|
Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
№6 мектеп |
|||||||
|
Күні: 30.01 |
Мұғалімнің аты-жөні: Улукбанова М |
|||||||
|
1 «В» |
Қатысқандар саны:21 |
Қатыспағандар саны : |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Есептер шығару. Автокөлікпен саяхат |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
1.5.1.5 қосу мен азайтудың белгісіз компоненттерін табады және шығару, кері есептер құрастыру. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Есеп шығарады,кері есеп құрастырып үйренеді, меңгереді. Қосудың белгісіз компоненттерін табады. Математикалық сөзжұмбақ шешеді. |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ерекше білімді қажет ететін оқушы тапсырмасы |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин Өткенді пысықтау 5 мин Жаңа тақырып 10 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
«Жасырылған суретті тап» – әдісі арқылы өткенді қайталап, оқушылар жаңа тақырыпты ашады. Жаңа тақырып «Жасырылған суретті тап» әдісі арқылы берілген есептерді шығара отырып, жаңа тақырыпты ашады. Топтарға ат беріледі. 1-топ Сары автокөлік 2-топ Жасыл автокөлік 3-топ Қызыл автокөлік |
Амандасып алады, өлең жолдарын айтады.
Интербелсенді тақтадан берілген тапсырмаларды орындау арқылы жаңа тақырыпты ашады.
Берілген есептерді шығарады және жасырылған автокөлік суретін табады. |
Амандасады және өлең жолдарын айтады. Интербелсенді тақтадан берілген тапсырмаларды Орындайды. Сабаққа белсене қатысады, жасырылған автокөлікті бояды. |
Дескриптор: -Есептерді орындай алады - Жасырылған суретті табады. Қ.Б монета |
Интербел-сенді тақта Интербелсенді тақта монеталар |
|||
|
Сабақтың ортасы 10 мин Сергіту сәті: 2мин |
Ұжымдық жұмыс
Жеке жұмыс (3мин) Дәптермен жұмыс. №2 есеп Қосудың белгісіз компоненттерін ата және жаз.
«Сәлем! Сәлем!» |
Есептерді орындай алады. Кері есептерді құрайды. Қосудың белгісіз компоненттерін атайды және жазады. Ырғақ бойынша қимылдарды қайталайды |
Берілген есептерді орындайды.
Сыныптасының көмегімен орындайды. Ырғақ бойынша қимылдарды қайталайды |
Дескриптор: -Сұлбаларды толтыра алады. -Есептің шешуі жауабын жазады
Қ.Б монеталар
Дескриптор: - Қосудың белгісіз компоненттерді тауып жазады. Қ.Б Бірін-бірі бағалау |
Монеталар Дәптер Интербел- сенді тақта |
|||
|
Қосымша тапсырма (саралау тапсырмасы) 5мин |
Топтық тапсырма «Тарсия» әдісі арқылы математикалық сөзжұмбақты шешеді. 1-топ Үш бұрыш фигурасы 2-топ Шаршы фигурасы 3-топ Дөңгелек фигурасы |
Берілген тапсырмаларды әр топ талапқа сай орындайды. |
Дескриптор - Үшбұрыш фигурасын табады. - Шаршы фигурасын табады. - Дөңгелек фигурасын табады. Қ.Б Автокөлік |
Қима қағаздар |
||||
|
Соңы 5мин Кері байланыс: Үй жұмысы: |
Бекіту: «Қалыптастырушы тапсырма». Берілген есептерді шығара отырып, дұрыс жауабын табады. «Автотұрақ» әдісі №3 есеп (31 бет)
|
Есептерді шығара отырып, дұрыс жауабын табады. Сабақтан алған әсерлерін автокөлікті бояу арқылы бағалайды. |
Дескриптор: Берілген есептерді орындай алады Қ.Б Монета |
Монета Қима қағаздар авкөлік |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ Есептер шығару 1сынып
