|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ауелкулова Перизат |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2г |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
№30 Дыбыс көздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.3.1 дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеу; 2.1.2.1 «ақпарат көзі» ұғымын жəне оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеуді біледі. |
|
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау Өткен сабақты бекіту
|
Өзіндік дайындығын анықтайды. Сұраққа жауап береді. |
Қб «Шапалақ» |
|
|
Жаңа білім |
Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау Оқулықпен жұмыс «Дыбыс көздері» 119-бет «Стикердағы оқу». «Түртіп алу» әдісімен оқу Мәтін бойынша сұрақтар қою «Ойлан. Бірлес. Талқыла» әдісі 1-тапсырма
Есіңе сақта!
Тапсырма 1-тапсырма Мына аспаптардың қайсысы қатты дыбыс шығарады? Сызықпен қорша.
2-тапсырма Дыбыс көздеріне мысалдар келтір. Жанды табиғаттағы дыбыстар: Адам қолымен жасаған заттардың дыбыстары:____________________ . 3-тапсырма Сөйлемдерді аяқта. Құстардың сайрауы, жапырақтың сыбдыры, күннің күркіреуі- ...... жатады. Көліктің шуы, есіктің сықырлауы, музыкалық аспаптардың дыбыстары ..... жатады. 4-тапсырма Жерге түскенде дыбыс шығармайтын заттардың атын жаз. ЕБҚ Қатты дыбыс шығаратындарды қоршап сыз.
|
Дескриптор: -оқу түрін қолданады. Дескриптор: -топпен бірлесіп сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -қатты дыбыс шығаратын аспапты қоршап сызады. Дескриптор: -дыбыс көздеріне мысал келтіреді. Дескриптор: -сөйлемдерді аяқтап жазады. Дескриптор: -заттардың атын жазады. Дескриптор: -қатты дыбыс шығаратындарды қоршап сызады. |
Қб«Жарайсың»
Қб «Отшашу»
ҚБ «Ұпай жинау» Дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі.
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
|
оқулық Қолшам, қатты қағаз. |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс
Үйге тапсырма 119-121 беттерді оқу. |
Өз ойларын ортаға салады.
|
«Білім почтасы»
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Дыбыс көздері 2-сынып
Ашық сабақ Дыбыс көздері 2-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ауелкулова Перизат |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2г |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
№30 Дыбыс көздері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.3.1 дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеу; 2.1.2.1 «ақпарат көзі» ұғымын жəне оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дыбыс қаттылығы бойынша дыбыс көздерін жіктеуді біледі. |
|
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау Өткен сабақты бекіту
|
Өзіндік дайындығын анықтайды. Сұраққа жауап береді. |
Қб «Шапалақ» |
|
|
Жаңа білім |
Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау Оқулықпен жұмыс «Дыбыс көздері» 119-бет «Стикердағы оқу». «Түртіп алу» әдісімен оқу Мәтін бойынша сұрақтар қою «Ойлан. Бірлес. Талқыла» әдісі 1-тапсырма
Есіңе сақта!
Тапсырма 1-тапсырма Мына аспаптардың қайсысы қатты дыбыс шығарады? Сызықпен қорша.
2-тапсырма Дыбыс көздеріне мысалдар келтір. Жанды табиғаттағы дыбыстар: Адам қолымен жасаған заттардың дыбыстары:____________________ . 3-тапсырма Сөйлемдерді аяқта. Құстардың сайрауы, жапырақтың сыбдыры, күннің күркіреуі- ...... жатады. Көліктің шуы, есіктің сықырлауы, музыкалық аспаптардың дыбыстары ..... жатады. 4-тапсырма Жерге түскенде дыбыс шығармайтын заттардың атын жаз. ЕБҚ Қатты дыбыс шығаратындарды қоршап сыз.
|
Дескриптор: -оқу түрін қолданады. Дескриптор: -топпен бірлесіп сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -қатты дыбыс шығаратын аспапты қоршап сызады. Дескриптор: -дыбыс көздеріне мысал келтіреді. Дескриптор: -сөйлемдерді аяқтап жазады. Дескриптор: -заттардың атын жазады. Дескриптор: -қатты дыбыс шығаратындарды қоршап сызады. |
Қб«Жарайсың»
Қб «Отшашу»
ҚБ «Ұпай жинау» Дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі.
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
ҚБ «Ұпай жинау»
|
оқулық Қолшам, қатты қағаз. |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс
Үйге тапсырма 119-121 беттерді оқу. |
Өз ойларын ортаға салады.
|
«Білім почтасы»
|
|
шағым қалдыра аласыз

















