Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Балдырлар |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сынып: |
ІІІ-ІҮ топ |
Қатысқаны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Балдырлардың пайдасы |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындайды: Балдырлардың топтарын және түрлерін біледі, ажыратады; (Білу, түсіну) Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдайды. (қолдану, талдау, жинақтау, бағалау) |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
- Балдырлардың топтарын және түрлерін біледі, ажыратады; - Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдайды; |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Кестемен жұмыс, тірек-сызбамен жұмыс, ТТТ әдісі |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
-Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау; -Қарым-қатынас жасау қабілеті; -Өзгелердің мәдениетіне және көзқарастарына құрметпен қарау; -Жауапкершілік; -Денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету; -Өмір бойы оқуға дайын болу. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Химия, география |
|||||||||||
|
Бастапқы білім |
«Жасыл балдырлар» тақырыбын еске түсіру үшін мен, алдыңғы білімді «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы ашық сұрақтар қоя отырып қорытындылаймын |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
Сәлемдесемін, сыныпты түгендеймін, сыныпты үш топқа түрлі-түсті стикерлермен бөлемін. Бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбымен, бағалау критерийлерімен таныстырамын. |
Сынып үш топқа бөлінеді, бүгінгі сабақтың тақырыбымен бағалау критерийімен танысады. |
|
Түрлі-түсті стикерлер |
||||||||
|
Жаңа сабақ 30 минут |
Барлық оқушылар орындайды: «ДЖИГСО» әдісімен мәтінді топта оқиды, топта талқылайды, келесі топтарға барып түсіндіреді. Тірек-сызбамен жұмыс Балдырлардың топтарын және түрлерін анықтаңдар Балдыр
|
Дескриптор: білім алушы- - мәтінді топта оқиды, топта талқылайды, келесі топтарға барып түсіндіреді; - Балдырлардың топтарын және түрлерін анықтайды; |
Қалыптастырушы бағалау: бағдаршам әдісі |
Таратпа мәтіндер, бөлме өсімдіктері туралы бейнероликтер |
||||||||
|
Кестемен жұмыс. 2-тапсырма: Жасыл балдырлардың түрлерін анықтаңдар.
|
Дескриптор: білім алушы - Жасыл балдырлардың түрлерін анықтайды. . |
қалыптастырушы бағалау: бағдаршам әдісі |
постер қағаздары, түрлі-түсті маркерлер |
|||||||||
|
3-тапсырма: Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдаңдар
Балдыр пайдасы ![]()
|
Дескриптор: балдырлардың пайдасын анықтап, түсіндіріп талдаңдар |
|
|
|||||||||
|
Қорытынды 5 мин |
Кері байланыс. Жазбаша бағалау. |
ТТТ әдісі Түсіндім... Түсінбедім... Түсінгім келеді... |
ТТТ әдісі |
Бағалау парақтары |
||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Балдырлардың пайдасы |
|
|
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: Балдырлардың пайдасы
Ашық сабақ: Балдырлардың пайдасы
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Балдырлар |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сынып: |
ІІІ-ІҮ топ |
Қатысқаны: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Балдырлардың пайдасы |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындайды: Балдырлардың топтарын және түрлерін біледі, ажыратады; (Білу, түсіну) Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдайды. (қолдану, талдау, жинақтау, бағалау) |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
- Балдырлардың топтарын және түрлерін біледі, ажыратады; - Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдайды; |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Кестемен жұмыс, тірек-сызбамен жұмыс, ТТТ әдісі |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
-Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау; -Қарым-қатынас жасау қабілеті; -Өзгелердің мәдениетіне және көзқарастарына құрметпен қарау; -Жауапкершілік; -Денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету; -Өмір бойы оқуға дайын болу. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Химия, география |
|||||||||||
|
Бастапқы білім |
«Жасыл балдырлар» тақырыбын еске түсіру үшін мен, алдыңғы білімді «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы ашық сұрақтар қоя отырып қорытындылаймын |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин |
Сәлемдесемін, сыныпты түгендеймін, сыныпты үш топқа түрлі-түсті стикерлермен бөлемін. Бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбымен, бағалау критерийлерімен таныстырамын. |
Сынып үш топқа бөлінеді, бүгінгі сабақтың тақырыбымен бағалау критерийімен танысады. |
|
Түрлі-түсті стикерлер |
||||||||
|
Жаңа сабақ 30 минут |
Барлық оқушылар орындайды: «ДЖИГСО» әдісімен мәтінді топта оқиды, топта талқылайды, келесі топтарға барып түсіндіреді. Тірек-сызбамен жұмыс Балдырлардың топтарын және түрлерін анықтаңдар Балдыр
|
Дескриптор: білім алушы- - мәтінді топта оқиды, топта талқылайды, келесі топтарға барып түсіндіреді; - Балдырлардың топтарын және түрлерін анықтайды; |
Қалыптастырушы бағалау: бағдаршам әдісі |
Таратпа мәтіндер, бөлме өсімдіктері туралы бейнероликтер |
||||||||
|
Кестемен жұмыс. 2-тапсырма: Жасыл балдырлардың түрлерін анықтаңдар.
|
Дескриптор: білім алушы - Жасыл балдырлардың түрлерін анықтайды. . |
қалыптастырушы бағалау: бағдаршам әдісі |
постер қағаздары, түрлі-түсті маркерлер |
|||||||||
|
3-тапсырма: Балдырлардың пайдасын анықтап (ламинария, хлорелла, т.б.), түсіндіріп талдаңдар
Балдыр пайдасы ![]()
|
Дескриптор: балдырлардың пайдасын анықтап, түсіндіріп талдаңдар |
|
|
|||||||||
|
Қорытынды 5 мин |
Кері байланыс. Жазбаша бағалау. |
ТТТ әдісі Түсіндім... Түсінбедім... Түсінгім келеді... |
ТТТ әдісі |
Бағалау парақтары |
||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Балдырлардың пайдасы |
|
|
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз

















