|
Білім беру ұйымының атауы |
№50 ІТ-мектеп-лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жер және ғарыш |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ш.О.Оспанова |
|||||
|
Күні: |
20.01.2026 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№19сабақ. Жер.Күн |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.1.1 - Жер мен Күн арасындағы байланысты түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жер мен Күннің арасындағы байланысты біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Қоршаған орта тазалығын сақтау |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Мен бүгін...... Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. Табиғат ресурстарына нелер жатады? Адамдар табиғат ресурстарын қайда пайдаланады? Тақырыпты ашу «Ғаламшардан келген хат» әдісі Жаңа тақырып 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы Суреттерге қарап нысандарды ата Олар туралы не білесің? 2-тапсырма Күн адамдарға қандай пайда әкеледі? Күннің адамдар мен өсімдіктерге зияны бар ма? «Күн шықты» Сергіту сәті Қосымша тапсырма «Жер » ойыны
Топтық жұмыс 1-топ: Күннің пайдасын жазады 2-топ: Күн жойылып кетсе біздің ғаламшарымыздағы тіршілік қандай болар еді? 3-топ:Жердегі тіршілік түрлерінің суреттерін сал Тест сұрақтарымен сабақты қорытындылау «Жер» кері байланыс
|
Сабақта өзін қалай ұстау керектігін білдіреді Өткенді пысықтайды Тақырыпты ашады Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді Сұрақтарға жауап береді Жаттығу жасайды Сұрақтарға жауап береді Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Топтық жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Табиғат ресурстарын айтайды-1б Табиғат ресурстарын қайда пайдаланатынын айтады-1б ҚБ: «Жер» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Суреттерге қарап нысандарды атайды-1б Дескриптор: Күннің пайдасы мен зияны туралы айтады-1б Тамаша! Дескриптор: Күннің пайдасын айтады-1балл Күн жойылып кетсе,ғаламшардағы тіршілік туралы айтады-1балл Жердегі тіршілік түрлеріннің суретін салады-1балл |
Суреттер Оқулық
ЖИвидео
ЖИ оқулық Суреттер ЖИ Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Жер.Күн 2-сынып
Ашық сабақ Жер.Күн 2-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№50 ІТ-мектеп-лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жер және ғарыш |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ш.О.Оспанова |
|||||
|
Күні: |
20.01.2026 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№19сабақ. Жер.Күн |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.1.1 - Жер мен Күн арасындағы байланысты түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жер мен Күннің арасындағы байланысты біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Қоршаған орта тазалығын сақтау |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Мен бүгін...... Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. Табиғат ресурстарына нелер жатады? Адамдар табиғат ресурстарын қайда пайдаланады? Тақырыпты ашу «Ғаламшардан келген хат» әдісі Жаңа тақырып 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы Суреттерге қарап нысандарды ата Олар туралы не білесің? 2-тапсырма Күн адамдарға қандай пайда әкеледі? Күннің адамдар мен өсімдіктерге зияны бар ма? «Күн шықты» Сергіту сәті Қосымша тапсырма «Жер » ойыны
Топтық жұмыс 1-топ: Күннің пайдасын жазады 2-топ: Күн жойылып кетсе біздің ғаламшарымыздағы тіршілік қандай болар еді? 3-топ:Жердегі тіршілік түрлерінің суреттерін сал Тест сұрақтарымен сабақты қорытындылау «Жер» кері байланыс
|
Сабақта өзін қалай ұстау керектігін білдіреді Өткенді пысықтайды Тақырыпты ашады Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді Сұрақтарға жауап береді Жаттығу жасайды Сұрақтарға жауап береді Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Топтық жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Табиғат ресурстарын айтайды-1б Табиғат ресурстарын қайда пайдаланатынын айтады-1б ҚБ: «Жер» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Суреттерге қарап нысандарды атайды-1б Дескриптор: Күннің пайдасы мен зияны туралы айтады-1б Тамаша! Дескриптор: Күннің пайдасын айтады-1балл Күн жойылып кетсе,ғаламшардағы тіршілік туралы айтады-1балл Жердегі тіршілік түрлеріннің суретін салады-1балл |
Суреттер Оқулық
ЖИвидео
ЖИ оқулық Суреттер ЖИ Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















