|
Мерзімі |
13.12.2017ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып |
9ә |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні |
алгебра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Геометриялық прогрессия. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласы. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Білімділік: Геометриялық прогрессияның анықтамасын білу,
геометриялық прогрессияның формуласын жалпы түрде жаза білу, кез -
келген көршілес мүшелерінің қатынасы арқылы еселігін таба білуді
қалыптастыру. Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым- қатынасқа тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Міндеттері |
1.Есептер шығаруда геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолдану 2.Оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту 3.Оқушыларды ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
1. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолдана біледі. 2.Есептерді шығаруда геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолданады . |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жеті модульдің қамтылуы |
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО,электронды оқулық, оқуды бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың типі |
практикалық |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Аралас сабақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Кіріспе сұрақтары, миға шабуыл, бағалау сұрақтары, проблемалық ой шешу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың көрнекілігі |
Оқулық, плакат А1 форматты қағаз, маркерлер, интерактивті тақта. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән аралық байланыс |
Логика, қазақ әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ жоспары |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі, психологиялық дайындық (1м) |
Оқушылар топқа бөлінеді. Күлгін түске: 12.09.2003/Азамат/,05.05.2002/Қуаныш/,10.04.2003/Гүлназ/,12.11.2003/Аяжан/ 04.04.2003/Мұхамед/,15.06.2003/Ұлан/,18.12.2002/Алина/ жасыл түске :29,31,9,17,10,30 туған күндерді жазып, түс бойынша бөлу |
Топқа бөлініп отырады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру (3м) |
№204,205 Психологиялық дайындық, қызығушылығын ояту : 1. Сандар тізбегі дегеніміз не ? 2. Сан тізбегінің жалпы мүшесі деген не ? 3. Қандай сан тізбегі арифметикалық прогрессия деп аталады? 4. Арифметикалық прогрессияның айырымы деп қандай санды айтады? 5. Арифметикалық прогрессияның n- ші мүшесінің формуласы айтыңдар? 6. Арифметикалық прогрессияның алғашқы n мүшесінің қосындысы формуласын айтыңдар? |
Оқушының ой пайымын туғызу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақты қорғау (10м) |
в1, в2, в3, ... , вn ... тізбегі берілсін.
Анықтама.
Егер
Жазылуы:
вn+1=
вn·q, q
1) 1, 2, 4, 8,...; 2) 5; 25; 125: 625:...; 3)
0; 2;- 0, 6; 1, 8;- 5,
4;...; Мысалы. 3, 9, ... т\к в4 - ?
Шешуі
в1
= 3, в2=
9, q-
? в2=в1
q, q= в2: в1 = 9: 3=
3 |
Жеке жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Әр топқа берілген тақырыпты ақылдасып, бір- біріне түсіндіреді. Топтарға тапсырма беріледі, постерді тақтаға шығып, әрбір оқушы түсіндіріп, қорғайды. /Электронды оқулықпен жұмыс/ тест,тапсырма мүмкіндігінше орындалады |
Топтық жұмыс. Әр топқа тапсырмалар бөлініп беріледі, сол тапсырмалар бойынша топпен орындап шығады, оны ортада талқылайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Есептер шығару (10м) |
Кітаппен жұмыс. Есептер шығару: Тақтада орындалатын тапсырмалар: №206. 1- ші топ (а), 2- ші топ (ә) №207. 1- ші топ (а), 2- ші топ (ә) |
Жеке жұмыс Топтық жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті (5м) |
Берілген сандар бойынша сандық мақал - мәтел айту. 1) 8 және 1; Жігіт сегіз қырлы, бір сырлы. 2) 1 және 2; Бір елі ауызға, екі елі қақпақ. 3) 6 және 4; Алтау ала болса, ауыздағы кетеді, төртеу түгел болса, төбедегі келеді. 4) 7 және 1; Жеті рет өлшеп, бір рет кес. 5) 1 және 10; Бір тал кессең, он тал ек. 6) 7 және 7; Жеті жұрттың тілін біл, жеті түрлі білім ал. 7) 30 және40; Ұлға отыз үйден, қызға қырық үйден тыю. |
Жеке жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тест жұмысы. жеке жұмыс. (5м) |
Алған білімдеріңді жинақтау үшін жеке тапсырма беріледі, 5 минутта орындап, жауаптарыңды жауап парағына толтырамыз, сосын бір- біріңдікін ауыстырып, тексеріп, бағалаймыз. Аяқтаған соң қатар отырған екі оқушы, жұмыстарын ауыстырып, бірін- бірі тексеріп бағалап, бағасын қояды. (қалыптастырушы бағалау).
