Материалдар / ашық сабақ Бізді қоршаған әлем
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

ашық сабақ Бізді қоршаған әлем

Материал туралы қысқаша түсінік
қысқа мерзімді жоспар жазуға көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Желтоқсан 2017
661
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән:Сауат ашу

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №26 негізгі орта мектебі

Жазылым 3.8 Каллиграфиялық нормаларды сақтау

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Құдайберген Айман Төлеуғалықызы

Сынып: 1

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Бізді қоршаған әлем

Оқу мақсаты:






Сабақ мақсаты:


1.3.8.1 Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы

және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін

каллиграфиялық талаптарға сай жазу.

________________________________________________

Барлық оқушылар:Жаңа білімді меңгереді

Оқушылардың басым бөлігі: Тақырыпты түсініп,тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды

Кейбір оқушылар: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Ойлау дағдысы:

Білу,түсіну,қолдану

Бағалау критерийлері:

Әріп элементтерін дұрыс байланыстырып салады.

Сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады.

Құндылықтарды дарыту

Ертегі желісімен жанашырлыққа, ұжыммен бірлесіп ынтымақтастыққа тәрбиелеу

Пәнаралық байланыс

жаратылыстану

Дүниетану

АКТ қолдану дағдылыры

Аудиожазба,ертегі кейіпкерлерінің дыбыстары,

Сабақтың кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар


Сабақтың басы


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

(5мин)



Сабақтың ортасы

20мин
































5- минут





2мин












Сабақтың соңы

3мин



Ширату жаттығуы «Кім тапқыр?» Мультфильмдерден үзінді көрсету

Суреттер арқылы топқа бөлініп отырады.

-Өткен сабақта не жайлы мәтін оқыдық?

-Ү дыбысынан қандай сөздер білдік?

Дыбысты дұрыс айтуға айна қолдану.

«Оқиға картасы» «Қызыл телпек» ертегісінің желісімен

(Ж) жұмыс

Суреттің орнына тиісті сөзді қойып, сөйлемдерді көшіріп жазыңыз.

Бұл – Қызыл телпек .Қасқыр –жыртқыш аң. Қызыл телпек әжесін жақсы көреді.


Дескриптор:

- Білім алушылар жазу жолының сызықтары мен жоларалық кеңістікті сақтайды;

- әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады.

- суретті сөйлеммен дұрыс

байланыстырады;

- сөйлемдерді сауатты, көркем жазады .


«Басбармақ» әдісі


(ТЖ)

1-топ-себет,үй,аңшы сөздерін екі тілде жазу,сөйлем құрау

Себет-корзина

үй-дом

аңшы-охотник


2-топ-географиялық картасын жасау


3-топ-Қызыл телпекке мінездеме жазу


Дескриптор:

-Білім алушылар сөздерді екі тілде жазып,әріп элементтерін дұрыс байланыстырып салады.

Бағалау : Бағдаршам» арқылы бағалау


Сергіту сәті: «Дүкенде» ойыны


(Ө) Өз бетінше жазылым: Қызыл телпектің әжесіне хат

Дескриптор: Білім алушылар мұғалімнің көмегінсіз жоспарлап, ойланып жазады.

Бағалау:«Ым-ишара» әдісі

Кері байланыс:

«Бір сөйлеммен түйіндеу»

Оқушылар олардың тақырып бойынша білімдерін түйіндейтін бір сөйлем жазады.

Сөйлемдер кім, не ,қашан, неліктен, қалай, қай жерде және т.б.сөздерден тұруы мүмкін.

Содан кейін сөйлемдерді сыныптастар бағалай алады .

Рефлексия: «БББ» кестесі

АКТ





Айна,суреттер


АКТ




Қызыл телпек,қасқыр,

әжесі суреттері






Суреттер









Флипчарт,маркер-

лер






Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!