Оқу
бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары
|
7.2.5.1 мәтін
бойынша проблеммалық сұрақтар
құрастыру
7.4.4.1 Етістіктің шақ, рай
түрлерін тілдесім барысында
қолдану.
|
|
. Ұйымдастыру кезеңі.
Сәлемдесу, сабаққа
дайындық.
Топқа бөліну. «Әлеуметтік
желілер» әдісі
Үй тапсырмасын тексеру.
«Телефон» әдісі арқылы
Жеке
жұмыс.
« Көгершіннен хат»
әдісі
7-тапсырма. Берілген
етістіктерді мақсатты келер шаққа айналдырып, сөйлемдер
құра
Боя, шық, тап, жаса, байқа,
енгіз, ал, қала, айнал, қос,
жас
-
-
ҚБ. Блоб
ағашы
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты анықталады.
|
Оқушылардың назарын сабаққа
аудару.
Әлеуметтік желілер әдісі
арқылы оқушылар топқа
бөлінеді.
Телефон әдісі арқылы үйге
брілген тапсырма сұралады.
Оқушылар Блоб ағашына өздері
білетін мәліметтерін
орналастырады.
Берілген
етістіктерді мақсатты келер шаққа айналдырып сөйлеп құрайды.
.
|
ҚБ. Мадақтау
сөздер
Қалыптастырушы
бағалау
«Мен сабақтың басында қай
деңгейдемін?..»
|
Атамұра
оқулық
|
Сабақтың
ортасы
|
Оқылым
тапсырмасы.
8-тапсырма
«Гармошка» әдісін пайдаланып
сыныптастарынның қандай әлеуметтік желілерді пайдаланатыны туралы
бір-біріне сұрақ қояды.
Дескриптор:
-
Сұрақтар
құрастырады.
-
ҚБ.
Домбыра
10-тапсырма.Дәптермен
жұмыс.Кестедегі етістіктерге өткен шақ жұрнақтарын жалғап,
жікте.
Етістіктер
|
Жедел өткен
шақ
|
Бұрынғы өткен
шақ
|
Ауыспалы өткен
шақ.
|
Кету
|
|
|
|
ҚОСУ
|
|
|
|
Табу
|
|
|
|
Қолдану
|
|
|
|
құру
|
|
|
|
Дескриптор:
Етістіктерге өткен шақ жұрнақтарын
жалғайды
Жұрнақтарды жіктейді.
ҚБ.
11-тапсырма.«Гугл» әдісін пайдаланып. Әлеуметтік
желідегі достарым тақырыбында эссе
жазады.
Дескриптор:
Эссе
жазады.
ҚБ.Ақындар.
Сабақты
бекіту. «wordwall»
әдісі арқылы.
https://wordwall.net/ru/resource/28291052
|
Гармошка әдісі
арқылы бір-біріне сұрақтар
қояды.
Кестемен жұмыс.
Етістіктерге өткен шақ жұрнақтарын жалғап
жіктейді.
Грамматикалық
тақырып бойынша талдау
жүргізеді
Сабақты
бекіту.
«wordwall» әдісі
арқылы.
|
ҚБ.
Домбыра
ҚБ.Трансформер
ҚБ.Ақындар
|
(http://bnews.kz/kz/news/...)
https://wordwall.net/ru/resource/28291052
|