1-нұсқа
a4 = а1· q3 А) q2 Б) q3 В) q D) q4 2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар. А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3. А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
А)
Тест жұмысының жауаптары
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
а6 = а1· q5 А) q4 Б) q3 В) q D) q5 2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар. А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3. А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
А)
Тест жұмысының жауаптары
Аты- жөні: Баға:
Тестті дұрыс жауабы бойынша өзара оқушылар тексереді
|
Топта бір- бірін бағалайды
Тез аяқтаған оқушы электронды оқулықтан тест орындайды
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты бекіту (2м) |
Сәйкестендіру.
|
Жеке жұмыс
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау (2м) |
Сабаққа оқушының ой түйіні. |
Топта бір- бірін бағалайды,бағалау парағы толтырылады
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс (1м) |
Рефлексия және сабақтың қорытындысы. «Табыс баспалдағы»
|
Оқушылар өз ойларын жазып тақтаға іледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма (1м) №208,209
|
Үй тапсырмасын жариялау |
Күнделіктеріне үйге берілген тапсырмаларды жазып алу
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары.
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
АЯЖАННЫҢ ТОБЫ
12.09.2003 05.05.2002
10.04.2003 12.11.2003
04.04.2003 15.06.2003
18.12.2002
29 31 9
17 10 30
Малика
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Геометриялық прогрессия. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласы"9-сынып
Ашық сабақ "Геометриялық прогрессия. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласы"9-сынып
|
Мерзімі |
13.12.2017ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып |
9ә |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні |
алгебра |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Геометриялық прогрессия. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласы. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Білімділік: Геометриялық прогрессияның анықтамасын білу,
геометриялық прогрессияның формуласын жалпы түрде жаза білу, кез -
келген көршілес мүшелерінің қатынасы арқылы еселігін таба білуді
қалыптастыру. Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым- қатынасқа тәрбиелеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Міндеттері |
1.Есептер шығаруда геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолдану 2.Оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту 3.Оқушыларды ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
1. Геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолдана біледі. 2.Есептерді шығаруда геометриялық прогрессияның п- ші мүшесінің формуласын қолданады . |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жеті модульдің қамтылуы |
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО,электронды оқулық, оқуды бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың типі |
практикалық |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Аралас сабақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері |
Кіріспе сұрақтары, миға шабуыл, бағалау сұрақтары, проблемалық ой шешу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың көрнекілігі |
Оқулық, плакат А1 форматты қағаз, маркерлер, интерактивті тақта. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән аралық байланыс |
Логика, қазақ әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ жоспары |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі, психологиялық дайындық (1м) |
Оқушылар топқа бөлінеді. Күлгін түске: 12.09.2003/Азамат/,05.05.2002/Қуаныш/,10.04.2003/Гүлназ/,12.11.2003/Аяжан/ 04.04.2003/Мұхамед/,15.06.2003/Ұлан/,18.12.2002/Алина/ жасыл түске :29,31,9,17,10,30 туған күндерді жазып, түс бойынша бөлу |
Топқа бөлініп отырады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру (3м) |
№204,205 Психологиялық дайындық, қызығушылығын ояту : 1. Сандар тізбегі дегеніміз не ? 2. Сан тізбегінің жалпы мүшесі деген не ? 3. Қандай сан тізбегі арифметикалық прогрессия деп аталады? 4. Арифметикалық прогрессияның айырымы деп қандай санды айтады? 5. Арифметикалық прогрессияның n- ші мүшесінің формуласы айтыңдар? 6. Арифметикалық прогрессияның алғашқы n мүшесінің қосындысы формуласын айтыңдар? |
Оқушының ой пайымын туғызу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақты қорғау (10м) |
в1, в2, в3, ... , вn ... тізбегі берілсін.
Анықтама.
Егер
Жазылуы:
вn+1=
вn·q, q
1) 1, 2, 4, 8,...; 2) 5; 25; 125: 625:...; 3)
0; 2;- 0, 6; 1, 8;- 5,
4;...; Мысалы. 3, 9, ... т\к в4 - ?
Шешуі
в1
= 3, в2=
9, q-
? в2=в1
q, q= в2: в1 = 9: 3=
3 |
Жеке жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Әр топқа берілген тақырыпты ақылдасып, бір- біріне түсіндіреді. Топтарға тапсырма беріледі, постерді тақтаға шығып, әрбір оқушы түсіндіріп, қорғайды. /Электронды оқулықпен жұмыс/ тест,тапсырма мүмкіндігінше орындалады |
Топтық жұмыс. Әр топқа тапсырмалар бөлініп беріледі, сол тапсырмалар бойынша топпен орындап шығады, оны ортада талқылайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Есептер шығару (10м) |
Кітаппен жұмыс. Есептер шығару: Тақтада орындалатын тапсырмалар: №206. 1- ші топ (а), 2- ші топ (ә) №207. 1- ші топ (а), 2- ші топ (ә) |
Жеке жұмыс Топтық жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті (5м) |
Берілген сандар бойынша сандық мақал - мәтел айту. 1) 8 және 1; Жігіт сегіз қырлы, бір сырлы. 2) 1 және 2; Бір елі ауызға, екі елі қақпақ. 3) 6 және 4; Алтау ала болса, ауыздағы кетеді, төртеу түгел болса, төбедегі келеді. 4) 7 және 1; Жеті рет өлшеп, бір рет кес. 5) 1 және 10; Бір тал кессең, он тал ек. 6) 7 және 7; Жеті жұрттың тілін біл, жеті түрлі білім ал. 7) 30 және40; Ұлға отыз үйден, қызға қырық үйден тыю. |
Жеке жұмыс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тест жұмысы. жеке жұмыс. (5м) |
Алған білімдеріңді жинақтау үшін жеке тапсырма беріледі, 5 минутта орындап, жауаптарыңды жауап парағына толтырамыз, сосын бір- біріңдікін ауыстырып, тексеріп, бағалаймыз. Аяқтаған соң қатар отырған екі оқушы, жұмыстарын ауыстырып, бірін- бірі тексеріп бағалап, бағасын қояды. (қалыптастырушы бағалау).
1-нұсқа
a4 = а1· q3 А) q2 Б) q3 В) q D) q4 2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар. А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3. А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
А)
Тест жұмысының жауаптары
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
а6 = а1· q5 А) q4 Б) q3 В) q D) q5 2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар. А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3. А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
А)
Тест жұмысының жауаптары
Аты- жөні: Баға:
Тестті дұрыс жауабы бойынша өзара оқушылар тексереді
|
Топта бір- бірін бағалайды
Тез аяқтаған оқушы электронды оқулықтан тест орындайды
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты бекіту (2м) |
Сәйкестендіру.
|
Жеке жұмыс
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау (2м) |
Сабаққа оқушының ой түйіні. |
Топта бір- бірін бағалайды,бағалау парағы толтырылады
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс (1м) |
Рефлексия және сабақтың қорытындысы. «Табыс баспалдағы»
|
Оқушылар өз ойларын жазып тақтаға іледі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма (1м) №208,209
|
Үй тапсырмасын жариялау |
Күнделіктеріне үйге берілген тапсырмаларды жазып алу
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
1-нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең a4
=
а1·
q3
А) q2 Б) q3 В) q D) q4
2. 2, 4, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 2 Б) 3 B) 4 D) 5
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 5, q= 3;
а3
= ?
А) 25 Б) 5 B) 35 D) 45
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 2, q=
;
а5
= ?
А)
Б) 8 B)
D)

Тест жұмысының жауаптары.
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
2- нұсқа
1.
геометриялық
прогрессиясының еселігі неге
тең а6
=
а1·
q5
А) q4 Б) q3 В) q D) q5
2. 5, 25, ... геометриялық прогрессияның q- еселігін табыңдар.
А) 15 Б) 1 B) 5 D) 10
3.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 10, q= 4;
а4
= ?
А) 640 Б) 160 B) 50 D) 100
4.
геометриялық прогрессия
үшін а1
= 3, q=
;
а3
= ?
А)
Б)
B)
D)

Тест жұмысының жауаптары
|
Сұрақтың нөмірі |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Жауаптары |
|
|
|
|
Аты- жөні: Баға:
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау
парағы
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
АЯЖАННЫҢ ТОБЫ
12.09.2003 05.05.2002
10.04.2003 12.11.2003
04.04.2003 15.06.2003
18.12.2002
29 31 9
17 10 30
Малика
шағым қалдыра аласыз













