|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Жакенова А.Ж. |
|
Күні: 06.02.2024 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 «А» сыныбы |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикум.Кесте құру. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web-парақшаларды әзірлеуде HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: HTML тілінде кесте құру алгоритмін біледі Көпшілік оқушы: Кестені өзгертетін атрибуттарды анықтайды Кейбір оқушы: HTML тегтерін қолданудың қажеттілігін тұжырымдайды |
|
Құндылықтарға баулу |
Қазақ халқының ұлттық ойыны, ұлттық аспаптарына және ана тілімізге құрметпен қарау. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4.Бағалау 5.Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Топқа біріктіру: flippity платформасы арқылы топтарға бөлінеді. Додокаэдр арқылы оқушыларға жағымды ахуал қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, қауіпсіздік ережесін еске түсіріп сабаққа көңілді қатысады. Пысықтау сұрақтары: «Пазлды құрастыру» әдісі Мұнда оқушылар пазлдағы өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру арқылы құрастырады. Пазлдың 1 бөлігінде бонус ретінде топ басшы сайланады. Топ басшысы бағалау парағы арқылы бағалайды. Бүгінгі сабақтың тақырыбы: Практикум. Кесте құру. Сабақтың мақсатымен таныстыру. Топтық жұмыс. Оқушылар суретте берілген кестені HTML тілінде жазады. Дискриптор: - кесте тегін сипаттайды; - қатардағы ұяшық мәндерін анықтайтын тегті сипаттайды; - кестедегі баған мен қатар тақырыптарын анықтайтын тегті сипаттайды; Жұптық жұмыс. Сәйкестендіру. Оқушылар берілген тегтер мен атрибуттарды анықтамаларымен сәйкестендіреді. Дискриптор: - HTML тілінің тегтері командаларының жұмысын анықтайды. - HTML тілінде кестені өзгертетін атрибуттарды анықтайды Сергіту сәті Қазақтың ұлттық аспабы домбырамен күй Жеке жұмыс Оқушылар «Opiq.kz» электронды кітапхана платформасынан деңгейлік тапсырмалар орындайды. Дискриптор: -HTML тілінде кесте құрады -HTML тілінде құрылған кестенің түсін өзгерте алады -HTML тілінде құрылған кесте ұяшықтары мен бағандарын біріктіру атрибуттарын қолдана алады. Топ басшысы тапсырмаларды орындау барысында жинаған ұпайлары бойынша бағаланады. Кері байланыс: Mentimeter платформасы қолданып, QR код арқылы. Үй жұмысы: $43. 152-153 бет
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Топтарға бөлінеді. 3.Мұғалімді тыңдайды Сұрақтарға жауап беру арқылы, Пазл құрастырады. Оқушылар сабақтың мақсатымен танысады. Берілген суреттер бойынша оқушылар топтаса HTML тілінде кесте құру командаларын орындайды. Оқушылар сәйкестендіру жұмыстарын орындайды. Оқушылар «Opiq.kz» электронды кітапхана платформасына жеке логин,пароль арқылы парақшаларына кіреді. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. |
Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Жұптар бір бірімен жұмыстарын ауыстырып, бағалайды. Дұрыс жауап тақтада көрсетіледі. Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Бағалау пара,ы бойынша бағаларын топ басшы атап өтеді. Кунделік.кз қойылады. |
Flippity платформасы
Додокаэдр Слайд Пазл Слайд Кестелер Слайд Тапсырмалар «Opiq.kz» электронды кітаптар платформасы Mentimeter платформасы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ Информатика.Практикум.Кесте құру. 10 сынып
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Жакенова А.Ж. |
|
Күні: 06.02.2024 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 «А» сыныбы |
|
Сабақтың тақырыбы |
Практикум.Кесте құру. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web-парақшаларды әзірлеуде HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: HTML тілінде кесте құру алгоритмін біледі Көпшілік оқушы: Кестені өзгертетін атрибуттарды анықтайды Кейбір оқушы: HTML тегтерін қолданудың қажеттілігін тұжырымдайды |
|
Құндылықтарға баулу |
Қазақ халқының ұлттық ойыны, ұлттық аспаптарына және ана тілімізге құрметпен қарау. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4.Бағалау 5.Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Топқа біріктіру: flippity платформасы арқылы топтарға бөлінеді. Додокаэдр арқылы оқушыларға жағымды ахуал қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, қауіпсіздік ережесін еске түсіріп сабаққа көңілді қатысады. Пысықтау сұрақтары: «Пазлды құрастыру» әдісі Мұнда оқушылар пазлдағы өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру арқылы құрастырады. Пазлдың 1 бөлігінде бонус ретінде топ басшы сайланады. Топ басшысы бағалау парағы арқылы бағалайды. Бүгінгі сабақтың тақырыбы: Практикум. Кесте құру. Сабақтың мақсатымен таныстыру. Топтық жұмыс. Оқушылар суретте берілген кестені HTML тілінде жазады. Дискриптор: - кесте тегін сипаттайды; - қатардағы ұяшық мәндерін анықтайтын тегті сипаттайды; - кестедегі баған мен қатар тақырыптарын анықтайтын тегті сипаттайды; Жұптық жұмыс. Сәйкестендіру. Оқушылар берілген тегтер мен атрибуттарды анықтамаларымен сәйкестендіреді. Дискриптор: - HTML тілінің тегтері командаларының жұмысын анықтайды. - HTML тілінде кестені өзгертетін атрибуттарды анықтайды Сергіту сәті Қазақтың ұлттық аспабы домбырамен күй Жеке жұмыс Оқушылар «Opiq.kz» электронды кітапхана платформасынан деңгейлік тапсырмалар орындайды. Дискриптор: -HTML тілінде кесте құрады -HTML тілінде құрылған кестенің түсін өзгерте алады -HTML тілінде құрылған кесте ұяшықтары мен бағандарын біріктіру атрибуттарын қолдана алады. Топ басшысы тапсырмаларды орындау барысында жинаған ұпайлары бойынша бағаланады. Кері байланыс: Mentimeter платформасы қолданып, QR код арқылы. Үй жұмысы: $43. 152-153 бет
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Топтарға бөлінеді. 3.Мұғалімді тыңдайды Сұрақтарға жауап беру арқылы, Пазл құрастырады. Оқушылар сабақтың мақсатымен танысады. Берілген суреттер бойынша оқушылар топтаса HTML тілінде кесте құру командаларын орындайды. Оқушылар сәйкестендіру жұмыстарын орындайды. Оқушылар «Opiq.kz» электронды кітапхана платформасына жеке логин,пароль арқылы парақшаларына кіреді. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. |
Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Жұптар бір бірімен жұмыстарын ауыстырып, бағалайды. Дұрыс жауап тақтада көрсетіледі. Топ басшы бағалау парағы арқылы бағалайды. Бағалау пара,ы бойынша бағаларын топ басшы атап өтеді. Кунделік.кз қойылады. |
Flippity платформасы
Додокаэдр Слайд Пазл Слайд Кестелер Слайд Тапсырмалар «Opiq.kz» электронды кітаптар платформасы Mentimeter платформасы |
шағым қалдыра аласыз


