|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Туынды |
Мектеп:Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназия |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ойсылова Э.П |
|
Күні: |
2.02.2024ж |
|
Сыныбы: 10 «г» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Күрделі функция туындысына есептер шығару |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.3.1.14 күрделі функцияның анықтамасын білу және оның туындысын табу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
- күрделі функцияның ережелерін біледі; - күрделі функцияның туындысын тұжырымдайды; - күрделі функцияның туындысын табады; |
|
Құндылықтарды дамыту |
Құндылықтар:Ұлттық мүдде,ар-ұят,талап Бір-бірін тыңдау,кезекпен сөйлеу,өз ойын нақты жеткізу. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұжымдық жұмыс. 5 мин. Ұжымдық жұмыс. 3 мин. |
а) Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесіп,түгелдеп,жылы лебізімді білдіремін. Zoom платформасындағы «сессионый зал» арқылы оқушыларды топқа бөлемін. І-топ ІІ-топ ІІІ-топ
Үй тапсырмасы «Бір- бірімен алмасу» әдісі арқылы үй жұмысын тексеремін. №16.3 есеп (Үй жұмысы)
Өткенді қайталау : Сұрақ -жауап. «Quizizz» сайд арқылы сұрау
|
Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. Оқушылар өздеріне шақырту алған «сессинный зал» арқылы топқа бөлінеді. Оқушылар бір-бірінің дәптерлерін алып тексереді және бағалайды.
2)
3)
«Quizizz» сайд арқылы келген сұраққа оқушылар сұраққа жауап береді. Жауабы:
|
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» айтады. Бағалау үшін қуаттау парағын әр оқушыға ұсынамын. ҚБ Әр тапсырма 1 балл ҚБ: Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады |
Түрлі түсті қима қағаздар Экран ,ұялы телефон
10 сынып «Мектеп» 2019
https://quizizz.com/join?gc=890531 |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Топтық жұмыс 15мин |
Топтық жұмыс Әр топқа қима қағазға жазылған есептер беріледі . (1-есеп үшбұрыш. 2-есеп тұртбұрыш, 3- есеп бесбұрыш) Бұрыштар әдісі
1)
2)
3)
1)
2)
3)
ІІІ-топ
1)
2)
3)
Саралау: Бұл тапсырмада саралаудың «Қарқын» тәсілі көрініс табады. Ерекше білімді қажет ететін оқушыларға көмек көрсету. |
Әр топтан оқушы шығып есепті тақтаға жазып қорғайды.Қате дұрыстығын келесі топ тексеріп,бірін-бірі бағалайды. І топ
1)
3)
ІІ-топ
1)
3)
ІІІ-топ
1)
2)
3)
|
ҚБ: Әрбір дұрыс жауапка 1(1-2балл) балл қойылады Дескриптор: -формуланы тұжырымдайды; -туындысын табады |
ДК экраны Сұрақтар топтамасы. Оқулық10-сынып.Қима қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Жеке жұмыс. 7 мин. Жұптық жұмыс 5мин<
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ойсылова Эльмира ПасановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ .Күрделі функцияның туындысы
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Ашық сабақ .Күрделі функцияның туындысыМатериал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ.Күрделі функция туындысы.Қмж №472 бұйрық бойынша.Әртүрлі әдіс-тәсілдер
Материалдың қысқаша нұсқасы
Сабақтың барысы:
|









= 

