ашық сабақ Есептер шығару 1сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
№6 мектеп |
|||||||
|
Күні: 30.01 |
Мұғалімнің аты-жөні: Улукбанова М |
|||||||
|
1 «В» |
Қатысқандар саны:21 |
Қатыспағандар саны : |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Есептер шығару. Автокөлікпен саяхат |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
1.5.1.5 қосу мен азайтудың белгісіз компоненттерін табады және шығару, кері есептер құрастыру. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Есеп шығарады,кері есеп құрастырып үйренеді, меңгереді. Қосудың белгісіз компоненттерін табады. Математикалық сөзжұмбақ шешеді. |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ерекше білімді қажет ететін оқушы тапсырмасы |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин Өткенді пысықтау 5 мин Жаңа тақырып 10 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
«Жасырылған суретті тап» – әдісі арқылы өткенді қайталап, оқушылар жаңа тақырыпты ашады. Жаңа тақырып «Жасырылған суретті тап» әдісі арқылы берілген есептерді шығара отырып, жаңа тақырыпты ашады. Топтарға ат беріледі. 1-топ Сары автокөлік 2-топ Жасыл автокөлік 3-топ Қызыл автокөлік |
Амандасып алады, өлең жолдарын айтады.
Интербелсенді тақтадан берілген тапсырмаларды орындау арқылы жаңа тақырыпты ашады.
Берілген есептерді шығарады және жасырылған автокөлік суретін табады. |
Амандасады және өлең жолдарын айтады. Интербелсенді тақтадан берілген тапсырмаларды Орындайды. Сабаққа белсене қатысады, жасырылған автокөлікті бояды. |
Дескриптор: -Есептерді орындай алады - Жасырылған суретті табады. Қ.Б монета |
Интербел-сенді тақта Интербелсенді тақта монеталар |
|||
|
Сабақтың ортасы 10 мин Сергіту сәті: 2мин |
Ұжымдық жұмыс
Жеке жұмыс (3мин) Дәптермен жұмыс. №2 есеп Қосудың белгісіз компоненттерін ата және жаз.
«Сәлем! Сәлем!» |
Есептерді орындай алады. Кері есептерді құрайды. Қосудың белгісіз компоненттерін атайды және жазады. Ырғақ бойынша қимылдарды қайталайды |
Берілген есептерді орындайды.
Сыныптасының көмегімен орындайды. Ырғақ бойынша қимылдарды қайталайды |
Дескриптор: -Сұлбаларды толтыра алады. -Есептің шешуі жауабын жазады
Қ.Б монеталар
Дескриптор: - Қосудың белгісіз компоненттерді тауып жазады. Қ.Б Бірін-бірі бағалау |
Монеталар Дәптер Интербел- сенді тақта |
|||
|
Қосымша тапсырма (саралау тапсырмасы) 5мин |
Топтық тапсырма «Тарсия» әдісі арқылы математикалық сөзжұмбақты шешеді. 1-топ Үш бұрыш фигурасы 2-топ Шаршы фигурасы 3-топ Дөңгелек фигурасы |
Берілген тапсырмаларды әр топ талапқа сай орындайды. |
Дескриптор - Үшбұрыш фигурасын табады. - Шаршы фигурасын табады. - Дөңгелек фигурасын табады. Қ.Б Автокөлік |
Қима қағаздар |
||||
|
Соңы 5мин Кері байланыс: Үй жұмысы: |
Бекіту: «Қалыптастырушы тапсырма». Берілген есептерді шығара отырып, дұрыс жауабын табады. «Автотұрақ» әдісі №3 есеп (31 бет)
|
Есептерді шығара отырып, дұрыс жауабын табады. Сабақтан алған әсерлерін автокөлікті бояу арқылы бағалайды. |
Дескриптор: Берілген есептерді орындай алады Қ.Б Монета |
Монета Қима қағаздар авкөлік |
||||
шағым қалдыра аласыз
Өткенді қайталау














