Оқу ісінің меңгерушісі: ________М. Ибишев Музыка
|
Күні. Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: 24 Қатыспағандар саны: - |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жемістер мен көгөністер концерті |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.2.2 қарапайым ырғақтық суреттемелерді шулы музыкалық және қазақ халық аспаптарында ойнау |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
||
|
Жетістік критерийлері |
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||
|
Тілдік құзыреттілік |
Концер концерт concert |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Сәлемдесу Үлкенге де сіз Кішіге де сіз Баршанызды құрметтеп Бас иеміз біз Шаттаық шеңберінің қимыл қозғалысы Ауадан қуат алайық Алақанға салайық Жерден нәр алайық Алақанға салайық Күннен шуақ алайық Алақанға салайық Күн шуағын сыйлайық |
Шаттық шебері |
|
|
Топқа жеміс, жидек және көкөніс суреттері арқылы үш топқа бөліну. Оқушылар топта өз рөлдерін бөліп алу І топ «Жемістер» тобы ІІ топ «Көкөністер» тобы ІІІ топ «Жидектер» тобы Үй жұмысын сұрау Ырғақ дегеніміз не? - топпен жұмыс. Қандай ырғақ әнін орындау. |
|||
|
|
Әуенді тап ойыны
Полиглот. |
|
|
|
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Жемістер мен көгөністер концертін тамашалау.
|
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
Алма кетті домалап, Көше бойын жағалап, Кім алманы табады, Сол ойыннан шығады. Әнге салып айту. |
Түрлі тапсырмалар |
|
|
Аяқталуы 5 минут |
«Жемістер» концертін ұйымдастыру. Өлең жолдарына ән ойластырып айту. |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 13 минут |
Рефлексия І топ «Жидектер» ашық микрафон-әдісімен. Жидектердің пайдасы туралы айтады. ІІ топ «Жемістер» жемістер туралы тапақтар айтады ІІІ топ «Көкөністер» постер қорғайды. |
|
|
|
Оқушыларды бағалау |
Пікір ағаш. Алма жабыстыру. |
Алмалар |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Жемістер мен көгөністер" 1сынып
Ашық сабақ "Жемістер мен көгөністер" 1сынып
Оқу ісінің меңгерушісі: ________М. Ибишев Музыка
|
Күні. Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: 24 Қатыспағандар саны: - |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жемістер мен көгөністер концерті |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.2.2 қарапайым ырғақтық суреттемелерді шулы музыкалық және қазақ халық аспаптарында ойнау |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
||
|
Жетістік критерийлері |
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||
|
Тілдік құзыреттілік |
Концер концерт concert |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Сәлемдесу Үлкенге де сіз Кішіге де сіз Баршанызды құрметтеп Бас иеміз біз Шаттаық шеңберінің қимыл қозғалысы Ауадан қуат алайық Алақанға салайық Жерден нәр алайық Алақанға салайық Күннен шуақ алайық Алақанға салайық Күн шуағын сыйлайық |
Шаттық шебері |
|
|
Топқа жеміс, жидек және көкөніс суреттері арқылы үш топқа бөліну. Оқушылар топта өз рөлдерін бөліп алу І топ «Жемістер» тобы ІІ топ «Көкөністер» тобы ІІІ топ «Жидектер» тобы Үй жұмысын сұрау Ырғақ дегеніміз не? - топпен жұмыс. Қандай ырғақ әнін орындау. |
|||
|
|
Әуенді тап ойыны
Полиглот. |
|
|
|
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Жемістер мен көгөністер концертін тамашалау.
|
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
Алма кетті домалап, Көше бойын жағалап, Кім алманы табады, Сол ойыннан шығады. Әнге салып айту. |
Түрлі тапсырмалар |
|
|
Аяқталуы 5 минут |
«Жемістер» концертін ұйымдастыру. Өлең жолдарына ән ойластырып айту. |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 13 минут |
Рефлексия І топ «Жидектер» ашық микрафон-әдісімен. Жидектердің пайдасы туралы айтады. ІІ топ «Жемістер» жемістер туралы тапақтар айтады ІІІ топ «Көкөністер» постер қорғайды. |
|
|
|
Оқушыларды бағалау |
Пікір ағаш. Алма жабыстыру. |
Алмалар |
|
шағым қалдыра аласыз














