|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Онтаев атындағы жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қуандық Гулзира |
|||||
|
Күні: |
25.01.2024 |
|||||
|
Сынып: 4 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№36 сабақ. Дыбысты бәсеңдетуге бола ма? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.5.2.2 жарықтың шағылуы, жұтылуы сияқты қасиеттерін зерттеу және түсіндіру 4.1.2.2 алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дыбыс қаттылығына кедергінің әсері туралы білетін болады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТАЛАП: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
5 мин Өткен білімді еске түсіру 5 мин Жаңа білім 30 мин Бекіту Кері байланыс 5 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Топқа бөлу,топпен таныстыру топ басшысын сайлау Үй тапсырмасы «Викторина» ойыны арқылы өткен білімдерін еске түсіру Жаңа тақырып «Күн көзін аш» әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашады Бейнебаян:https://youtu.be/_bgV8eAp1tQ?si=b563j661Egdrz5tp Жаңа сабақ бойынша зерттеу көрсетемін Оқулықпен жұмыс Топтық жұмыс Зерттеу жұмысын топ болып жүргізіп бақылайды,нәтижесін айтады Сергіту сәті «Ненің дыбысы»ойыны арқылы дыбыстарды табу керек Топпен жұмыс: Әр топ өздеріне берілген тапсырманы орындайды Қорытындылау «Жалған немесе ақиқат» әдісі арқылы сұрақтарға топпен жауап береді Үй тапсырмасы Дыбысты бәсеңдетуге болама оқып түсінікке дайындалып келу «Микрафон» әдісі арқылы сабақ туралы өз ойларын білдіріп кері байланыс жасайды «Өзіңе баға бер» әдісі арқылы өздерін бағалайды |
Мұғалім артынан қайталайды Топқа бөлінеді Экранға қарап жауап береді Сұрақтраға жауап береді Кітаптағы мәліметпен танысады Топпен зерттеу жүргізеді Ненің дыбысы екенін табады Тапсырманы орындайды Сабақты қорытындылау тапсырмасын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мадақтау арқылы бағалап отыру ҚБ: Смайлик Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1Б Дескриптор: Кітап оқиды-1б Дескриптор: Зерттеу жүргізеді-1Б
ҚБ:Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Дыбысты пайдалану жолдарын айта алды-1б Дыбыс туалы білімдерін қолдана алды-1б |
слайд Бейнебаян Керекті заттар: Сүлгі,жастықша. Оқулық Тапсырма парағы Слайд Слайд Микрафон Бағалау парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Дыбысты бәсеңдетуге бола ма?
Ашық сабақ Дыбысты бәсеңдетуге бола ма?
|
Білім беру ұйымының атауы |
Б.Онтаев атындағы жалпы білім беретін мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қуандық Гулзира |
|||||
|
Күні: |
25.01.2024 |
|||||
|
Сынып: 4 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№36 сабақ. Дыбысты бәсеңдетуге бола ма? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.5.2.2 жарықтың шағылуы, жұтылуы сияқты қасиеттерін зерттеу және түсіндіру 4.1.2.2 алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дыбыс қаттылығына кедергінің әсері туралы білетін болады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТАЛАП: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
5 мин Өткен білімді еске түсіру 5 мин Жаңа білім 30 мин Бекіту Кері байланыс 5 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Топқа бөлу,топпен таныстыру топ басшысын сайлау Үй тапсырмасы «Викторина» ойыны арқылы өткен білімдерін еске түсіру Жаңа тақырып «Күн көзін аш» әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашады Бейнебаян:https://youtu.be/_bgV8eAp1tQ?si=b563j661Egdrz5tp Жаңа сабақ бойынша зерттеу көрсетемін Оқулықпен жұмыс Топтық жұмыс Зерттеу жұмысын топ болып жүргізіп бақылайды,нәтижесін айтады Сергіту сәті «Ненің дыбысы»ойыны арқылы дыбыстарды табу керек Топпен жұмыс: Әр топ өздеріне берілген тапсырманы орындайды Қорытындылау «Жалған немесе ақиқат» әдісі арқылы сұрақтарға топпен жауап береді Үй тапсырмасы Дыбысты бәсеңдетуге болама оқып түсінікке дайындалып келу «Микрафон» әдісі арқылы сабақ туралы өз ойларын білдіріп кері байланыс жасайды «Өзіңе баға бер» әдісі арқылы өздерін бағалайды |
Мұғалім артынан қайталайды Топқа бөлінеді Экранға қарап жауап береді Сұрақтраға жауап береді Кітаптағы мәліметпен танысады Топпен зерттеу жүргізеді Ненің дыбысы екенін табады Тапсырманы орындайды Сабақты қорытындылау тапсырмасын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мадақтау арқылы бағалап отыру ҚБ: Смайлик Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1Б Дескриптор: Кітап оқиды-1б Дескриптор: Зерттеу жүргізеді-1Б
ҚБ:Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Дыбысты пайдалану жолдарын айта алды-1б Дыбыс туалы білімдерін қолдана алды-1б |
слайд Бейнебаян Керекті заттар: Сүлгі,жастықша. Оқулық Тапсырма парағы Слайд Слайд Микрафон Бағалау парағы |
||
шағым қалдыра аласыз















