Материалдар / Ашық сабақ "Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен" 3 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен" 3 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
сабақ жоспар бастауыш сыныпқа арналып жасалған, Бастауыш сынып мұғалімдеріне қажет
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
16 Қаңтар 2019
1320
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән: Әдебиеттік оқу

Мектеп:

Күні:4.10.18ж

Мұғалімнің аты-жөні:Күзенова З

Сынып: 3 «Г»

Қатысқандар саны:23

Қатыспағандар саны:0

Бөлім

Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен

15-сабақтың тақырыбы

Жақсы деген немене, жаман деген немене?

Осы сабақта қол жет- кізілетін оқу мақсат- тары (оқу бағдарла-

масына сілтеме)

3.2.9.1 – шығарманың мазмұнына сәйкес түрлі дереккөздерден: иллюстрация, әдеби кітаптар, мультфильмнен нақты ақпаратты табу және ақпаратты сызба түрінде беру.

Күтілетін нәтиже

Барлық оқушылар: шығарманың мазмұны бойынша сұрақтар қоя алады.

Көптеген оқушылар: шығарманың маңызды тұстарын ажыратып, сұрақтар қойып, жауап береалады.

Кейбір оқушылар: шығарманың маңызды тұстарын дереккөздермен салыстырып, сәйкестендіреалады.

Құндылық

Бағалау, шешім қабылдай алу

Пәнаралық байланыстар

Өзін-өзі тану,математика

АКТ-ны қолдану

дағдылары

Интербелсенді тақта, слайд, бейнетаспа

Алдыңғы білім

«Жанды табиғат» бөлімі

Жоспар


Уақыт

Жоспарланған жұмыс түрлері

Ресурстар

Сабақтың басы

Сәлемдесу (үш тілде)

-Сәлеметсіздер ме?

-Здраствуйте!

Қызығушылықты ояту.

Сыныпты қалыпқа келтіру.

Топқа бөлу ( қыстырғыштың түсі бойынша)




Сабақтың ортасы

Тақырыпты ашу

«Математикалық домино» ойыны бойынша

100/2

20*4

25+75

30*3

40*5

  • Ойқозғау.

  • Ендеше, бүгінгі біздің өтетін тақырыбымыз –

  • «Жақсы деген немене, жаман деген немене?»

Күтілетін нәтижені айқындау.


  • 2-сыныпта адамның қасиеті туралы қандай ертегі оқып едік? Кім есіне түсіреалады?

  • «Жақсылық пенЖамандық

1-тапсырма.

Айтылым.

Сұрақ-жауап

-Мақал дегеніміз не?

-Мәтел дегеніміз не? (мысалдар келтіру)

2-тапсырма. Топтық жұмыс.

Мақал-мәтелдерді түсініп оқы. Әр мақалда не туралы айтылған? Негізгі оймен сәйкестендір.

Анаңды Мекеге үш рет арқалап барсаңда, қарызыңнан құтыла алмайсың. (Ананы сыйлау)

Топтық жұмыс.

1-топ. (мақалды сәйкестендіріп,мағынасын ашу)

Туған жердей жер болмас,

Туған елдей ел болмас. (Туған жерге сүйіспеншілік)

2-топ.Білемін деп мақтанба,

Сененде білгіш табылар.(мақтаншақтық)

3-топ.Алтау ала болса,

Ауыздағы керет.

Төртеу түгел болса,

Төбедегі келер.(бірлік,ынтымақ)

4-топ.Ерді намыс өлтіреді,

Қоянды қамыс өлтіреді.(намысшыл)

3-тапсырма. «Жақсылық пен жамандық» ертегісі бойынша түсірілген мультфильмнің бастапқы бөлігін көрсету көру.

Болжау стратегиясы бойынша болжап көру.

Сол мультфильмнен қандай жаман әдеттер мен жақсы қасиет- тер туралы білгендерімен ой бөлісу.

Топтық жұмыс.

Мультфильм төңірегінде әр топ бір-бір сұрақ дайындау.Ол сұраққа келесі топ жауап беру.

Топтық жұмыс.

1-топ.Жақсы қасиеттер туралы әңгімелеу.

2-топ. Жаман қасиеттер туралы әңгімелеу.

3-топ. Интернеттен жақсы мен жаман туралы мақал-мәтелдер жазу.

4-топ.Топқа берілген сурет бойынша «ПОПС» әдісі арқылы жұмыс жасау.

Айтылым.Қосымша тағы қандай жақсылық пен жамандық туралы мақал-мәтелдер білесіңдер?

Интербелсенді тақта









Бейнетаспа немесе интербелсенді тақта





Сурет







Сызба










Интербелсенді тақта




















































Shape1 Shape2 Shape3 Shape4 Shape5 Shape6















Сабақтың соңы


4-тапсырма. Жақсы (сары жолақ) мен жаман (қоңыр жолақ) нәрсені айырып жаз. Берілген ситкерге жақсы

қасиеттерді жазып сары түске жапсырады. Жаман қасиеттерді қоңыр түске жапсырады.

Үй тапсырмасы. «Жақсы деген немене? Жаман деген немене

Кері байланыс.

Бүгінгі мақсатымызға жеттік пе? Жетсек, қалай жеттік, неістедік?















Үйге: 5-тапсырма.


Shape7 Shape8 Shape9 Shape10



Дифференциация –

Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз?

Қабілеті жоғары оқушыларға

қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз?

Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты

меңгергенін қалай тексересіз?

Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АКТ-мен байланыс

Құндылықтармен байланыс (тәрбиелік элемент)

Ойлану

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма?

Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды?

Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен?

Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызға қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап

беріңіз.


Жалпы баға

Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты): 1.

2.

Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)?

1.

2.

Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!