«КИІМ ЖӘНЕ ОҒАН ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР» ТЕХНОЛОГИЯ ПӘНІНЕН ҚЫСҚА МЕРЗІМДІК ЖОСПАР
Бисенова Айнур Мухитовна
Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
Батыс Қазастан облысы Зеленов ауданы
|
Сыныбы |
6 |
|||||||||||||||||||
|
Уақыты |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Киім және оған қойылатын талаптар |
|||||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Оқушылардың киім және оған қойылатын талаптарды жан-жақты қарастырып, зерттеп, игеруін және пікір алмасуын, есеп беруін ұйымдастыру |
|||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Кітап, дәптер, қалам, ақ парақтар, үлестірме тапсырмалар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ құрылымы |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
||||||||||||||||||
|
Проблема айқындау |
Жағымды психологиялық орта орнату. «Көңіл-күйді анықтау» |
Бір параққа көңіл-күйді келтіретін сурет немесе смайлик салады. |
||||||||||||||||||
|
Өткен тақырыпқа шолу.
-«Кім жылдам?» ойыны |
1. Машинада дұрыс отыру
тәсілі 10
3. Тігін машиналарының неше
түрі бар? 10 Жауап беру арқылы ұпай жинайды |
|||||||||||||||||||
|
Проблема шешу |
ББҮ стратегиясы бойынша жұмыстануды ұсыну |
Тақырып бойынша ойларын жинақтап білетін мәліметтерін жазады, бөліседі Білгім келеді бағанын толтырады Киім және оған қойылатын талаптар тақырыбы бойынша кітаппен жұмыстанады, ақпаратпен танысады. Пікір алмасады, ой жарыстырады |
||||||||||||||||||
|
Проблема шешімін қолдану |
Сәйкестендіру тестін толтыруды ұсыну |
Сәйкестендіру тесті
2-ші
|
||||||||||||||||||
|
Оқушылардың жаңа мәлімет бойынша ойланып пікір алмасуын, талқылауды ұйымдастыру. |
Үйрендім бағанын толтырады Осы сабақта не білгендерін және үйренгендерін тұжырымдайды. Менің сабаққа дейін білгенім дұрыс па, мен не білдім деген сұраққа жауап жазады |
|||||||||||||||||||
|
Бағалау |
Күнделікке баға қойғызады |
|||||||||||||||||||
|
Рефлексия Көңіл-күйді салу |
Оқушылар сабақ соңындағы өз кқңіл-күйін сурет немесе смайлик арқылы білдіреді Сабақ басындағы суреттерімен салыстырады |
|||||||||||||||||||
бағалау парағы
|
Аты-жөні |
Кім жылдам? |
Сәйкес тендіру тесті |
Білемін |
Білгім келеді |
Үйрен дім |
Қоры тынды баға |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ «Киімге қойылатын талаптар» 6 сынып
Ашық сабақ «Киімге қойылатын талаптар» 6 сынып
«КИІМ ЖӘНЕ ОҒАН ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР» ТЕХНОЛОГИЯ ПӘНІНЕН ҚЫСҚА МЕРЗІМДІК ЖОСПАР
Бисенова Айнур Мухитовна
Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
Батыс Қазастан облысы Зеленов ауданы
|
Сыныбы |
6 |
|||||||||||||||||||
|
Уақыты |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Киім және оған қойылатын талаптар |
|||||||||||||||||||
|
Мақсаты |
Оқушылардың киім және оған қойылатын талаптарды жан-жақты қарастырып, зерттеп, игеруін және пікір алмасуын, есеп беруін ұйымдастыру |
|||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Кітап, дәптер, қалам, ақ парақтар, үлестірме тапсырмалар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ құрылымы |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
||||||||||||||||||
|
Проблема айқындау |
Жағымды психологиялық орта орнату. «Көңіл-күйді анықтау» |
Бір параққа көңіл-күйді келтіретін сурет немесе смайлик салады. |
||||||||||||||||||
|
Өткен тақырыпқа шолу.
-«Кім жылдам?» ойыны |
1. Машинада дұрыс отыру
тәсілі 10
3. Тігін машиналарының неше
түрі бар? 10 Жауап беру арқылы ұпай жинайды |
|||||||||||||||||||
|
Проблема шешу |
ББҮ стратегиясы бойынша жұмыстануды ұсыну |
Тақырып бойынша ойларын жинақтап білетін мәліметтерін жазады, бөліседі Білгім келеді бағанын толтырады Киім және оған қойылатын талаптар тақырыбы бойынша кітаппен жұмыстанады, ақпаратпен танысады. Пікір алмасады, ой жарыстырады |
||||||||||||||||||
|
Проблема шешімін қолдану |
Сәйкестендіру тестін толтыруды ұсыну |
Сәйкестендіру тесті
2-ші
|
||||||||||||||||||
|
Оқушылардың жаңа мәлімет бойынша ойланып пікір алмасуын, талқылауды ұйымдастыру. |
Үйрендім бағанын толтырады Осы сабақта не білгендерін және үйренгендерін тұжырымдайды. Менің сабаққа дейін білгенім дұрыс па, мен не білдім деген сұраққа жауап жазады |
|||||||||||||||||||
|
Бағалау |
Күнделікке баға қойғызады |
|||||||||||||||||||
|
Рефлексия Көңіл-күйді салу |
Оқушылар сабақ соңындағы өз кқңіл-күйін сурет немесе смайлик арқылы білдіреді Сабақ басындағы суреттерімен салыстырады |
|||||||||||||||||||
бағалау парағы
|
Аты-жөні |
Кім жылдам? |
Сәйкес тендіру тесті |
Білемін |
Білгім келеді |
Үйрен дім |
Қоры тынды баға |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













