|
Бөлім |
Мультимедиа (ортақ тақырыбы: "Жаны саудың –дені сау") |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Ертайқызы Мадина |
|
|
Күні : |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дыбысты жазу және ойнату |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.1 дыбысты жазу және ойнату үшін программаларды пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
дыбысты жазу және ойнату үшін программаларды пайдаланады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу Жағымды психолгиялық ахуал орнату «Жүректен жүрекке» әдісі бір біріне жағымды тілектер айту Сұрақтар Компьютерлердің қандай құрылғыларын білесің? Олардың қызметі қандай?
|
Мұғалімен амандасады Сұрақтарға жауап береді |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауаттылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып Сабақ барысында оқушылар төмендегі терминдер бойынша теориялық білім алады. Дыбыстық әсерлер — бұл дыбыс өңдеу үшін қолданылатын әсерлер. Оларды Windows Live бағдарламасында қолдануға болады. Мысалы, дыбыстың дауысын көтеріп немесе бәсеңдетіп өзгертуге болатын дыбыстық өңдемелердің бірін қамтиды Ноутбук әдісі Практикалық жұмыс Оқулықтағы 64 бет Windows Media программасында практикалық тапсырма Файл-Ашу командалары арқылы Windows Media бағдарласында компьютерде бар дыбыстарды өңдеу Сергіту сәті Орнымыздан тұрайық Шапалақты соғайық Бір отырып бір тұрып Біз демалып алайық |
Мұғалімнің нұсқауымен практикалық тапсырмаларды орындайды |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауаттылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгін мен түсіндім..... Маған қиын болды.... Түсініксіз болды...... «СМС- ХАТ» әдісі арқылы оқушылар тефон макетіне бір біріне «СМС» арқылы сабақтың қалай өткендігі туралы смс жіберіп жауап жібереді. |
Оқушылар сабақты қорытындылайды |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауатылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Дыбысты жазу және ойнату
Ашық сабақ Дыбысты жазу және ойнату
|
Бөлім |
Мультимедиа (ортақ тақырыбы: "Жаны саудың –дені сау") |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Ертайқызы Мадина |
|
|
Күні : |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дыбысты жазу және ойнату |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.1 дыбысты жазу және ойнату үшін программаларды пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
дыбысты жазу және ойнату үшін программаларды пайдаланады |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу Жағымды психолгиялық ахуал орнату «Жүректен жүрекке» әдісі бір біріне жағымды тілектер айту Сұрақтар Компьютерлердің қандай құрылғыларын білесің? Олардың қызметі қандай?
|
Мұғалімен амандасады Сұрақтарға жауап береді |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауаттылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып Сабақ барысында оқушылар төмендегі терминдер бойынша теориялық білім алады. Дыбыстық әсерлер — бұл дыбыс өңдеу үшін қолданылатын әсерлер. Оларды Windows Live бағдарламасында қолдануға болады. Мысалы, дыбыстың дауысын көтеріп немесе бәсеңдетіп өзгертуге болатын дыбыстық өңдемелердің бірін қамтиды Ноутбук әдісі Практикалық жұмыс Оқулықтағы 64 бет Windows Media программасында практикалық тапсырма Файл-Ашу командалары арқылы Windows Media бағдарласында компьютерде бар дыбыстарды өңдеу Сергіту сәті Орнымыздан тұрайық Шапалақты соғайық Бір отырып бір тұрып Біз демалып алайық |
Мұғалімнің нұсқауымен практикалық тапсырмаларды орындайды |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауаттылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгін мен түсіндім..... Маған қиын болды.... Түсініксіз болды...... «СМС- ХАТ» әдісі арқылы оқушылар тефон макетіне бір біріне «СМС» арқылы сабақтың қалай өткендігі туралы смс жіберіп жауап жібереді. |
Оқушылар сабақты қорытындылайды |
Жарайсың! Өте жақсы! Талпын! Мадақтау арқылы бағаланады |
Цифрлық сауатылық 2 сынып Оқулық Жұмыс дәптері Д/К |
шағым қалдыра аласыз













