|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қаныбекова Нағима Халиковна |
|||
|
Күні |
11.11.2024ж |
|||
|
Сынып 3 «А, Ә, Б» |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрністер |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.4.2.3 Scratch (скретч) программалау ортасында
бірнеше кейіпкерлер құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жобада бірлесіп жұмыс жасау үшін мессенжерлер құралын қолдану; -желідегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
Дәйек сөз - Әділдік пен жауапкершілік бір тұтас ұғым; - қоғамның барлық мүшелеріне тең құқық пен мүмкіндіктерді қамтамасыз ету; - өз іс-әрекеті үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылар 1 шеңберге тұрып 33 ойынын ойнайды. Шарт 1-2 үштің орнына шапалақ 4-5 шапалақ, яғни 3-6-9-12-15-18-21-24-27-30-33 деген сандарды айтпай шапалақ қағу керек. Қателескен оқушы орнына отырады. Мақсатты: оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын арттыру. |
Оқушылар шеңберге тұрып 33 ойынын ойнайды |
Ауызша қолдау |
Суреттер аудио ресурстар |
|
Сабақтың ортасы 15 мин Практикалық бөлім 20 мин |
Жаңа сабақ
|
Мұғалімді тыңдайды. Мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді. Оқушылар суреттерге қарап отырып тармақталу алгоритміне мысал келтіреді Оқушылар тармақталудың ережесін дәптерге жазады. Оқушылар Scratch программасын қосып басқару блогның командасымен танысады Оқушылар тапсырманы орындайды |
ҚБ Қол шапалақтау ҚБ Жарайсың! ҚБ: жұлдыз |
Сурет/слайд Сурет/слайд Программа Scratc Кітап, слайд |
|
Үй тапсырмасы |
35 бет Сұраққа жауап беру |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Көрністер" Информатика 3 сынып
"Көрністер" Информатика 3 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қаныбекова Нағима Халиковна |
|||
|
Күні |
11.11.2024ж |
|||
|
Сынып 3 «А, Ә, Б» |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көрністер |
|||
|
Оқу мақсаттары |
3.4.2.3 Scratch (скретч) программалау ортасында
бірнеше кейіпкерлер құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
-жобада бірлесіп жұмыс жасау үшін мессенжерлер құралын қолдану; -желідегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру. |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Әділдік пен жауапкершілік құндылығы |
Дәйек сөз - Әділдік пен жауапкершілік бір тұтас ұғым; - қоғамның барлық мүшелеріне тең құқық пен мүмкіндіктерді қамтамасыз ету; - өз іс-әрекеті үшін жауапкершілікті түсіну; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылар 1 шеңберге тұрып 33 ойынын ойнайды. Шарт 1-2 үштің орнына шапалақ 4-5 шапалақ, яғни 3-6-9-12-15-18-21-24-27-30-33 деген сандарды айтпай шапалақ қағу керек. Қателескен оқушы орнына отырады. Мақсатты: оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын арттыру. |
Оқушылар шеңберге тұрып 33 ойынын ойнайды |
Ауызша қолдау |
Суреттер аудио ресурстар |
|
Сабақтың ортасы 15 мин Практикалық бөлім 20 мин |
Жаңа сабақ
|
Мұғалімді тыңдайды. Мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді. Оқушылар суреттерге қарап отырып тармақталу алгоритміне мысал келтіреді Оқушылар тармақталудың ережесін дәптерге жазады. Оқушылар Scratch программасын қосып басқару блогның командасымен танысады Оқушылар тапсырманы орындайды |
ҚБ Қол шапалақтау ҚБ Жарайсың! ҚБ: жұлдыз |
Сурет/слайд Сурет/слайд Программа Scratc Кітап, слайд |
|
Үй тапсырмасы |
35 бет Сұраққа жауап беру |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














