Мектеп: « Г. Титов атындағы № 54 жалпы орта мектебі» кмм |
Күні: 14.01. 19ж | Мұғалімнің аты-жөні: К.Утепова |
Сынып : 11 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақ тақырыбы | С/ж. Желбіршекті өңдеу және оны негізгі бөлшекпен қосу. |
Осы сабақта қол жеткізі-летін оқу мақсаттар | Желбіршекті өңдеу жолдарымен танысу және оны негізгі бөл-шекпен қосып тігу жолдарын үйрену. |
Сабақ мақсаттары
| 1. Желбіршекті өңдеу жолдарымен танысу. 2. Желбіршекті негізгі бөлшекпен қосып тігу жолдарын үйрену. |
Тілдік мақсат
| Пәнге тән лексика мен терминология: Желбіршек, негізгі бөлшек. |
| Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркес. Желбіршек деп......... аталады. |
Бағалау критерийлері
| 1. Желбіршекті өңдеу жолдарын үйренеді.2. Желбіршекті негізгі бөлшекпен қосып тігу жолдарымен танысады. |
Құндылықтарды дарыту | Топта және жұпта жұмыс жасау дағдыларын қалыптастыру. |
Пәнаралық байланыстар | Математика, сызу, бейнелеу. |
Бұған дейінгі алынған білім | Белдемшенің етегін желбірмен өңдеу. |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспар-ланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет. | Ресурстар |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесіп, түгелдеу. Психологиялық ахуал туғызу үшін шаттық шеңберін құру. |
|
Сабақтың ортасы
25 минут
| Сабақтың тақырыбын ашу үшін тапсырмалар беру. Тақырыпты Жигсо әдісі арқылы топтарға бөліп беру.
1-тапсырма: Желбіршекті өңдеу жолдарымен танысу.
Дескриптор: Оқушылар оқулықтан желбіршекті өңдеу жолдарымен танысады. ҚБ :«Басбармақ» әдісі арқылы бағалау. 2-тапсырма: Желбіршекті негізгі бөлшекпен қосып тігу жолдарын үйрену.
Дескриптор: Оқушылар оқулықтан тақырып бойынша желбіршекті негізгі бөлшекпен қосып тігу жолдарын үйренеді.ҚБ : «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы бағалау. |
Оқулық, суреттер. |
Сабақтың соңы 5 минут | Кері байланыс БББ стратегиясыҮйге тапсырма | стикер |
Қосымща ақпарат |
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
| Бағалау– оқушылардыңоқуын тексеруді қалайжоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
Қосымша тапсырмалар беремін. | Тапсырманы толық дұрыс орындаған оқу-шыларды марапаттау.
| Жұмыс кезіндегі ТҚЕ-і. |
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
|
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да,оқу туралы да ойланыңыз) 1.2.Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады?(Оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз) 1.2. |
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік, қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|