бөлу үшін түрлі-түсті стикерлер, Интернет, моноблок, электронды тақта, оқулық, дәптер, қалам-қарындаштар, тақырыпқа қатысты ұлы ғұламалардың нақыл сөздері жазылған плакаттар
|
||
|
Сабақтың ортасы |
«Кейс – стади » әдісі арқылы оқушылар жаңа сабақ бойынша білген ақпараттарымен бөліседі. Постер құрады
Көркем шығарма ҚБ: « Бағдаршам » әдісі арқылы топтар бірін-бірі бағалайды.
1-тапсырма. «Менен сұрақ , сенен жауап»
2-тапсырма: Жұмбақ шешу: «Бейбітшілік құсы» деп, Атайды оны барша жұрт. Көгершін
Ән мен жүмбақ арқылы мұғалім балаларға сұрақтар қою арқылы сабақ тақырыбын ашады. 3-тапсырма: Топпен жұмыс. Ә. Шынбатыровтың «Ақ кептер» әңгімесі. Мәтінді мәнерлеп кезекпен оқып, 4 бөлімге
бөлеміз. 4-тапсырма: Сұрақ-жауап: 1.Әжесі Еркінді қайда, нені алып келуге жұмсады? 2.Еркін неге кешікті? Әжесі Еркінге неліктен риза болды? 3.Еркін кептерді қалай күтті? 4.Ақ кептер не істеді? Еркіннің қуану себебін түсіндір 5-тапсырма. Аналитикалық
әңгімелесу. Оқу сауаттылығы тапсырмасын орындау: |
Топ болып жұмыс жасайды, постер құрады
Сұрақтарға жауап береді
Жұмбақты шешеді Көгершін туралы айтады Әңгімені оқиды Жылдам оқуға дағдылана-ды . Түсініктерін атады
Сұрақтарға жауап береді
|
«Көбелектер» арқылы
Бағдаршам арқылы
Шарлар арқылы
Г
|
Ақ кептер суреттері Интернет, моноблок, электронды тақта, оқулық, дәптер, қалам-қарындаштар, тақырыпқа қатысты ұлы ғұламалардың нақыл сөздері жазылған плакаттар
|
||
|
Сабақтың соңы |
ҚБ: «Эмоция» әдісі арқылы бағаланады.
Кері байланыс «Бүгін сабақта....» әдісі арқылы сабақ бойынша кері байланыс жасайды. 1.Бүгін сабақта біле алдым... 2.Менің ойымша, біз үшін маңызды ... 3.Өзімнің бүгінгі жұмысымды сәтті деп есептеймін, өйткені... 4.Мен үшін қиындық тудырған ... |
Кері байланысжасайды |
Ж |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Ақ кептер" әңгімесі
Ашық сабақ "Ақ кептер" әңгімесі
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Л.Тусупова |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сабақ |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: - |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әңгімелерді оқыту. «Ақ кептер» әңгімесі |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көркем шығармалар, көркем әдебиетке түсінік беру, шығармалардың түрлері туралы білімдерін арттыру |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің оқу іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
1. Ұйымдастыру Оқушыларды түгелдеу Жағымды атмосфера түзу 2. « Стикердегі сұрақ » әдісі арқылы оқушылар келесі сұрақтарға жауап береді. Өткен сабақ сұрақтар
Түсінбедім Сұрақтарым бар Түсіндім Топқа бөлу Сынып суреттер арқылы топқа бөлінеді №1 №2 №3 №4 «Бүркіттер», «Қарлығаштар», «Аққулар», «Бұлбұлдар»
|
Сыныпта қалыпты атмосфера орнайды, сабақ мақсатына қызығушылық танытады, топқа бөлінеді. |
Ауызша мадақтау
|
Сүйемелдеу ән, топқа бөлу үшін түрлі-түсті стикерлер, Интернет, моноблок, электронды тақта, оқулық, дәптер, қалам-қарындаштар, тақырыпқа қатысты ұлы ғұламалардың нақыл сөздері жазылған плакаттар
|
||
|
Сабақтың ортасы |
«Кейс – стади » әдісі арқылы оқушылар жаңа сабақ бойынша білген ақпараттарымен бөліседі. Постер құрады
Көркем шығарма ҚБ: « Бағдаршам » әдісі арқылы топтар бірін-бірі бағалайды.
1-тапсырма. «Менен сұрақ , сенен жауап»
2-тапсырма: Жұмбақ шешу: «Бейбітшілік құсы» деп, Атайды оны барша жұрт. Көгершін
Ән мен жүмбақ арқылы мұғалім балаларға сұрақтар қою арқылы сабақ тақырыбын ашады. 3-тапсырма: Топпен жұмыс. Ә. Шынбатыровтың «Ақ кептер» әңгімесі. Мәтінді мәнерлеп кезекпен оқып, 4 бөлімге
бөлеміз. 4-тапсырма: Сұрақ-жауап: 1.Әжесі Еркінді қайда, нені алып келуге жұмсады? 2.Еркін неге кешікті? Әжесі Еркінге неліктен риза болды? 3.Еркін кептерді қалай күтті? 4.Ақ кептер не істеді? Еркіннің қуану себебін түсіндір 5-тапсырма. Аналитикалық
әңгімелесу. Оқу сауаттылығы тапсырмасын орындау: |
Топ болып жұмыс жасайды, постер құрады
Сұрақтарға жауап береді
Жұмбақты шешеді Көгершін туралы айтады Әңгімені оқиды Жылдам оқуға дағдылана-ды . Түсініктерін атады
Сұрақтарға жауап береді
|
«Көбелектер» арқылы
Бағдаршам арқылы
Шарлар арқылы
Г
|
Ақ кептер суреттері Интернет, моноблок, электронды тақта, оқулық, дәптер, қалам-қарындаштар, тақырыпқа қатысты ұлы ғұламалардың нақыл сөздері жазылған плакаттар
|
||
|
Сабақтың соңы |
ҚБ: «Эмоция» әдісі арқылы бағаланады.
Кері байланыс «Бүгін сабақта....» әдісі арқылы сабақ бойынша кері байланыс жасайды. 1.Бүгін сабақта біле алдым... 2.Менің ойымша, біз үшін маңызды ... 3.Өзімнің бүгінгі жұмысымды сәтті деп есептеймін, өйткені... 4.Мен үшін қиындық тудырған ... |
Кері байланысжасайды |
Ж |
|
||
шағым қалдыра аласыз







үлдер
арқылы
ұлдыздар
арқылы












