|
Тақырыбы |
Жапония |
|||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Жапонияның екінші дүниежүзілік соғыстан кейінгі даму жағдайына сипаттама беру.Берілген тапсырмаларды орындай отырып, оқушылардың талдай білу,болжам жасау дағдыларын дамыту; |
|||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|||||||||||||||||
|
Түйінді идея |
Жапония мемлекетінің ерекшеліктері |
|||||||||||||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
Топтық,жеке негізде тапсырмаларды орындайды; Топта бірлесіп оқиды. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың типі |
Аралас сабақ |
|||||||||||||||||
|
Әдісі |
Түсіндірмелі, топпен жұмыс,ойын әдісі,сұрақ-жауап |
|||||||||||||||||
|
Көрнекілігі |
Дүниежүзінің саяси картасы, слайдтар, үлестірмелі материалдар, сызбалар. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Бағалау |
||||||||||||||||
|
Кіріспе бөлім |
ІІ Үй тапсырмасы. «Айналмалы бекеттер» әдісі тексеріледі. 1-топ Латын Америкасы 40-60 жылдарда 2-топ Латын Америкасы 60-80 жылдарда 3-топ Латын Америкасы 80-2000 жылдарда |
«екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы бағалау. |
||||||||||||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Шартты белгімен белгіле *-білем, V-білемің, бірақ онша жақсы емес, 0-білмеймің
|
Формативті бағалау |
||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім |
1.Сәйкестендіру.(10 мин) Жапонияның сыртқы саясаты -Англия -Қытай -Германия 2.Мәтінмен жұмыс.(10 мин) Картаға назар аудару. Топтық жұмыс. Тірек-сызба құрастыру. «Жуаң және жіңішке сұрақтар» құрастыру. Әр топ құрастырған тірек сызба бойынша әңгімелеп береді. Әр топтан екі сұрақтан қойылады |
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау |
||||||||||||||||
|
Қорытынды бөлім |
«Сенесің бе?» ойыны
7.1996 жылы Жапоняның демократиялық партиясы құрылды. (иә) Рефлексия. Әр оқушы параққа бүгінгі сабақта не ұнады-1,2 тілек жазу Үй тапсырмасы: ХХ-ғасырдың ІІ-і жартысындағы Жапония туралы эссе жазу
|
Өзара бағалау. |
||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Жапония 11 сынып
Ашық сабақ Жапония 11 сынып
|
Тақырыбы |
Жапония |
|||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Жапонияның екінші дүниежүзілік соғыстан кейінгі даму жағдайына сипаттама беру.Берілген тапсырмаларды орындай отырып, оқушылардың талдай білу,болжам жасау дағдыларын дамыту; |
|||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|||||||||||||||||
|
Түйінді идея |
Жапония мемлекетінің ерекшеліктері |
|||||||||||||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
Топтық,жеке негізде тапсырмаларды орындайды; Топта бірлесіп оқиды. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың типі |
Аралас сабақ |
|||||||||||||||||
|
Әдісі |
Түсіндірмелі, топпен жұмыс,ойын әдісі,сұрақ-жауап |
|||||||||||||||||
|
Көрнекілігі |
Дүниежүзінің саяси картасы, слайдтар, үлестірмелі материалдар, сызбалар. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Бағалау |
||||||||||||||||
|
Кіріспе бөлім |
ІІ Үй тапсырмасы. «Айналмалы бекеттер» әдісі тексеріледі. 1-топ Латын Америкасы 40-60 жылдарда 2-топ Латын Америкасы 60-80 жылдарда 3-топ Латын Америкасы 80-2000 жылдарда |
«екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы бағалау. |
||||||||||||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Шартты белгімен белгіле *-білем, V-білемің, бірақ онша жақсы емес, 0-білмеймің
|
Формативті бағалау |
||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім |
1.Сәйкестендіру.(10 мин) Жапонияның сыртқы саясаты -Англия -Қытай -Германия 2.Мәтінмен жұмыс.(10 мин) Картаға назар аудару. Топтық жұмыс. Тірек-сызба құрастыру. «Жуаң және жіңішке сұрақтар» құрастыру. Әр топ құрастырған тірек сызба бойынша әңгімелеп береді. Әр топтан екі сұрақтан қойылады |
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау |
||||||||||||||||
|
Қорытынды бөлім |
«Сенесің бе?» ойыны
7.1996 жылы Жапоняның демократиялық партиясы құрылды. (иә) Рефлексия. Әр оқушы параққа бүгінгі сабақта не ұнады-1,2 тілек жазу Үй тапсырмасы: ХХ-ғасырдың ІІ-і жартысындағы Жапония туралы эссе жазу
|
Өзара бағалау. |
||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













