(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
Ат – ер қанаты.Атқа міндім. Қастек Баянбай
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
ӨНЕР |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|
|||||
|
Күні : |
|
|||||
|
Сынып: 3 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатысушылар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
3.2.1.2 – шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу; 3.2.4.1 өлең, мысал, нақыл сөз, аңыз, бата, әңгіменің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Құндылықтар:
|
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут |
Ынтымақтастық атмосферасы. Жұмыс ережесін келісу
«Вордволл» платформасы арқылы үй тапсырмасын пысықтау. https://wordwall.net/ru/resource/67463988 Дескриптор:
Топқа бөлу. «ФОНАРИК әдісі» арқылы Ойқозғау 1.Ат-ердің қанаты. 2.Жылқы-малдың патшасы. 3.Жылқының сүті-шекер, еті-бал. 4.Жүйрік атқа жел қамшы.
|
Сабақтың ережесімен, тақырыбымен және мақсатымен танысады Оқу тапсырмасы жайлы сұрақтарға жауап береді. Тақырыпты ашады. «ФОНАРИК әдісі» арқылы топқа бөлініп отырады |
Мадақтау «БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық, бейнеролик |
||
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. . Қастек Баянбай 1936 жылы Алматы облысы Алакөл ауданы Талдыбұлақ ауылында туған. «Балаларға базарлық», «Тәтті сабақ», «Асар» және т.б өлең жинақтарының авторы. 1-ТАПСЫРМА. ТОПТЫҚ ЖҰМЫС. «Стопкадр» әдісі Тыңдалым Автормен танысу Оқушыларға өлең таратылып беріледі. Стоп кадр әдісі арқылы өлеңді мұқият оқиды. Кейіпкерлердің іс-әрекетін айтады.Өлеңді оқып отырған кезде белгілі бір сигнал беріледі, белгі берілген кезде «стоп кадр» деп біреуді түртіп қалғанда тоқтаған жерінде кейіпкердің іс-әрекетін айтады. Мәтін аяқталғанша дейін осылай жалғасады Дескриптор:
|
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды, өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізеді |
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Оқулық
|
||
|
5 мин |
Сергіту сәті. «ЫСТЫҚ ДОДОКАЭДР» |
Балалар бірге орындайды |
Жарайсыңдар |
Додокаэдр |
||
|
15 мин |
2-ТАПСЫРМА. ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Төңкерілген сұрақтар» І . 5 түрлі атәбзелдері мен оның қызметін ата. Мысалы: Айыл – ауып кетпеу үшін тартылатын артқы тартпа. ІІ . «Атқа міндім» өлеңіндегі сөздерді қолданып, өтірік өлең құрастыр. Түсініктерін дәптерге жазады. Дескриптор:
3-ТАПСЫРМА. ЖЕКЕ ЖҰМЫС «СӘЙКЕСТЕНДІР» .
Дескриптор:
|
5 түрлі атәбзелдері мен оның қызметін атайды. «Атқа міндім» өлеңіндегі сөздерді қолданып, өтірік өлең құрастырады |
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Бекіту тапсырмалары. «Spinthewheel платформасы» арқылы https://spinthewheel.io/wheels/Ih5EkdovLybqmTXLYEfNcz0xJmU9MQ== Дескриптор:
Кері байланыс «ҚҰНДЫ ПІКІР» әдісі
Оқу тапсырмасы: Мәтінді оқу |
Жинаған балдары санайды. «ҚҰНДЫ ПІКІР» әдісі арқылы кері байланыс жасайды |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай БӘЙГЕ Тақтасына ілінеді |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Ат – ер қанаты.Атқа міндім. Қастек Баянбай
Ашық сабақ. Ат – ер қанаты.Атқа міндім. Қастек Баянбай
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспары
Ат – ер қанаты.Атқа міндім. Қастек Баянбай
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
ӨНЕР |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда) |
|
|||||
|
Күні : |
|
|||||
|
Сынып: 3 « » |
Қатысушылар саны: |
Қатысушылар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): |
3.2.1.2 – шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу; 3.2.4.1 өлең, мысал, нақыл сөз, аңыз, бата, әңгіменің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Құндылықтар:
|
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут |
Ынтымақтастық атмосферасы. Жұмыс ережесін келісу
«Вордволл» платформасы арқылы үй тапсырмасын пысықтау. https://wordwall.net/ru/resource/67463988 Дескриптор:
Топқа бөлу. «ФОНАРИК әдісі» арқылы Ойқозғау 1.Ат-ердің қанаты. 2.Жылқы-малдың патшасы. 3.Жылқының сүті-шекер, еті-бал. 4.Жүйрік атқа жел қамшы.
|
Сабақтың ережесімен, тақырыбымен және мақсатымен танысады Оқу тапсырмасы жайлы сұрақтарға жауап береді. Тақырыпты ашады. «ФОНАРИК әдісі» арқылы топқа бөлініп отырады |
Мадақтау «БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық, бейнеролик |
||
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. . Қастек Баянбай 1936 жылы Алматы облысы Алакөл ауданы Талдыбұлақ ауылында туған. «Балаларға базарлық», «Тәтті сабақ», «Асар» және т.б өлең жинақтарының авторы. 1-ТАПСЫРМА. ТОПТЫҚ ЖҰМЫС. «Стопкадр» әдісі Тыңдалым Автормен танысу Оқушыларға өлең таратылып беріледі. Стоп кадр әдісі арқылы өлеңді мұқият оқиды. Кейіпкерлердің іс-әрекетін айтады.Өлеңді оқып отырған кезде белгілі бір сигнал беріледі, белгі берілген кезде «стоп кадр» деп біреуді түртіп қалғанда тоқтаған жерінде кейіпкердің іс-әрекетін айтады. Мәтін аяқталғанша дейін осылай жалғасады Дескриптор:
|
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды, өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізеді |
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Оқулық
|
||
|
5 мин |
Сергіту сәті. «ЫСТЫҚ ДОДОКАЭДР» |
Балалар бірге орындайды |
Жарайсыңдар |
Додокаэдр |
||
|
15 мин |
2-ТАПСЫРМА. ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «Төңкерілген сұрақтар» І . 5 түрлі атәбзелдері мен оның қызметін ата. Мысалы: Айыл – ауып кетпеу үшін тартылатын артқы тартпа. ІІ . «Атқа міндім» өлеңіндегі сөздерді қолданып, өтірік өлең құрастыр. Түсініктерін дәптерге жазады. Дескриптор:
3-ТАПСЫРМА. ЖЕКЕ ЖҰМЫС «СӘЙКЕСТЕНДІР» .
Дескриптор:
|
5 түрлі атәбзелдері мен оның қызметін атайды. «Атқа міндім» өлеңіндегі сөздерді қолданып, өтірік өлең құрастырады |
«БӘЙГЕ» Бағалау парағы
|
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық
Презентация, үлестірмелі парақ, оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Бекіту тапсырмалары. «Spinthewheel платформасы» арқылы https://spinthewheel.io/wheels/Ih5EkdovLybqmTXLYEfNcz0xJmU9MQ== Дескриптор:
Кері байланыс «ҚҰНДЫ ПІКІР» әдісі
Оқу тапсырмасы: Мәтінді оқу |
Жинаған балдары санайды. «ҚҰНДЫ ПІКІР» әдісі арқылы кері байланыс жасайды |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай БӘЙГЕ Тақтасына ілінеді |
|
||
шағым қалдыра аласыз


















