|
Білім беру ұйымының атауы |
Ш.Уәлиханов |
|||||
|
Пәні: |
Әліппе |
|||||
|
Бөлім: |
Әліппе кезеңі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдраймова Ж.К |
|||||
|
Күні: |
19.10.23 |
|||||
|
Сынып: |
1қ сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дд дыбысы және әрпі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.5.1* заттар мен құбылыстарды сипаттауға, салыстыруға қажет сөздерді қолдану; 1.1.5.2 сөйлеу барысында дауыс ырғағын, екпін, әуен, қарқын, кідірісті сақтау, ойды ым-ишара, қимыл арқылы жеткізу; 1.2.8.1 дыбыстың таңбасы – әріпті тану, дыбыс пен әріпті бір-бірінен ажырату; 1.4.3.1 сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дд дыбысы мен әрпін меңгерту |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысықтау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақты қорыту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Дд дыбысы мен әрпіне байланысты сөздер мен сөйлемдерді оқы. Дана дала ауыл Адам далада ауылда Дана адам Дара алтыда. Ол қалада. Ал атасы ауылда. Дара ауылда демалады. Атасы-дана адам. Тақырыпты ашу Сурет байынша әңгімелеу.
3.Сөзге тиісті жалғауды жалғап, сөз құрау.
Жаңа тақырып
4. Суретті дұрыс орналастыру. Мынау не? Доп,домбыра,дәптер Мынау кім? Дәрігер 5. Сөйлемдерді «Тасбақа» әдісімен дұрыс оқу. Дала, дара, қада,дана
Суретегі садарды ретімен орналастыру шықан сөзге талдау жасау. Жаза-жаза қолымыз Талып кетті көзіміз Бір,екі,үш Бойға жинап күш. Жазылым . Жазу дәптерімен жұмысты ұйымдастыру Оқулықтағы тапсырма Д д әріпін көркем жазу
|
Бір-бірімен амандасады Өткен тақырыпты псықтайды Сурет бойынша әңгімее құрау. Мұғалімнің көмегімен Оқушылар сөйлемді оқиды. . Мұғалімнің көмегімен Оқушылар суретті дұрыс орналастыруды орындайды Мұғалімнің көмегімен Тыныс алу жаттығуларын орындайды Мұғалімнің көмегімен Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Дд дыбысы мен әрпін біледі, Мұғалімнің көмегімен Дескриптор: Сурет бойынша әңгіме құрайды Мұғалімнің көмегімен Дескриптор: Оқушылар. Санамақпн Д д дыбысын жасайды. Мұғалімнің көмегімен
Жарайсың!
Дескриптор: Көркем жазу тапсырманы дәптерге орындады. Мұғалімнің көмегімен
|
суреттер Суреттер оқулық Оқулық оқулық сурет оқулық Жұмыс дәптері Суреттер |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Д д дыбысы мен әріпі 1 сынып
Ашық сабақ Д д дыбысы мен әріпі 1 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Ш.Уәлиханов |
|||||
|
Пәні: |
Әліппе |
|||||
|
Бөлім: |
Әліппе кезеңі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдраймова Ж.К |
|||||
|
Күні: |
19.10.23 |
|||||
|
Сынып: |
1қ сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дд дыбысы және әрпі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.5.1* заттар мен құбылыстарды сипаттауға, салыстыруға қажет сөздерді қолдану; 1.1.5.2 сөйлеу барысында дауыс ырғағын, екпін, әуен, қарқын, кідірісті сақтау, ойды ым-ишара, қимыл арқылы жеткізу; 1.2.8.1 дыбыстың таңбасы – әріпті тану, дыбыс пен әріпті бір-бірінен ажырату; 1.4.3.1 сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дд дыбысы мен әрпін меңгерту |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысықтау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақты қорыту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Дд дыбысы мен әрпіне байланысты сөздер мен сөйлемдерді оқы. Дана дала ауыл Адам далада ауылда Дана адам Дара алтыда. Ол қалада. Ал атасы ауылда. Дара ауылда демалады. Атасы-дана адам. Тақырыпты ашу Сурет байынша әңгімелеу.
3.Сөзге тиісті жалғауды жалғап, сөз құрау.
Жаңа тақырып
4. Суретті дұрыс орналастыру. Мынау не? Доп,домбыра,дәптер Мынау кім? Дәрігер 5. Сөйлемдерді «Тасбақа» әдісімен дұрыс оқу. Дала, дара, қада,дана
Суретегі садарды ретімен орналастыру шықан сөзге талдау жасау. Жаза-жаза қолымыз Талып кетті көзіміз Бір,екі,үш Бойға жинап күш. Жазылым . Жазу дәптерімен жұмысты ұйымдастыру Оқулықтағы тапсырма Д д әріпін көркем жазу
|
Бір-бірімен амандасады Өткен тақырыпты псықтайды Сурет бойынша әңгімее құрау. Мұғалімнің көмегімен Оқушылар сөйлемді оқиды. . Мұғалімнің көмегімен Оқушылар суретті дұрыс орналастыруды орындайды Мұғалімнің көмегімен Тыныс алу жаттығуларын орындайды Мұғалімнің көмегімен Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Дд дыбысы мен әрпін біледі, Мұғалімнің көмегімен Дескриптор: Сурет бойынша әңгіме құрайды Мұғалімнің көмегімен Дескриптор: Оқушылар. Санамақпн Д д дыбысын жасайды. Мұғалімнің көмегімен
Жарайсың!
Дескриптор: Көркем жазу тапсырманы дәптерге орындады. Мұғалімнің көмегімен
|
суреттер Суреттер оқулық Оқулық оқулық сурет оқулық Жұмыс дәптері Суреттер |
||
шағым қалдыра аласыз




















