Ашық сабақ жоспары
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: «Ең бірінші бақытым – тілім менің»
Сыныбы: 4
Мақсаты: «Ең бірінші бақытым – тілім менің» тақырыбы .Қазақ тілі сабағында танысқан білімдерін пысықтау. Тілдің көркемділігін ,байлығын көрсету. Тіл дамыту.
Қолданылған модуль: «Білім беру мен білім алудағы жаңа тәсілдер» «ойлауға үйрету»
|
Уақыты |
Сабақтың мазмұны |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Қолданылатын ресурстар |
|
2 мин |
Ұйымдастыру |
Қайырлы күн ойыны |
Балалар сандарды кезегімен айтады. Кімге үшке бөлінетін сан келіп қалса, «Қайырлы күн!» деп айтады |
|
|
1 мин |
Шағын топтарға бөлу |
Балалар қаламдары арқылы топқа бөлінеді. |
Балалар қаламдарын тауып ,екі топқа бөлінеді. |
Топ атауы жазылған қағаз. |
|
3 мин |
Сурет |
Пойыз суреті .Вагондарында тапсырмалар |
Балалар еденде жатқан вагондарды алып тапсырмаларын аңықтайды |
|
|
1 мин |
Таныстыру |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын айтады |
Оқушылар тыңдайды |
|
|
7-мин |
Топтық жұмыс Сөйлесім әрекеті |
Тапсырманы орындау шартымен түсіндіреді.1 аялдама Мақал -мәтелдер |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді. |
Интер. тақта Бағалау парақтары. |
|
5 мин |
Жеке жұмыс |
2 аялдама. Септіктер. |
Көршілері дәптермен ауысады.Бір –бірін бағалайды. |
Интер. тақта Бағалау парақтары. |
|
2 мин |
Сергіту сәті |
«Пойыз»Қ . Досановтың өленің бәрі қосылып айтады. |
Балалар орнынан тұрып пойыз сияқты қозғалады, жүреді. |
|
|
4 |
Сөйлесім әрекеті |
3 аялдама. Әріптер мен дыбыстар |
Әр оқушы жазба жұмысын орындайды..Сосын әркім өзін-өзі бағалайды. |
Интер. тақта Бағалау парақтары |
|
5 мин |
Жеке жұмыс |
4 аялдама. Дауысты дыбыстан басталатын 10 сөз. |
Көршілері дәптермен ауысады.Бір –бірін бағалайды.Оқушылар орындайды. |
дәптер, қаламИнтер. тақта Бағалау парақтары |
|
10 мин |
Топтық жұмысСөйлесім әрекеті |
.5 аялдама.Мәтін аудару. |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді |
Интер.тақта Бағалау парақтары. |
|
1 мин |
Үйге тапсырма |
Үйге тапсырма:тапсырма. |
Күнделіктеріне үй тапсырмасын жазып алады |
Күнделік, қалам, оқулық |
|
2 мин |
Бағалау |
Қалай бағалау керектігін түсіндіру. |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді. Сосын әркім өзін-өзі бағалайды. |
Бағалау парақтары. |
|
2 м |
Рефлексия |
Бүгінгі сабақ саған ұнады ма? парақ |
Оқушылар орындайды. |
Қалам, рефлексия парағы. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Ең бірінші бақытым – тілім менің"
Ашық сабақ "Ең бірінші бақытым – тілім менің"
Ашық сабақ жоспары
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: «Ең бірінші бақытым – тілім менің»
Сыныбы: 4
Мақсаты: «Ең бірінші бақытым – тілім менің» тақырыбы .Қазақ тілі сабағында танысқан білімдерін пысықтау. Тілдің көркемділігін ,байлығын көрсету. Тіл дамыту.
Қолданылған модуль: «Білім беру мен білім алудағы жаңа тәсілдер» «ойлауға үйрету»
|
Уақыты |
Сабақтың мазмұны |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Қолданылатын ресурстар |
|
2 мин |
Ұйымдастыру |
Қайырлы күн ойыны |
Балалар сандарды кезегімен айтады. Кімге үшке бөлінетін сан келіп қалса, «Қайырлы күн!» деп айтады |
|
|
1 мин |
Шағын топтарға бөлу |
Балалар қаламдары арқылы топқа бөлінеді. |
Балалар қаламдарын тауып ,екі топқа бөлінеді. |
Топ атауы жазылған қағаз. |
|
3 мин |
Сурет |
Пойыз суреті .Вагондарында тапсырмалар |
Балалар еденде жатқан вагондарды алып тапсырмаларын аңықтайды |
|
|
1 мин |
Таныстыру |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын айтады |
Оқушылар тыңдайды |
|
|
7-мин |
Топтық жұмыс Сөйлесім әрекеті |
Тапсырманы орындау шартымен түсіндіреді.1 аялдама Мақал -мәтелдер |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді. |
Интер. тақта Бағалау парақтары. |
|
5 мин |
Жеке жұмыс |
2 аялдама. Септіктер. |
Көршілері дәптермен ауысады.Бір –бірін бағалайды. |
Интер. тақта Бағалау парақтары. |
|
2 мин |
Сергіту сәті |
«Пойыз»Қ . Досановтың өленің бәрі қосылып айтады. |
Балалар орнынан тұрып пойыз сияқты қозғалады, жүреді. |
|
|
4 |
Сөйлесім әрекеті |
3 аялдама. Әріптер мен дыбыстар |
Әр оқушы жазба жұмысын орындайды..Сосын әркім өзін-өзі бағалайды. |
Интер. тақта Бағалау парақтары |
|
5 мин |
Жеке жұмыс |
4 аялдама. Дауысты дыбыстан басталатын 10 сөз. |
Көршілері дәптермен ауысады.Бір –бірін бағалайды.Оқушылар орындайды. |
дәптер, қаламИнтер. тақта Бағалау парақтары |
|
10 мин |
Топтық жұмысСөйлесім әрекеті |
.5 аялдама.Мәтін аудару. |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді |
Интер.тақта Бағалау парақтары. |
|
1 мин |
Үйге тапсырма |
Үйге тапсырма:тапсырма. |
Күнделіктеріне үй тапсырмасын жазып алады |
Күнделік, қалам, оқулық |
|
2 мин |
Бағалау |
Қалай бағалау керектігін түсіндіру. |
Әр шағын топ келесі топқа баға береді. Сосын әркім өзін-өзі бағалайды. |
Бағалау парақтары. |
|
2 м |
Рефлексия |
Бүгінгі сабақ саған ұнады ма? парақ |
Оқушылар орындайды. |
Қалам, рефлексия парағы. |
шағым қалдыра аласыз













