Материалдар / Ашық сабақ Ежелгі Византия костюмі
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ Ежелгі Византия костюмі

Материал туралы қысқаша түсінік
Ежелгі Византия костюмі туралы білім беру. Студентердi киімнің шығу, даму тарихымен, үлгілерімен, стилдерімен, өзіндік ерекшеліктерімен таныстыру.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Ақпан 2022
580
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

БҚО ӘББ «Құрманғазы атындағы саз колледжі» МКҚК

(білім беру ұйымының атауы)

«Бекітемін»
Басшының оқу – ісі

жөніндегі орынбасары

_______
"____"__ __20___ж.

Сабақ жоспары

Дайындаған педагог: Бегилова Алия Аманжоловна


Модульатауы/пән


Курс: 3

Топ: Ақылы топ

Сабақтың номері (пардың)

V пара


Мамандық:

Дизайн



Біліктілік:

Киім дизайны

Уақыты:

Ұзақтығы: 45 мин.

Оқу жылы 2021-2022

Өткізу орны:

224 аудитория

Сабақтың тақырыбы:

Ежелгі Византия костюмі

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Ежелгі Византия костюмі туралы білім беру. Студентердi киімнің шығу, даму тарихымен, үлгілерімен, стилдерімен, өзіндік ерекшеліктерімен таныстыру.


Сабақтың міндеттері:

Ежелгі Византияның ер адамдар, әйел адамдар киім үлгілерімен, бас киім,аяқ киім түрлері туралы білімді меңгерту. Ежелгі Византия костюмінің нобайын салу.

Сабақтың түрі:

Аралас сабақ

Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі

студенттердің сабақ барысында алған білімін бекіту, тереңдету, кеңейту.

пәнге байланысты студенттердің өз бетінше әдебиеттермен жұмыс істей алуын қалыптастыру.

студенттердің спецификалық ойлау мен шығармашылыққа бейімділігін дамыту.

болашақ мамандарды тәрбиелеуде дизайн өнері теориясына ғылыми қызығушылығын тудыру.


Қажетті ресурстар

Интерактивті тақта, топтардың аттары жазылған парақша,бағалау парағы, «Үнсіз жазу» парағы,суреттер, акварель, гуаш, қылқалам, фломастер, гельді қалам (оқушының өз қалауымен), А4 форматы, карандаш.


Оқытушының байланыс ақпараты:


Аты-жөні: Бегилова Алия Аманжоловна



Тел:

E-mail&



Уақыты (минуттар)

Жоспарланған іс-шаралар

(оқытушы мен студенттің іс-әрекеті)

Ресурстары

І. Ұйымдастырушы, ынталандырушы кезең


Амандасу, студенттерді түгендеу.


ІІ.Іс-әрекет кезеңі






















Өткен материал бойынша білімдерін тексеру кезеңі:








Жаңа сабақ:
























































































Сыныпты топқа бөлу. БЫМ Бастапқы ынталандырушы материал

«Ой қозғау»

Слайд арқылы ежелгі Венециядағы басты ғимарат «Әулие София» ғибадатханасының суреті көрсетіліп, оқушыларға төмендегі сұрақтар қойылады:

- Суретті көріп, не туралы ойландыңыз?

Оқушылардың болжам жауаптары арқылы сабақ тақырыбы анықталады. Сабақ тақырыбы, оқу мақсаттары мен бағалау критерийлері оқушыларға таныстырылады.

1-тапсырма. Өткенге шолу

Өткен сабақтардағы материалдарды сұрақ-жауап әдісі бойынша еске түсіру.



2-тапсырма. Жаңа ұғымдармен жұмыс.. Оқушыларға жаңа ұғымдарды дәптерге түсіреді. Сынып алдында әр топ өздеріне тиесілі жаңа ұғымдардың мағынасын түсіндіреді


3-тапсырма. «Ғасырлар сөйлейді»

Экранда негізгі хронологиялық деректер көрсетіледі. Мәтінмен танысады, дәптермен жұмыс жүргізеді




4-тапсырма. «Детективтер агенттігі» Мәтінмен жұмыс Оқушылар - агенттік қызметкерлері, ал мұғалім – клиент ролін ойнайтын болады. Клиент агенттікке сұраныс тапсырады, ал агенттік қызметкерлері тапсырысты орындайды. Тапсырмалар ұсынылады. Топтар тапсырманы оқып, талқылап, зерттеу жұмысын жүргізеді. сынып алдында қорғайды.


5-тапсырма. «Қөзқарастар тайталасы» Әбілқайырдың сол кездегі тарихи шешімін екі жақты қарастырып, талдайды




6- тапсырма. «Үнсіз жазу».

Сабақты қорытындылау:

Ежелгі Византия костюмі турралы не білесіз? Бір топта ретімен отырыңыздар. Бірлесе отырып және ҮНСІЗ түрде қызықты қорытынды сөйлем жазыңыз.

- Әрбір топқа бір бет қағаз және бір қалам керек. - Келесі адам келесі сөйлемді жазып, қағазды ары қарай келесі адамға береді. - Солай жалғасып кете береді.






2-слайд















3-слайд








4-слайд









5-слайд











6 – 13 слайдтар
























14-слайд









15-слайд
















ІІІ. Бақылау – бағалау кезеңі


Студенттерді бағалау.Әр студентке сабақ кезеңдері жазылған бағалау парағы беріледі. Сол арқылы студент өзін және басқаларды бағалайды. Қорытынды баға қойыларда сол бағалар ескеріледі.Сабаққа жақсы  қатынасқандарды мадақтау.










Студенттерге берілген бағалау парағы

Сабақты қорытындылау мен рефлексия















Үй тапсырмасы



Кері байланыс: Студенттер смайликтер арқылы сабақты қаншалықты түсінгенін көрсетеді.

Мен барлығын түсіндім, тапсырмаларды ..... .... орындадым

-Мен орташа түсіндім, тапсырмаларды орындауда ......... қиналдым

-Ешнәрсе түсінбедім, тапсырмаларды орындауда ... қиналдым деп айтып өтеді.



Ежелгі Византия костюмінің нобайын салу.







Смайликтер















А4 формат, бояулар,акварель, қылқалам, түсті қаламдар.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!