|
Бекітемін Оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Ы.Коптлеуова |
||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
№273 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бекенова А.И. |
|||||
|
Күні: |
06.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 Б |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№38сабақ.Дыбыстардың үндесуі 5-8 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау 3.1.3.1 түрлі жағдаяттағы (қоғамдық ортада) қатысымдық әрекеттерде өз сөзін жүйелі түрде жоспарлап, сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбын болжайды Түрлі жағдаяттағы (қоғамдық ортада) қатысымдық әрекеттерде өз сөзін жүйелі түрде жоспарлай алады Сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Командада жұмыс істей білу Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 10 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сабақты қорыту 10минут |
Психологиялық ахуал «Амандасу» әдісі Музыка әуенімен қозғала отырып, амандасу түрлерін көрсетеді Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: «Жүрек» әдісі Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Баскетбол»әдісі. 5-жаттығу. Өлеңді оқы. • Өлеңде қандай бала суреттелген деп ойлайсың? • Ол неліктен жексенбі күні ауырып қалмады? Ойыңды бөліс. • Өзің жексенбі күнді қалай өткізесің? • Өлең кейіпкері туралы өз пікіріңді айт. • Өлеңдегі қарамен жазылған сөздерге назар аудар. Олардың айтылуы мен жазылуын салыстыр. Жазылуы Айтылуы Дүйсенбіде Дүйсембіде Сейсенбіде Сейсембіде Сәрсенбіде Сәрсембіде 6- жаттығу Кестені толтыр. Ұлдар Қыздар Дүйсенбек, Жұмагүл, Сейсенбек Сейсенгүл Сәрсенбек Сәрсенгүл Бейсенбек Бейсенгүл Жұмабек Жұмагүл • Дүйсенбек, Жұмагүл деп ат қою себебі неде деп ойлайсың? 7- жаттығу. Ойлан, тап. 1. Жарты жылда неше ай бар? 6 ай бар. 2. Неше айдың аты «р» әрпіне аяқталады? (қаңтар ,сәуір,мамыр.) 3. Қай айда 28 күн бар? Барлық айда 28 күн бар. 4. Сенбінің алдында келетін апта күнін ата. Жұма күні 5. Сенбіден кейін үш күн өтті. Ол қай күн? Сейсенбі. • Тапқан жауаптарыңды жаз. Шығармашылық үзіліс. 8-жаттығу. Жұмбақты оқып, шешуін тап. Ағайынды жетеуінің Жұмысы бар бесеуінің, Жұмысы жоқ екеуінің. Ж:(Апта күндері) Үйге тапсырма: 8-жаттығу
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Көркем жазады Тапсырманы орындайды. Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Оқу тапсы-рмасын тек-середі-1б Сұрақтарға жауап береді-1б ҚБ: «Монета» әдісі Өлеңді оқиды -1б Өлеңде қандай бала суреттелген деп айтады-1б Өте жақсы оқыдың! ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Өлеңді жатқа жазады-1б Көркем жазады-1б ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Ойлан, табады -1б Тапқан жауаптарыңды жазады-1б ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Шығармашылық үзіліс жасайды-1б Тапсырманы орындайды-1б Жарайсың!
«Бағдаршам» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер Қималар Оқулық оқулық Таратпа
паааа Оқушы жұмысы
Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ: Дыбыстардың үндесуі
ашық сабақ: Дыбыстардың үндесуі
|
Бекітемін Оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Ы.Коптлеуова |
||||||
|
Білім беру ұйымының атауы |
№273 орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бекенова А.И. |
|||||
|
Күні: |
06.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
3 Б |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№38сабақ.Дыбыстардың үндесуі 5-8 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* мәтіннің тақырыбы мен берілген суреттер, фото, диаграмма бойынша мәтіннің мазмұнын болжау 3.1.3.1 түрлі жағдаяттағы (қоғамдық ортада) қатысымдық әрекеттерде өз сөзін жүйелі түрде жоспарлап, сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбын болжайды Түрлі жағдаяттағы (қоғамдық ортада) қатысымдық әрекеттерде өз сөзін жүйелі түрде жоспарлай алады Сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Командада жұмыс істей білу Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 10 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сабақты қорыту 10минут |
Психологиялық ахуал «Амандасу» әдісі Музыка әуенімен қозғала отырып, амандасу түрлерін көрсетеді Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: «Жүрек» әдісі Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Баскетбол»әдісі. 5-жаттығу. Өлеңді оқы. • Өлеңде қандай бала суреттелген деп ойлайсың? • Ол неліктен жексенбі күні ауырып қалмады? Ойыңды бөліс. • Өзің жексенбі күнді қалай өткізесің? • Өлең кейіпкері туралы өз пікіріңді айт. • Өлеңдегі қарамен жазылған сөздерге назар аудар. Олардың айтылуы мен жазылуын салыстыр. Жазылуы Айтылуы Дүйсенбіде Дүйсембіде Сейсенбіде Сейсембіде Сәрсенбіде Сәрсембіде 6- жаттығу Кестені толтыр. Ұлдар Қыздар Дүйсенбек, Жұмагүл, Сейсенбек Сейсенгүл Сәрсенбек Сәрсенгүл Бейсенбек Бейсенгүл Жұмабек Жұмагүл • Дүйсенбек, Жұмагүл деп ат қою себебі неде деп ойлайсың? 7- жаттығу. Ойлан, тап. 1. Жарты жылда неше ай бар? 6 ай бар. 2. Неше айдың аты «р» әрпіне аяқталады? (қаңтар ,сәуір,мамыр.) 3. Қай айда 28 күн бар? Барлық айда 28 күн бар. 4. Сенбінің алдында келетін апта күнін ата. Жұма күні 5. Сенбіден кейін үш күн өтті. Ол қай күн? Сейсенбі. • Тапқан жауаптарыңды жаз. Шығармашылық үзіліс. 8-жаттығу. Жұмбақты оқып, шешуін тап. Ағайынды жетеуінің Жұмысы бар бесеуінің, Жұмысы жоқ екеуінің. Ж:(Апта күндері) Үйге тапсырма: 8-жаттығу
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Көркем жазады Тапсырманы орындайды. Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Оқу тапсы-рмасын тек-середі-1б Сұрақтарға жауап береді-1б ҚБ: «Монета» әдісі Өлеңді оқиды -1б Өлеңде қандай бала суреттелген деп айтады-1б Өте жақсы оқыдың! ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Өлеңді жатқа жазады-1б Көркем жазады-1б ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Ойлан, табады -1б Тапқан жауаптарыңды жазады-1б ҚБ: «Монета» әдісі Дескриптор: Шығармашылық үзіліс жасайды-1б Тапсырманы орындайды-1б Жарайсың!
«Бағдаршам» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер Қималар Оқулық оқулық Таратпа
паааа Оқушы жұмысы
Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















