Материалдар / Ашық сабақ "Бос уақытым" 6 сынып (өзге ұлт өкілдеріне қазақ тілі)
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Бос уақытым" 6 сынып (өзге ұлт өкілдеріне қазақ тілі)

Материал туралы қысқаша түсінік
өзге ұлт өкілдеріне арналған жалпы мектептің 6 сыныбына арналған қазақ тілі пәнінен ҚМЖ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Мамыр 2018
639
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Қысқа мерзімді жоспардың тарауы: Мектеп: №32 орта мектебі

Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Атошева Ж.Б.

Сынып: 6


Сабақтың тақырыбы:

Бос уақытым



Сабақтың оқу мақсаттары

Оқулықта берілген шағын көлемді көркем әдеби мәтіннің мазмұнын түсіну.


Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: берілген мәтінді оқи алады, дұрыс,бұрыс стратегиясын қолдана алады

Көпшілік оқушылар: мәтіндердің мазмұнын түсінеді

Кейбір оқушылар: мәтіннің мазмұнын түсініп, өз ойларын айта алады


Ойлау дағдыларының деңгейі

Білу. Түсіну. Қолдану


Бағалау критерийі

Берілген мәтінді оқып, мазмұнын түсіне алады.

Тақырып бойынша өз ойларын айтады.


Құндылықтарға баулу

Салауатты өмір салтын ұстануға бағыттау.


Пәнаралық байланыс

Қазақ тілі мен әдебиеті, Дене шынықтыру


Тақырып бойынша алдыңғы білім

Мақал-мәтел тексеру, жатқа сұрау


Сабақтың басы

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар


2 мин




3 мин








Оқушыларды «Шаттық шеңберіне» шақырып, бір-біріне жақсы тілектер айтады



Оқушыларды өздеріне ұнайтын хоби істерінің атауларымен топқа бөлемін. Конвертте жасырылған хобби атауларын өз таңдаулары арқылы алып, әр топқа барып отырады.

1 топ «Кітап оқығанды ұнататындар»

2 топ «Спортпен айналысқанды ұнататындар»

3 топ «Би мен ән айтуы ұнататындар»

Шаттық шеңбері




Топқа бөлу

Үлестірмелі қағаздар


Сабақтың ортасы


3мин







7 мин













18 мин

«ББҮ» кестесімен жұмыс. Оқушыларға «ББҮ кестесін» таратып беремін


Білемін

Білгім келеді

Үйрендім




Бірінші,екінші графаны топпен ақылдасып толтырады


Тыңдалым дағдысы

1‑тапсырма. «Менің бос уақытым» мәтінін аудиожазбадан тыңдау арқылы мәтін мазмұнын түсіну.

2‑тапсырма. Тыңдаған мәтіннен есімізде қалған тірек сөздерді жазу және топ ішінде мәтін мазмұнын талқылау.

Shape1

Shape2

Shape3





Уақыт, би, хобби, спорт т.б. сөздерді пайдалану



3‑тапсырма. Интерактивті тақтадан хобби түрлеріне байланысты суреттер көрсету, осы суреттер бойынша постер жасау, постерді қорғайды. Мысалы: Би мен ән айтуды ұнататындар, футбол, воскетбол, тенис, күрес, хоккей , кітап оқығанды ұнататындар т.б.


Сергіту сәті: дене жаттығуларын жасау, музыка көмегімен


«ББҮ» кестесімен жұмыс





Тыңдалым



«Қарым‑қатынас аймағы» әдісі













Постер қорғау

Интерактивті тақтадан хобби түрлері суреттері





Музыка МРТ3


6 мин






4Shape4

Өздері айналысатын хобби түрлері

-тапсырма. Кітаптағы мәтінді оқушылар өздері салған постермен салыстыру

Shape5

поапагнромтирл ти иррлиЧ

Венн диаграммассы











Рефлексия


3 мин





Бағалау


3 мин








«ББҮ» кестесімен жұмыс


Білемін

Білгім келеді

Үйрендім



Үшінші графаны толтыру


Өзін‑өзі бағалау парағы


Аты‑жөні

Мәтінді тыңдау

1

балл

Тірек сөздерді жазу (4-5 сөз)

5

балл

Постерге қатысу

1

балл

Венн диограммасы

3

балл


балл


Лена






Таня






Вова






Алма






  • 9-10 балл «Өте жақсы»

  • 7-8 балл «Жақсы»

  • 5-6«Орташа»

Оқушыларды жақсы сөздермен ынталандыру мадақтау. «Өте жақсы! Тамаша!»


«ББҮ» кестесімен жұмыс











Өзін‑өзі бағалау парағы





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!