Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер |
Күні: 16.10.2023ж. |
||||||||
|
Пәні: Қазақ тілі |
Мұғалімнің аты-жөні: Медетова М.Т. |
|
|||||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бесікке салу |
|
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.4.1. Тірек сөздер мен ұсынылған иллюстрациялар арқылы тақырыпты болжау. 5.4.1.1 Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіну, анықтау. Қазақ тіліндегі дыбыстар жүйесін ескере отырып, орфографиялық нормаға сай дыбыстық талдау жасау. |
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіне отырып, тапсырмаларды орындай алады. |
||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Ұйымдастыру кезеңі Жаңа материалды өту. |
Сынып оқушылары түгенделеді. Өтілетін сабаққа оқушылар белсендігін көтеру үшін ережемен таныстыру.Оқушылардың дайындығын тексеру. Үй жұмысын сұрау. Сабақтың мақсатымен таныстыру. «Болжау» әдісі арқылы сабақтың тақырыбы ашылады.
«Болжау» әдісі.
Жаңа сабақ тақырыбы анықталады. Мұғалім сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты мен бағалау критерийімен таныстырады. |
Оқушылар мұғаліммен амандасады.Сынып оқушылары түгенделеді. Оқушылар назары сабаққа аударылады. «Болжау» әдісімен сұрақтарға жауап беріп, жаңа тақырыптың не туралы болатындығын болжамдайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. |
ҚБ
|
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Суреттер Суреттер Слайд |
|||||
|
Мәтінмен жұмыс Сергіту сәті. Сабақтың соңы Бағалау |
2-жаттығу.Мәтінді оқыңдар. Негізгі және қосымша ақпаратты анықтаңдар.
1.Оқу барысында таныс емес сөздердің астын сызыңдар. 2. Негізгі және қосымша ақпараттарды анықтап, кестеге жазыңдар.
3-жаттығу. Мәтіндегі тірек сөздерді анықтап,бірнешеуін дыбыстық талдау жасаңдар.
Адастырылған әріптерден сөздерді табу.
4-жаттығу. Мағынасын түсіндіру
5-жаттығу. Ой толғаныс. Топтық жұмыс. Оқылым мәтініндегі «Бесік жырында» балаға айтылатын тілек сөздерді «Тұжырымдамалық кестеге» жазыңдар. Батыр, шебер, шешен болу үшін не істеу керек?
Кері байланыс
Үйге тапсырма: 7-тапсырма.
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
Мәтінді оқып, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтайды.
Мәтіндегі тірек сөздерді анықтап, Дыбыстық талдау жасайды.
Оқушылар жасырынған сөзді табады
Оқушылар мағынасын түсіндіреді
Оқушылар бірлескен түрде мағынасын жазып,топтасып.келісіп ортаға шығып оқиды,қорғайды.
Оқушылар қолындағы смайликтерді көрсетеді. |
ҚБ
ҚБ
Дұрыс тапқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен
Дұрыс тапқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен |
Тақта
Слайд
Плакат, қаламдар
|
|||||
|
|
Рефлексия « Блоб ағашы»(Өзбетінше жұмыс)
Мұғалімнің тиімді кері байланысы Үйге тапсырма: 7-тапсырма.
|
|
|||||||
|
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Бесікке салу" 5 сынып
Ашық сабақ "Бесікке салу" 5 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер |
Күні: 16.10.2023ж. |
||||||||
|
Пәні: Қазақ тілі |
Мұғалімнің аты-жөні: Медетова М.Т. |
|
|||||||
|
Сынып: 5 Б |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бесікке салу |
|
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.4.1. Тірек сөздер мен ұсынылған иллюстрациялар арқылы тақырыпты болжау. 5.4.1.1 Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіну, анықтау. Қазақ тіліндегі дыбыстар жүйесін ескере отырып, орфографиялық нормаға сай дыбыстық талдау жасау. |
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіне отырып, тапсырмаларды орындай алады. |
||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Ұйымдастыру кезеңі Жаңа материалды өту. |
Сынып оқушылары түгенделеді. Өтілетін сабаққа оқушылар белсендігін көтеру үшін ережемен таныстыру.Оқушылардың дайындығын тексеру. Үй жұмысын сұрау. Сабақтың мақсатымен таныстыру. «Болжау» әдісі арқылы сабақтың тақырыбы ашылады.
«Болжау» әдісі.
Жаңа сабақ тақырыбы анықталады. Мұғалім сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты мен бағалау критерийімен таныстырады. |
Оқушылар мұғаліммен амандасады.Сынып оқушылары түгенделеді. Оқушылар назары сабаққа аударылады. «Болжау» әдісімен сұрақтарға жауап беріп, жаңа тақырыптың не туралы болатындығын болжамдайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. |
ҚБ
|
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Суреттер Суреттер Слайд |
|||||
|
Мәтінмен жұмыс Сергіту сәті. Сабақтың соңы Бағалау |
2-жаттығу.Мәтінді оқыңдар. Негізгі және қосымша ақпаратты анықтаңдар.
1.Оқу барысында таныс емес сөздердің астын сызыңдар. 2. Негізгі және қосымша ақпараттарды анықтап, кестеге жазыңдар.
3-жаттығу. Мәтіндегі тірек сөздерді анықтап,бірнешеуін дыбыстық талдау жасаңдар.
Адастырылған әріптерден сөздерді табу.
4-жаттығу. Мағынасын түсіндіру
5-жаттығу. Ой толғаныс. Топтық жұмыс. Оқылым мәтініндегі «Бесік жырында» балаға айтылатын тілек сөздерді «Тұжырымдамалық кестеге» жазыңдар. Батыр, шебер, шешен болу үшін не істеу керек?
Кері байланыс
Үйге тапсырма: 7-тапсырма.
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
Мәтінді оқып, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтайды.
Мәтіндегі тірек сөздерді анықтап, Дыбыстық талдау жасайды.
Оқушылар жасырынған сөзді табады
Оқушылар мағынасын түсіндіреді
Оқушылар бірлескен түрде мағынасын жазып,топтасып.келісіп ортаға шығып оқиды,қорғайды.
Оқушылар қолындағы смайликтерді көрсетеді. |
ҚБ
ҚБ
Дұрыс тапқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен
Дұрыс тапқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен |
Тақта
Слайд
Плакат, қаламдар
|
|||||
|
|
Рефлексия « Блоб ағашы»(Өзбетінше жұмыс)
Мұғалімнің тиімді кері байланысы Үйге тапсырма: 7-тапсырма.
|
|
|||||||
|
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз

















