Материалдар / Ашық сабақ Еңбекші орта мектебі МДШО КММ 9 сынып

Ашық сабақ Еңбекші орта мектебі МДШО КММ 9 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
ұстаздарға . оқушылар тақырыпты тірек сөздер арқылы болжайды
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
17 Ақпан 2021
444
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

 

Бұйрығына 7-қосымша

 

Нысан


Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен


Сабақтың тақырыбы: Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді)


Бөлім:

Биотехнология жаңалықтары. Сахиев Жүніс «Уақыт қайтарымы»

Педагогтің аты-жөні

Базарбаева А.Б.

Күні:

08.02.2021

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді)

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

9.4.5.1 тақырып бойынша бас әріппен жазылатын күрделі, құрама атауларды дұрыс жазу

9.3.4.1 мәтіндердің стилін, жанрлық ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасау

Сабақтың мақсаты

Бас әріппен жазылатын күрделі, құрама атауларды дұрыс жазады

Мәтіндердің стилін, жанрлық ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасайды

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы 5 мин

Амандасу

Түгендеу

Сабақтың ережесі:

1.Белсенді қатысу

2.Тыныштық сақтау

3.Бірін-бірі тыңдау

4.Ойын ашық айту

5.Ынтымақтастық
Жаңа сөздермен таныстыру :

Таңғажайып, барлаушы, өнерпаз, жарған, өртеген, үңгірде, қоршауда, тесіп, тұтқынға

Амандасады

Сабақ ережесін сақтайды


Сөздік дәптерге жазады





Сабақтың ортасы 28 мин

Айтылым.1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.

1.таңғажайып оқиға дегенді қалай түсінесің?

2. сендердің өмірлеріңде таңғайып оқиға болды ма?

3. сыныпта өнерпаз оқушы бар ма?

2-тапсырма. Берілген сөздерді қатыстырып сөйлем құра

Таңғайып, құбылыс, өнер, өнерпаз

Мәтінмен жұмыс. 4-тапсырма. Мәтінді оқу. Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтау

Тб.Қарсылықты бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлем

6,7-тапсырма. Дұрыс жауапты айту

8-тапсырма. Жауынгер Шыңғыстың жасаған ерлігін диаграммаға жаз

жауап бер

Сұрақтарға жауап береді






Сөйлем құрайды



Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтайды

Диаграмма
жазады






Сабақтың соңы

7мин

9-тапсырма. Сұрақтиарға

Сұрақтарға жауап береді





































 

Бұйрығына 7-қосымша

 

Нысан


Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен


Сабақтың тақырыбы: Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді)


Бөлім:

Биотехнология жаңалықтары. Сахиев Жүніс «Уақыт қайтарымы»

Педагогтің аты-жөні

Базарбаева А.Б.

Күні:

09.02.2021

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Нәтиже сабақ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

9.2.3.1 коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсініп, өз ойын жеткізу


Сабақтың мақсаты

коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсінеді, өз ойын жеткізеді

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы 5 мин

Амандасу

Түгендеу

Сабақтың ережесі:

1.Белсенді қатысу

2.Тыныштық сақтау

3.Бірін-бірі тыңдау

4.Ойын ашық айту

5.Ынтымақтастық


Амандасады

Сабақ ережесін сақтайды





Сабақтың ортасы 35 мин

2-тапсырма.Сұрақтарға жауап жаз

3-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер

4-тапсырма



Сұрақтарға жауап береді














 

Бұйрығына 7-қосымша

 

Нысан


Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен


Сабақтың тақырыбы: «Алаш» ұғымы нені білдіреді?


Бөлім:

Алаш идеясы мен қайраткерлері. Дидахмет Әшімхан «Бес арыс»

Педагогтің аты-жөні

Базарбаева А.Б.

Күні:

15.02.2021

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

«Алаш» ұғымы нені білдіреді?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

9.2.1.1 берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрау

Сабақтың мақсаты

тақырыпқа сай берілген сөздерді орынды қолдана алады, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құра алады

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы 5 мин

Амандасу

Түгендеу

Сабақтың ережесі:

1.Белсенді қатысу

2.Тыныштық сақтау

3.Бірін-бірі тыңдау

4.Ойын ашық айту

5.Ынтымақтастық
Жаңа сөздермен таныстыру:

Сана-сезім, ілім-білім, алашордалықтар, құрбан, мұрат, ұлтжанды

Амандасады

Сабақ ережесін сақтайды





Сөздік дәптерге жазады





Сабақтың ортасы 28 мин

1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.

  1. «Ассоциограмма» «Алаш» сөзіне ассоциограмма құрап жазу

5-тапсырма. Мәтінді оқы. «Оңай және қиын сұрақтар кестесі» бойынша мәтіннің мазмұнын талда.

6-тапсырма. Қара әріппен берілген сөз тіркестерінің мағынасын анықтау. Оларды қатыстырып , мәтіннің мазмұнын айту

ТБ. Мезгіл бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлем



Сұрақтарға жауап береді



Мәтінді оқиды, мазмұнын талдайды

Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтайды оларды қатыстырып мәтіннің мазмұнын айтады ,





Сабақтың соңы

7мин

7-тапсырма.Берілген сөздермен сөз тіркестерін мағынасына қарай сәйкестендіріп , сөйлем құрап жазу

Мағынасына қарай сәйкестендіреді, сөйлем құрап жазады





































 

Бұйрығына 7-қосымша

 

Нысан


Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен

Сабақтың тақырыбы: Алаш қозғалысына 100 жыл

Бөлім:

Алаш идеясы мен қайраткерлері. Дидахмет Әшімхан «Бес арыс»

Педагогтің аты-жөні

Базарбаева А.Б.

Күні:

16.02.2021

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Алаш қозғалысына 100 жыл

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

9.3.2.1 ғылыми стильде (мақала, баяндама, презентация) жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасау

Сабақтың мақсаты

ғылыми стильде (мақала, баяндама, презентация) жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасайды

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы 5 мин

Амандасу

Түгендеу

Сабақтың ережесі:

1.Белсенді қатысу

2.Тыныштық сақтау

3.Бірін-бірі тыңдау

4.Ойын ашық айту

5.Ынтымақтастық
Жаңа сөздермен таныстыру:

Аян, тартыс, осал, намысшыл, мұрагер, қуғын-сүргін, насихат

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