|
Білім беру ұйымының атауы |
« Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Жақсыдан үйренемін, жаманнан жиренемін |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұхамед Оралгүл |
|||||
|
Күні: |
15.10.2025 |
|||||
|
Сынып: 3 «Ә»сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№27-сабақ.Ч,щ дыбыстары. 31-34 жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру 3.4.1.3* ч,щ әріптері бар сөздердің емлесін білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілейді. Ашық және жабық сұрақтарға жауап береді. Ч,Щ әріптері бар сөздердің емлесін біледі. |
|||||
|
Құндылық мақсаты: Қазан айы: Тәуелсіздік және Отаншылдық айы |
Отан,ел,туған өлке туралы білу және пайымдау,туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу. Табиғатқа қамқорлық таныта білу. |
|||||
|
Апта дәйексөзі: |
«Отанды сүю –отбасынан басталады!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ тың кезеңі// |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс |
Психологиялық ахуалды жақсарту Топқа бөлу Өткенді пысықтау. Топпен жұмыс «Сиқырлы сандық»
әдісі Э,В,Ф дыбыстарына түсінік беру Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Жаңа тақырыпты ашу 31-жаттығу Кестедегі сөздерді оқы. Ш, щ, ч дыбыстарын жеке-жеке айтып, өзара салыстыр. Бұл дыбыстардың әртүрлі айтылуы неліктен деп ойлайсың? Ш, щ, ч дыбыстары сөздің қай жерінде келетінін айт. Көркем жазу. Чч Щщ Оқулықпен жұмыс. 32- жаттығу Өлеңді мұқият тыңда. «Лабубу» әдісі ЖИ Өлеңді мұқият тыңда. Өлеңде не туралы айтылған? Щ әрпі қай сөздерде жазылады екен? Ащы, ашшы сөздерінің айтылуы мен жазылуын салыстырып, өзің тұжырым жаса. Ережемен таныстыру Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс 33- жаттығу. Мәтінді оқы. Алғашқы екі сөйлемді көшіріп жаз. Ч әрпі бар сөздердің астын сыз, олардың жазылуын есте сақта. Чукчалар туралы энциклопедиядан біліп ал. Сергіту сәті «Көңілді әуен» Жұптық жұмыс « Тиісті әріпті тап»
Padlet.com платформасы арқылы сұрақтарға жауап беру Үй тапсырмасы 34-жаттығу Өлеңді көшіріп жазып, чемпион сөзіне дыбыстық талдау жаса Кері байланыс «Алдаркөсе»
|
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырманы орындайды Өлеңге талдау жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Дыбытар туралы түсінік береді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Кестедегі сөздерді оқиды-1б Сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Өлеңді мұқият тыңдап, сұрақтарға жауап береді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Мағынасын түсіндіреді-1б Тамаша «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Алғашқы екі сөйлемді көшіріп жазады-1б. Ч әрпі бар сөздердің астын сызады-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: -Тиісті әріптерді қойып жазады.-1 б -Сөздерді қатесіз оқиды –1 б «Тау шыны» әдісі «Алдаркөсе» әдісі |
Интербелсенді әдіс Суреттер
D-id жи платформа https://studio.d-id.com/share?id=50d909fe5b90a8fa06f249ef6ceef9f8&utm_source=whatsapp Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Суреттер
Padlet.com платформасы https://padlet.com/oralgul578/padlet-7q72s61b6acnce8lР ЖИ интербелсенді тақта Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Ч,щ дыбыстары
Ашық сабақ Ч,щ дыбыстары
|
Білім беру ұйымының атауы |
« Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Жақсыдан үйренемін, жаманнан жиренемін |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұхамед Оралгүл |
|||||
|
Күні: |
15.10.2025 |
|||||
|
Сынып: 3 «Ә»сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№27-сабақ.Ч,щ дыбыстары. 31-34 жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру 3.4.1.3* ч,щ әріптері бар сөздердің емлесін білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілейді. Ашық және жабық сұрақтарға жауап береді. Ч,Щ әріптері бар сөздердің емлесін біледі. |
|||||
|
Құндылық мақсаты: Қазан айы: Тәуелсіздік және Отаншылдық айы |
Отан,ел,туған өлке туралы білу және пайымдау,туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу. Табиғатқа қамқорлық таныта білу. |
|||||
|
Апта дәйексөзі: |
«Отанды сүю –отбасынан басталады!» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ тың кезеңі// |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс |
Психологиялық ахуалды жақсарту Топқа бөлу Өткенді пысықтау. Топпен жұмыс «Сиқырлы сандық»
әдісі Э,В,Ф дыбыстарына түсінік беру Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Жаңа тақырыпты ашу 31-жаттығу Кестедегі сөздерді оқы. Ш, щ, ч дыбыстарын жеке-жеке айтып, өзара салыстыр. Бұл дыбыстардың әртүрлі айтылуы неліктен деп ойлайсың? Ш, щ, ч дыбыстары сөздің қай жерінде келетінін айт. Көркем жазу. Чч Щщ Оқулықпен жұмыс. 32- жаттығу Өлеңді мұқият тыңда. «Лабубу» әдісі ЖИ Өлеңді мұқият тыңда. Өлеңде не туралы айтылған? Щ әрпі қай сөздерде жазылады екен? Ащы, ашшы сөздерінің айтылуы мен жазылуын салыстырып, өзің тұжырым жаса. Ережемен таныстыру Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс 33- жаттығу. Мәтінді оқы. Алғашқы екі сөйлемді көшіріп жаз. Ч әрпі бар сөздердің астын сыз, олардың жазылуын есте сақта. Чукчалар туралы энциклопедиядан біліп ал. Сергіту сәті «Көңілді әуен» Жұптық жұмыс « Тиісті әріпті тап»
Padlet.com платформасы арқылы сұрақтарға жауап беру Үй тапсырмасы 34-жаттығу Өлеңді көшіріп жазып, чемпион сөзіне дыбыстық талдау жаса Кері байланыс «Алдаркөсе»
|
Бір-біріне құрмет сезімін ояту Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырманы орындайды Өлеңге талдау жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Дыбытар туралы түсінік береді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Кестедегі сөздерді оқиды-1б Сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Өлеңді мұқият тыңдап, сұрақтарға жауап береді-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Мағынасын түсіндіреді-1б Тамаша «Калькулятор»әдісі Дескриптор: Алғашқы екі сөйлемді көшіріп жазады-1б. Ч әрпі бар сөздердің астын сызады-1б «Калькулятор»әдісі Дескриптор: -Тиісті әріптерді қойып жазады.-1 б -Сөздерді қатесіз оқиды –1 б «Тау шыны» әдісі «Алдаркөсе» әдісі |
Интербелсенді әдіс Суреттер
D-id жи платформа https://studio.d-id.com/share?id=50d909fe5b90a8fa06f249ef6ceef9f8&utm_source=whatsapp Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Суреттер
Padlet.com платформасы https://padlet.com/oralgul578/padlet-7q72s61b6acnce8lР ЖИ интербелсенді тақта Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















