|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: 51 гимназия |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні:11.05.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: Зейнуллаев Асхат |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:11ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Логарифмдік теңсіздіктер. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.2.2.11- логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелерін шеше білу; |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелерін шешеді |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Логарифмдік теңсіздіктерді шеше алады Логарифмдік теңсіздік жүйелерін шеше алады |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Сабаққа ынталандыру. Топқа бөлу: nismath.org сайты арқылы генератор көмегімен топқа бөлінеді Үй тапсырмасын тексеру. |
Амандасу. Жинақталу. Оқулықтарын дайындау.
QR коды бар қағаздарды сканерлеу арқылы қайталау сұрақтарына жауап береді |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» |
https://nismath.org/topka-bolu/ |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру: Логарифм (logos
— қатынас және
arіthmos — сан),
N санының {\displaystyle a\neq 1}
Топтық жұмыс
Қалыптастырушы бағалау
|
І топ
ІІ топ
ІІІ топ
|
Тест нәтижесі бойынша формативті бағалау. |
Слайд https://www.wolframalpha.com/ QR коды бар қағаздар https://app.onlinetestpad.com/ |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту Рефлексия «Padlet» Үйге тапсырма: №625 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер |
Мектеп: 51 гимназия |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні:11.05.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: Зейнуллаев Асхат |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:11ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Логарифмдік теңсіздіктер. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.2.2.11- логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелерін шеше білу; |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелерін шешеді |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Логарифмдік теңсіздіктерді шеше алады Логарифмдік теңсіздік жүйелерін шеше алады |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Сабаққа ынталандыру. Топқа бөлу: nismath.org сайты арқылы генератор көмегімен топқа бөлінеді Үй тапсырмасын тексеру. |
Амандасу. Жинақталу. Оқулықтарын дайындау.
QR коды бар қағаздарды сканерлеу арқылы қайталау сұрақтарына жауап береді |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» |
https://nismath.org/topka-bolu/ |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру: Логарифм (logos
— қатынас және
arіthmos — сан),
N санының {\displaystyle a\neq 1}
Топтық жұмыс
Қалыптастырушы бағалау
|
І топ
ІІ топ
ІІІ топ
|
Тест нәтижесі бойынша формативті бағалау. |
Слайд https://www.wolframalpha.com/ QR коды бар қағаздар https://app.onlinetestpad.com/ |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту Рефлексия «Padlet» Үйге тапсырма: №625 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз












