Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Педагогтің аты-жөні |
Таңжарбаева Лалахан Мухитқызы |
|||||
|
Күні: |
03.03.2025ж |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жол ережесін сақтаймыз. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.1 сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін: Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіре алады. Көпшілік оқушылар үшін: Сын есімнің мағыналық түрлерін ажырата біле алады. Кейбір оқушылар үшін: Сын есімді зат есім орнына қолдана алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ортасы |
Ұйымдастыру 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Психологиялық ахуал
|
Амандасады, сабаққа назарын аударады. Орындарынан тұрып жаттығуларды қайталаайды. |
«Ынталандыру сөздері»
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
Қазақ тілі кітап, жұмыс дәптерлері карточкалар |
||
|
Үй жұмысын тексеру. Салыстырмалы шырайды қайталау
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Оқушылар кезекпен кроссвордтың шешеуін табады. Жаңа сабақ. Бағдаршам видео-ертегісі «Жол жүру ережелері» бейнежазбасын көрсету. Сұрақтар: 1.Қандай жол ережесі сендерге таныс? 2. Жол ережесі неге керек ? 3.қызыл түс нені білдіреді? 4.Көк түс нені білдіреді? Дескриптор: Видеоның мазмұны бойынша топта талқылайды; Өз ойларын ортаға салып айтады; |
Оқушылар кезекпен кроссвордтың шешеуін табады. Видеоның мазмұны бойынша топта талқылайды. Өз ойларын айтады |
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
https://www.youtube.com/watch?v=YLBBUdsDcJA https://www.youtube.com/watch?v=aPVQ0jrzlZw |
|||
|
1-тапсырма. 90 бет. Топтық жұмыс. Мәтінмен жұмыс Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Мәтінді оқиды; -Мәтіннің мазмұнын топта талқылайды; -Сұрақ құрастырады. |
Мәтінді оқиды; Мәтіннің мазмұнын топта талқылайды; Сұрақ құрастырады. |
|
|
|||
|
2-тапсырма Жұптық жұмыс. Дәптерге жазу жұмбақтың шешімін табу. 1-топ.
1. Ала таяқ
ұстаған,
2. Көше бойлап
аяңдайды, Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Дәптерге жазады. -Жауабын табады. Сергіту сәті.
3-тапсырма. Берілген суреттер желісі бойынша әңгіме құрап, әңгімеге тақырып қойыңыз.
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Тақтаға шығады. -Постер қорғау. Бекіту тапсырмасы. Тақтамен жұмыс. Жол белгілерін дұрыс атауларын жазып шығу.
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Тақтаға шығады. -Дұрыс жауабын табады. |
Жұптық жұмыс. Дәптерге жазады. Жауабын табады |
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау.
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
карточкалар |
|||
|
Соңы |
Рефлексия «Бағдаршам» әдісі
Бағалау. |
Түсініксіз
|
Кері байланыс. |
|
||
|
Үй тапсырмасы:
|
4-тапсырма, 92 бет |
Күнделікке жазып алады |
|
|
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Жолда жүру ережелерін сақтаймыз
Ашық сабақ Жолда жүру ережелерін сақтаймыз
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Педагогтің аты-жөні |
Таңжарбаева Лалахан Мухитқызы |
|||||
|
Күні: |
03.03.2025ж |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жол ережесін сақтаймыз. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.1 сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін: Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіре алады. Көпшілік оқушылар үшін: Сын есімнің мағыналық түрлерін ажырата біле алады. Кейбір оқушылар үшін: Сын есімді зат есім орнына қолдана алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ортасы |
Ұйымдастыру 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Психологиялық ахуал
|
Амандасады, сабаққа назарын аударады. Орындарынан тұрып жаттығуларды қайталаайды. |
«Ынталандыру сөздері»
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
Қазақ тілі кітап, жұмыс дәптерлері карточкалар |
||
|
Үй жұмысын тексеру. Салыстырмалы шырайды қайталау
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Оқушылар кезекпен кроссвордтың шешеуін табады. Жаңа сабақ. Бағдаршам видео-ертегісі «Жол жүру ережелері» бейнежазбасын көрсету. Сұрақтар: 1.Қандай жол ережесі сендерге таныс? 2. Жол ережесі неге керек ? 3.қызыл түс нені білдіреді? 4.Көк түс нені білдіреді? Дескриптор: Видеоның мазмұны бойынша топта талқылайды; Өз ойларын ортаға салып айтады; |
Оқушылар кезекпен кроссвордтың шешеуін табады. Видеоның мазмұны бойынша топта талқылайды. Өз ойларын айтады |
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
https://www.youtube.com/watch?v=YLBBUdsDcJA https://www.youtube.com/watch?v=aPVQ0jrzlZw |
|||
|
1-тапсырма. 90 бет. Топтық жұмыс. Мәтінмен жұмыс Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Мәтінді оқиды; -Мәтіннің мазмұнын топта талқылайды; -Сұрақ құрастырады. |
Мәтінді оқиды; Мәтіннің мазмұнын топта талқылайды; Сұрақ құрастырады. |
|
|
|||
|
2-тапсырма Жұптық жұмыс. Дәптерге жазу жұмбақтың шешімін табу. 1-топ.
1. Ала таяқ
ұстаған,
2. Көше бойлап
аяңдайды, Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Дәптерге жазады. -Жауабын табады. Сергіту сәті.
3-тапсырма. Берілген суреттер желісі бойынша әңгіме құрап, әңгімеге тақырып қойыңыз.
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Тақтаға шығады. -Постер қорғау. Бекіту тапсырмасы. Тақтамен жұмыс. Жол белгілерін дұрыс атауларын жазып шығу.
Дескриптор Жалпы – 2 балл. -Тақтаға шығады. -Дұрыс жауабын табады. |
Жұптық жұмыс. Дәптерге жазады. Жауабын табады |
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау.
«Машина» әдісімен 1-10 дейінгі бағалау. |
карточкалар |
|||
|
Соңы |
Рефлексия «Бағдаршам» әдісі
Бағалау. |
Түсініксіз
|
Кері байланыс. |
|
||
|
Үй тапсырмасы:
|
4-тапсырма, 92 бет |
Күнделікке жазып алады |
|
|
||


шағым қалдыра аласыз





















