«Жол белгілерін білеміз бе?»
|
Бөлім: |
6-бөлім. Көлік және жол белгілері. Морфология |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Нурахметова Дидар |
|
|
Күні: 05.02 |
|
|
|
Сынып: 5 « Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 2. 5. 1 мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру; 5. 4. 4. 4 сын есімдердің тұлғалық түрлерін ажырата білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы(5мин)
|
Оқушылармен
амандасу, түгендеу.
Оқылым
тапсырмасы
Жол белгілерін арнайы тақтайшаға атай отырып ілу.
8-тапсырма. Мәтіннен сын есімдерді тауып,
оларға сұрақ қой |
Іс-әрекет арқылы ауада сурет салады.
Тапсырмалады орындайды
Мәтіннен сын есімдерді табады
|
Мұғалімнің кері
байланысы: «Тамаша!»
Ауызша кері
байланыс беремін
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
|
қоржын
ия
|
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс
|
Word woll.Cын есімдерді тап
|
|
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
|
Сабақтың соң (5мин)
|
Кері байланыс. «Бағдаршам» әдісі «Classroomscreen» платформасында кері байланыс береді.
Үй тапсырмасы. |
Сабақты қорытындылау үшін «Бағдаршам» әдісі
арқылы кері байланыс жасайды. |
Мұғалімнің кері
байланысы: “Жарайсыңдар, Рақмет!” Үй тапсырмасын жазып алады. 10-тапсырма |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Жол белгілерін білеміз бе? 5-сынып
Ашық сабақ Жол белгілерін білеміз бе? 5-сынып
«Жол белгілерін білеміз бе?»
|
Бөлім: |
6-бөлім. Көлік және жол белгілері. Морфология |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Нурахметова Дидар |
|
|
Күні: 05.02 |
|
|
|
Сынып: 5 « Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 2. 5. 1 мәтін мазмұнын түсінуге, нақты ақпараттарды анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру; 5. 4. 4. 4 сын есімдердің тұлғалық түрлерін ажырата білу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы(5мин)
|
Оқушылармен
амандасу, түгендеу.
Оқылым
тапсырмасы
Жол белгілерін арнайы тақтайшаға атай отырып ілу.
8-тапсырма. Мәтіннен сын есімдерді тауып,
оларға сұрақ қой |
Іс-әрекет арқылы ауада сурет салады.
Тапсырмалады орындайды
Мәтіннен сын есімдерді табады
|
Мұғалімнің кері
байланысы: «Тамаша!»
Ауызша кері
байланыс беремін
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
|
қоржын
ия
|
|
ЕБҚ бар оқушымен жұмыс
|
Word woll.Cын есімдерді тап
|
|
Дескриптор:
|
Оқулық, презентация.
|
|
Сабақтың соң (5мин)
|
Кері байланыс. «Бағдаршам» әдісі «Classroomscreen» платформасында кері байланыс береді.
Үй тапсырмасы. |
Сабақты қорытындылау үшін «Бағдаршам» әдісі
арқылы кері байланыс жасайды. |
Мұғалімнің кері
байланысы: “Жарайсыңдар, Рақмет!” Үй тапсырмасын жазып алады. 10-тапсырма |
|
шағым қалдыра аласыз














