|
САБАҚ: Оспанхан Әубәкіров. Жеті шал. |
Мектеп: «Ынтымақ» ЖОМ |
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 17.11.2017ж |
Мұғалімнің есімі: С. Орынбекова |
|||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу 2.3.2.1*- мұғалім көмегімен үлгі бойынша шағын ертегілер, жұмбақтар жазу немесе дайын ұйқастарды қатыстырып шумақтар мен санамақтар құрастыру |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолданады шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқиды Мұғалім көмегімен постер жасайды, қорғайды |
|||||||||||||||||||||||||
|
Дескриптор |
сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді қолданады шығарманы іштей оқи алады ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқиды мұғалім көмегімен постер жасайды постерді қорғайды |
|||||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика, орыс тілі,.ағылшын |
|||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы 5 минут |
Топқа бөлу 2 минут Психологиялық ахуал қалыптастыру: Таң атады арайлап, Күн күлімдеп туады. Жадырайды бар аймақ, Жарқырайды шуағы. Бізде сабақ бастаймыз Балбұл жанып жүзіміз. |
топтарға бөлінеді. Шаттық шеңбері |
||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 10 минут |
Білу және түсіну 10 минут Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. ."Жеті шал"-әңгімесімен таныстыру 2.Мазмұнын түсіндіру 3.Сұрақ-жауап арқылы балалардың түсініктерін пысықтау Қолдану 8 минут Постер жасату. Жалпыға арналған тапсырма: Оқушылар жаңа білімге сай оқулықты қолдана отырып өз түсінгендерін постерге түсіреді.
|
«Джигсо» әдісі арқылы түсіндіріледі. Постер жасату. Оқушылар өз ойларын постерге жазып, оқып береді. |
||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Сергіту сәті Қане, сапты түзейік, Тіземізді бүгейік. Ыршып алға түсейік, Ыршып артқа түсейік. Көбелекше ұшамыз Отырамыз тұрамыз Сергітуге мың алғыс. |
Видео жазбадағы би |
||||||||||||||||||||||||
|
Аяқталуы 20 минут |
Синтез Мәтіннің авторы кім? Мәтін неліктен «Жеті шал» деп аталған? Аптадағы күн аттарын ата. |
«Сұрақ-жауап» әдісі |
||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма: оқу, дәптермен жұмыс. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пəнаралық байланыс: математика, орыс тілі, ағылшын тілі АКТ-мен байланыс құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне неліктен? |
«Бағдаршам» әдісі
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|
||||||||||||||||||||||||||
Оқу ісі меңгерушісі:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Жеті шал"
Ашық сабақ "Жеті шал"
|
САБАҚ: Оспанхан Әубәкіров. Жеті шал. |
Мектеп: «Ынтымақ» ЖОМ |
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 17.11.2017ж |
Мұғалімнің есімі: С. Орынбекова |
|||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу 2.3.2.1*- мұғалім көмегімен үлгі бойынша шағын ертегілер, жұмбақтар жазу немесе дайын ұйқастарды қатыстырып шумақтар мен санамақтар құрастыру |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолданады шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқиды Мұғалім көмегімен постер жасайды, қорғайды |
|||||||||||||||||||||||||
|
Дескриптор |
сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді қолданады шығарманы іштей оқи алады ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқиды мұғалім көмегімен постер жасайды постерді қорғайды |
|||||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика, орыс тілі,.ағылшын |
|||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы 5 минут |
Топқа бөлу 2 минут Психологиялық ахуал қалыптастыру: Таң атады арайлап, Күн күлімдеп туады. Жадырайды бар аймақ, Жарқырайды шуағы. Бізде сабақ бастаймыз Балбұл жанып жүзіміз. |
топтарға бөлінеді. Шаттық шеңбері |
||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы 10 минут |
Білу және түсіну 10 минут Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. ."Жеті шал"-әңгімесімен таныстыру 2.Мазмұнын түсіндіру 3.Сұрақ-жауап арқылы балалардың түсініктерін пысықтау Қолдану 8 минут Постер жасату. Жалпыға арналған тапсырма: Оқушылар жаңа білімге сай оқулықты қолдана отырып өз түсінгендерін постерге түсіреді.
|
«Джигсо» әдісі арқылы түсіндіріледі. Постер жасату. Оқушылар өз ойларын постерге жазып, оқып береді. |
||||||||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Сергіту сәті Қане, сапты түзейік, Тіземізді бүгейік. Ыршып алға түсейік, Ыршып артқа түсейік. Көбелекше ұшамыз Отырамыз тұрамыз Сергітуге мың алғыс. |
Видео жазбадағы би |
||||||||||||||||||||||||
|
Аяқталуы 20 минут |
Синтез Мәтіннің авторы кім? Мәтін неліктен «Жеті шал» деп аталған? Аптадағы күн аттарын ата. |
«Сұрақ-жауап» әдісі |
||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма: оқу, дәптермен жұмыс. |
||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пəнаралық байланыс: математика, орыс тілі, ағылшын тілі АКТ-мен байланыс құндылықтардағы байланыс |
||||||||||||||||||||||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне неліктен? |
«Бағдаршам» әдісі
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|
||||||||||||||||||||||||||
Оқу ісі меңгерушісі:
шағым қалдыра аласыз















