|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қосылбек Жанаргүл |
|||
|
Күні |
03.02.2022 |
|||
|
Сынып: 8 «В» |
Қатысушылар саны - |
2-топ |
Қатыспағандар саны: - |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
For циклі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.1 орындалу саны белгілі for операторларын программаны өңдеудің кіріктірілген ортасыныңда қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Python программалау тілінде параметрлі цикл операторы қалай қолданылатынын біліп, есеп шығарып үйрену. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдас тыру 5 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, түгендеу.
2. Оқушылармен өткен тақырыпқа learningapps бағдарламасы арқылы қайталау жүргізу
|
Мұғаліммен амандасады. Берілген тапсырманы орындайды Анықтама бойынша қателіктерді табады |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
https://learningapps.org/watch?v=piu4349gj22 |
|
Миға шабуыл 3 мин |
Оқушылар берілген сөздер арқылы, бүгінгі тақырыпты анықтауы керек. Және берілген сөздерді табуы керек
|
Тақырыпты анықтау |
|
Презентация 2 бет |
|
Жаңа сабақ 2 мин 8 мин |
ІІІ. Жаңа тақырып Топқа бөлу. CAST LOTS
программасы арқылы.
Топ бойынша постер қорғау
|
Өз ойын еркін жеткізіп, анықтамаларды ұғынады. Постер қорғайды. |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
Презентация 3-7 бет
|
|
Практика-лық жұмыс 4 мин |
Тапсырма 1
|
Анықтамалар дың бір-бірімен сәйкестігін табу |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
https://learningapps.org/watch?v=piu4349gj22
|
|
Практика лық талдау 4 мин
4 мин
4 мин |
Практикалық талдау Оқушылардың практикалық тұрғыдан білімдерін толықтыру үщін. Кітаптың 79 беті. 1-практикалық жұмыс бойынша оқушыларға түсіндірме практикалық жұмыстар көрсетеледі.
Тапсырма 2
Тапсырма 3 Берілген тапсырма бойынша Python-да жұмыс жасайды «Қайырлы күн ! Мен 8-сынып оқушысымын сөзін» 6-рет қайталау жасау |
Тапсырманың орындалу мақсатын, қолданылатын операторын анықтау Тапсырманы орындай отырып, мәнін табу. Программаға салу. |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
Кітап 79-бет, Python бағдарламасы
Кітап, дәптер. Слайд 9 бет
Слайд 10-18 бет |
|
Бекіту 5 мин |
Өтілген тақырып бойынша оқушылардың білімін бекіту
|
Программа құрып, сұраққа жауап береді |
Автоматты түрде бағалау |
|
|
Кері байланыс 2 мин |
|
Оқушылар сабақтан өздерінің қандай деңгейде түсінгендігін, ағашты белгілеу арқылы көрсетеді. |
|
БЛОБ ағашы
|
|
Үйге тапсырма 1мин |
82 бет. Үй тапсырмасы. 1-2 практикалық жұмысты орындау. |
Практикалық жұмыс бойынша есептердің программасын жазып, мәнін шығару |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: For циклі
Ашық сабақ: For циклі
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қосылбек Жанаргүл |
|||
|
Күні |
03.02.2022 |
|||
|
Сынып: 8 «В» |
Қатысушылар саны - |
2-топ |
Қатыспағандар саны: - |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
For циклі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.1 орындалу саны белгілі for операторларын программаны өңдеудің кіріктірілген ортасыныңда қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Python программалау тілінде параметрлі цикл операторы қалай қолданылатынын біліп, есеп шығарып үйрену. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдас тыру 5 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, түгендеу.
2. Оқушылармен өткен тақырыпқа learningapps бағдарламасы арқылы қайталау жүргізу
|
Мұғаліммен амандасады. Берілген тапсырманы орындайды Анықтама бойынша қателіктерді табады |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
https://learningapps.org/watch?v=piu4349gj22 |
|
Миға шабуыл 3 мин |
Оқушылар берілген сөздер арқылы, бүгінгі тақырыпты анықтауы керек. Және берілген сөздерді табуы керек
|
Тақырыпты анықтау |
|
Презентация 2 бет |
|
Жаңа сабақ 2 мин 8 мин |
ІІІ. Жаңа тақырып Топқа бөлу. CAST LOTS
программасы арқылы.
Топ бойынша постер қорғау
|
Өз ойын еркін жеткізіп, анықтамаларды ұғынады. Постер қорғайды. |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
Презентация 3-7 бет
|
|
Практика-лық жұмыс 4 мин |
Тапсырма 1
|
Анықтамалар дың бір-бірімен сәйкестігін табу |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
https://learningapps.org/watch?v=piu4349gj22
|
|
Практика лық талдау 4 мин
4 мин
4 мин |
Практикалық талдау Оқушылардың практикалық тұрғыдан білімдерін толықтыру үщін. Кітаптың 79 беті. 1-практикалық жұмыс бойынша оқушыларға түсіндірме практикалық жұмыстар көрсетеледі.
Тапсырма 2
Тапсырма 3 Берілген тапсырма бойынша Python-да жұмыс жасайды «Қайырлы күн ! Мен 8-сынып оқушысымын сөзін» 6-рет қайталау жасау |
Тапсырманың орындалу мақсатын, қолданылатын операторын анықтау Тапсырманы орындай отырып, мәнін табу. Программаға салу. |
Топ басшысы оқушыларды жауап беруіне қарай бағалап, бақылау ға алады |
Кітап 79-бет, Python бағдарламасы
Кітап, дәптер. Слайд 9 бет
Слайд 10-18 бет |
|
Бекіту 5 мин |
Өтілген тақырып бойынша оқушылардың білімін бекіту
|
Программа құрып, сұраққа жауап береді |
Автоматты түрде бағалау |
|
|
Кері байланыс 2 мин |
|
Оқушылар сабақтан өздерінің қандай деңгейде түсінгендігін, ағашты белгілеу арқылы көрсетеді. |
|
БЛОБ ағашы
|
|
Үйге тапсырма 1мин |
82 бет. Үй тапсырмасы. 1-2 практикалық жұмысты орындау. |
Практикалық жұмыс бойынша есептердің программасын жазып, мәнін шығару |
|
|
шағым қалдыра аласыз























